Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://kaizerstore.gr/smartphones/android/smartones-android-lg/lg-nexus-5-mayro-eu

 

Η τιμή με φαίνεται οκ, διαθέσιμο υπάρχει, είναι όμως αξιόπιστο?

Έχω πάρει 2 note 3 από κατάστημα kaizer αλλά όχι αυτό. Είναι πολύ αξιόπιστο. Κάποιος με είχε πει ότι είναι ίδια κ τα 3 καταστήματα kaizer. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://kaizerstore.gr/smartphones/android/smartones-android-lg/lg-nexus-5-mayro-eu

 

Η τιμή με φαίνεται οκ, διαθέσιμο υπάρχει, είναι όμως αξιόπιστο?

Είναι πολύ αξιόπιστο,μην το φοβάσαι καθόλου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://kaizerstore.gr/smartphones/android/smartones-android-lg/lg-nexus-5-mayro-eu

 

Η τιμή με φαίνεται οκ, διαθέσιμο υπάρχει, είναι όμως αξιόπιστο?

Παρηγγειλα το nexus προχθες απο αυτο το μαγαζι, εγινε ενα μπερδεμα με τα κουριερ και σημερα θα το εχω. Θα σου πω εντυπωσεις.

 

edit: Ολα καρακομπλε με το κινητο. Προχωρα αφοβα.

Επεξ/σία από Armored
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατη εμπειρία με Mobeye και Tokinito. Κοροιδία για μία εβδομάδα από τους πρώτους , άμεση και γρήγορη εξυπηρετηση σε λιγότερο από 24 ώρες για τους δεύτερους.....Τα συμπεράσματα δικά σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

πήρα μια απόφαση επιτέλους να πάρω το Ν5 αντί του G2 και έψαξα στο skroutz για μαγαζιά που το πουλάνε. Διάβασα και τις αξιολογήσεις,αλλά επειδή είναι 1η φορά που κάνω αγορά από εκεί και ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος από το πόσο legit είναι οι αξιολογήσεις είπα να ρωτήσω και για την δική σας προσωπική εμπειρία.
Ποιο από τα μαγαζιά θεωρείται πιο αξιόπιστο για μια σωστή εξυπηρέτηση; Επίσης κάποια αναφέρουν εγγύηση,κάποια άλλα όχι ..οπότε τι παίζει και με αυτό το θέμα;
Όσο αφορά τις παρα-εισαγωγές ..ποια τα μειονεκτήματα τους και πως μπορώ να καταλάβω αν το προιόν είναι τις ευρωπαικής αγοράς; Ώστε να έχω και την κάλυψη της LG Hellas στην εγγύηση;

http://www.skroutz.gr/s/4047788/LG-Google-Nexus-5-D821-16GB.html(Μιλάμε για το 16gb Black)

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα 2 γνωστοί μου αγόρασαν τα pc τους από το digital master και έμειναν απόλυτα ευχαριστημένοι!

Digital Master δεν βρήκα στην σελίδα,άρα μάλλον εννοείς το digital-shop.

 

η εμπειρια μου από kinitomania  ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ...!!! (αγορά IPHONE 5S)

Διάβασα τα review του kinitomania, ήταν άψογα όλα και ένα αρνητικό που απλά αποδείχθηκε τυπογραφικό στην τιμή. Με είπε και ένας φίλος πως από εκεί πήρε το κινητό του χωρις κανένα πρόβλημα ..διάβασα και στην σελίδα πως τα LG έχουν εγγύηση 2 χρόνια οπότε όλα οκ. Θα κάνω αύριο πρωί μια τηλεφωνική παραγγελία και όταν με το καλό έρθει η συσκευή θα σας ενημερώσω και για την εμπειρία εξυπηρέτησης.

 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέμπτη μεσημέρι τηλέφωνο στο plus3 για κράτηση nexus5. Παρασκευή πρωί πάω στο κατάστημα Τούμπας όλα οκ, με 2 χρόνια εγγύηση από την LG. Επίσης είναι εισσαγόμενο από Ιταλία, οπότε σε manuals κλπ μην ελπίζεις :P

 

Edit: Επίσης, από τα 302€ με έκοψαν τα 2, και με έκοψαν και τη κάρτα sim για να είναι συμβατή με το κινητό, πράμα που στη vodafone θα με κόστιζε 5€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Επίσης κάποια αναφέρουν εγγύηση,κάποια άλλα όχι ..οπότε τι παίζει και με αυτό το θέμα;

Όσο αφορά τις παρα-εισαγωγές ..ποια τα μειονεκτήματα τους και πως μπορώ να καταλάβω αν το προιόν είναι τις ευρωπαικής αγοράς; Ώστε να έχω και την κάλυψη της LG Hellas στην εγγύηση;

 

http://www.skroutz.gr/s/4047788/LG-Google-Nexus-5-D821-16GB.html(Μιλάμε για το 16gb Black)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Ολα τα μαυρα Nexus 16GB καλυπτονται απο την LG Hellas, ανεξαρτητως χωρας προορισμου. Για τα υπολοιπα, δηλαδη λευκα, κοκκινα καθως και τα 32GB δεν ειναι ξεκαθαρο γιατι δεν εισαγονται επισημως στην Ελλαδα.

Αν βρεις, προτιμησε γαλλικης προελευσης γιατι εχει και hands-free στη συσκευασια.

 

Εχω nexus 5 εδω και 2 μηνες περιπου και γι αυτο το εχω ψαξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αποφάσισα να το πάρω από το plus3.gr γιατί είχε κατάστημα κοντά στο σπίτι μου..

Έκανα λοιπόν σήμερα το πρωί τηλεφωνική παραγγελία και πήγα 1 ώρα μετά να το παραλάβω από το κατάστημα. Φοβερή εξυπηρέτηση και πάνω από όλα χαμογελαστός ο κύριος! Μου άνοιξε την συσκευασία, βγάλαμε το κινητό, το ανοίξαμε να δούμε πως δουλεύουν όλα και πως βρίσκει σήμα/κλειδώνει το gps/κάμερα/ήχος κλπ.

Το κινητό έκανε 302ευρώ, μου ζήτηση 300 και μου έκοψε και την SIM για να μην τρέχω στον Γερμανό και δίνω τζάμπα 5ευρώ.
ΙΜΕΙ και πάνω στην συσκευή και στην απόδειξη.

Συνιστώ ανεπιφύλακτα το εν λόγω μαγαζί και ευχαριστώ όλους για το feedback όσο αφορά τα skroutzομάγαζα. Καλές αγορές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αποφάσισα να το πάρω από το plus3.gr γιατί είχε κατάστημα κοντά στο σπίτι μου..

 

Έκανα λοιπόν σήμερα το πρωί τηλεφωνική παραγγελία και πήγα 1 ώρα μετά να το παραλάβω από το κατάστημα. Φοβερή εξυπηρέτηση και πάνω από όλα χαμογελαστός ο κύριος! Μου άνοιξε την συσκευασία, βγάλαμε το κινητό, το ανοίξαμε να δούμε πως δουλεύουν όλα και πως βρίσκει σήμα/κλειδώνει το gps/κάμερα/ήχος κλπ.

Το κινητό έκανε 302ευρώ, μου ζήτηση 300 και μου έκοψε και την SIM για να μην τρέχω στον Γερμανό και δίνω τζάμπα 5ευρώ.

ΙΜΕΙ και πάνω στην συσκευή και στην απόδειξη.

 

Συνιστώ ανεπιφύλακτα το εν λόγω μαγαζί και ευχαριστώ όλους για το feedback όσο αφορά τα skroutzομάγαζα. Καλές αγορές!

 

 

Nexus 5? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nexus 5? :P

Nexus 5. Ήμουν ανάμεσα σε N5 και G2,αλλά μολις πήρα στα χέρια μου το Ν5 κατάλαβα ποια εμπειρία android υπερτερεί!

Ξέρεις μήπως να μου πεις πως αλλάζω την κωδικοποίηση των μηνυμάτων στο Hangout για να στέλνω ελληνικά sms με 160χαρ και όχι 60;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...