Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω βαθύνει τόσο ακόμα. Και γω από το κατάστημα της Θεσ/νίκης το πήρα(το γράφω πιο πίσω) πριν κάτι μέρες. Ψάξε στο ίντερνετ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδες το σκρουτζ αολως

σε παραπεμπη σε διαφορα καταστηματα το ειναι μαϊμου η οχι ειναι ενα θεμα αυτο απλος να σας πω πος ενας φιλος μου αγορασε απο σκρουτζ και αποδηχτηκε μαϊμου το αξιοπεριεργο ειναι.οτι δεν το καταλαβε ο ιδιως και οταν του το ειπα δεν το πιστεβε παντος δεν σημαινη οτι ολα τα καταστηματα που ειναι καταχωρημενα στο.σκρουτζ ειναι αναξιοπιστα γιαυτο ΠΡΟΣΟΧΗ! απο που ψωνιζετε παντα απο αξιοπιστο.καταστημα και δειτε αξιολογησης αυτο θα βωηθεισι.σορυ για τα ορθογραφικα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H apple δε δινει doa στα προιοντα της.

καμια εταιρεια δεν δίνει...ειναι πολιτικη και στην διακριτικη ευχέρεια του καταστηματος πωλησης......

DOA (Dead on Arrival)

DAP (Dead After Purchase)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Έχει μιλήσει κανένας αυτές τις μέρες με το κατάστημα planetmobile.eu? 
Θέλω να κινήσω διαδικασία εγγύησης για το Nexus 5 32gb (που δεν έρχεται κανονικά στην Ελλάδα) και προσπαθώ εδώ και μερικές μέρες να επικοινωνήσω με το κατάστημα προκειμένου να με ενημερώσουν τι πρέπει να κάνω, αλλά δυστυχώς εδώ και 4-5 μέρες ούτε τηλέφωνα σηκώνουν, ούτε στα email έχουν απαντήσει, ενώ την προηγούμενη εβδομάδα μίλησα κανονικά. 

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια εταιρεια δεν δίνει...ειναι πολιτικη και στην διακριτικη ευχέρεια του καταστηματος πωλησης......

DOA (Dead on Arrival)

DAP (Dead After Purchase)

Κανεις ΜΕΓΑ λαθος το οκ για doa η dap το δινουν τα σερβις των αντιπροσωπειων οχι τα καταστηματα και μετα η αντιπροσωπεια πιστωνει στο καταστημα το ποσο της αγορας η στελνει καινουργια συσκευη δεν εχει καμμια σχεση το καταστημα μ αυτα.Η apple δεν δινει doa παρα μονο επισκευη και αν δεν επισκευαζετε το κανει αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις ΜΕΓΑ λαθος το οκ για doa η dap το δινουν τα σερβις των αντιπροσωπειων οχι τα καταστηματα και μετα η αντιπροσωπεια πιστωνει στο καταστημα το ποσο της αγορας η στελνει καινουργια συσκευη δεν εχει καμμια σχεση το καταστημα μ αυτα.Η apple δεν δινει doa παρα μονο επισκευη και αν δεν επισκευαζετε το κανει αλλαγη.

...αν και η συζητση είναι λιγο =εκτος= γιατι δεν το αναφέρουν ολα τα καταστήματα..??? και αλλα μάλιστα αναλαμβάνουν και δίνουν και για apple...???(γνωστος το αλλαξε χωρίς πολλα λογια στο media markt)/.....τελος παντων......ότι θελει ο καθενας εκτιμα και πραττει αναλογα.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H apple δε δινει doa στα προιοντα της.

 

Το καταστημα αν θελει δίνει... εμενα στο 5άρι που απο το πρώτο δεκάλεπτο εχανε το σήμα του με κάλυψε σκρουτζομαγαζο στη μεταμόρφωση... Ταλαιπωρήθηκα μια εβδομάδα μέχρι να του το αποδείξω (με έγγραφο απο infoquest) αλλα προς τιμή του μου το άλλαξε.

 

 

παιδες το σκρουτζ αολως

σε παραπεμπη σε διαφορα καταστηματα το ειναι μαϊμου η οχι ειναι ενα θεμα αυτο απλος να σας πω πος ενας φιλος μου αγορασε απο σκρουτζ και αποδηχτηκε μαϊμου το αξιοπεριεργο ειναι.οτι δεν το καταλαβε ο ιδιως και οταν του το ειπα δεν το πιστεβε παντος δεν σημαινη οτι ολα τα καταστηματα που ειναι καταχωρημενα στο.σκρουτζ ειναι αναξιοπιστα γιαυτο ΠΡΟΣΟΧΗ! απο που ψωνιζετε παντα απο αξιοπιστο.καταστημα και δειτε αξιολογησης αυτο θα βωηθεισι.σορυ για τα ορθογραφικα μου

 

 

φίλε μου δεν βγαίνει ακρη απο το μύνημα σου, σας πουλησε μαιμού κινητό καταστημα; πως το καταλαβατε; τι κάνατε; τι κινητο υποτιθεται οτι ήταν..;

 

Πρώτη φορά ακούω τέτοιο πρόβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καταστημα αν θελει δίνει... εμενα στο 5άρι που απο το πρώτο δεκάλεπτο εχανε το σήμα του με κάλυψε σκρουτζομαγαζο στη μεταμόρφωση... Ταλαιπωρήθηκα μια εβδομάδα μέχρι να του το αποδείξω (με έγγραφο απο infoquest) αλλα προς τιμή του μου το άλλαξε.

 

 

 

 

 

Φιλος το ξαναλεω η Apple ειναι η μοναδικη που δεν δινει doa παρα μονο επισκευη τωρα απο κει και περα το καταστημα εδωσε μονο προς δικο του συμφερον για κακες αξιολογησεις κ αλλα τετοια διαφορετικα αν ηθελε δεν εδινε οπως πολλα δεν δινουν και σε αλλα κινητα  που πρεπει να δωσουν απλα ο πελατης δεν το κυνηγαει και αλλα δινουν με προυποθεσεις πχ το phonegallery δινει doa(dead on arrival) δηλαδη αν το κινητο κλεισει και δεν ξανανοιξει αν εχει θεμα πχ με ηχειο η οθονη φευγει για σερβις δεν κανει αλλαγη αλλα καταστηματα παλι το αλλαζουν αμεσως(μετα το οκ του σερβις εννοητε). 

...αν και η συζητση είναι λιγο =εκτος= γιατι δεν το αναφέρουν ολα τα καταστήματα..??? και αλλα μάλιστα αναλαμβάνουν και δίνουν και για apple...???(γνωστος το αλλαξε χωρίς πολλα λογια στο media markt)/.....τελος παντων......ότι θελει ο καθενας εκτιμα και πραττει αναλογα.... :)

Καποια πιθανοτατα δε θα κατσουν καν να το ψαξουν καποια αλλα θα κατσουν κ αυτα που αναλαμβανουν το doa της apple απο μονα τους το δινουν και οχι παντα.Τι δεν αναφερουν ολα τα καταστηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες το σκρουτζ αολως

σε παραπεμπη σε διαφορα καταστηματα το ειναι μαϊμου η οχι ειναι ενα θεμα αυτο απλος να σας πω πος ενας φιλος μου αγορασε απο σκρουτζ και αποδηχτηκε μαϊμου το αξιοπεριεργο ειναι.οτι δεν το καταλαβε ο ιδιως και οταν του το ειπα δεν το πιστεβε παντος δεν σημαινη οτι ολα τα καταστηματα που ειναι καταχωρημενα στο.σκρουτζ ειναι αναξιοπιστα γιαυτο ΠΡΟΣΟΧΗ! απο που ψωνιζετε παντα απο αξιοπιστο.καταστημα και δειτε αξιολογησης αυτο θα βωηθεισι.σορυ για τα ορθογραφικα μου

Έχεις δίκιο . Τα e-shops χρειάζεται να έχεις μεγάλη προσοχή γιατί μπορεί να δώσουν μαιμού ή κάτι μεταχειρισμένο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή δεν παρακολουθώ πολύ τα τοπικ των κινητών, μπορεί κάποιος να μου πει ενα αξιόπιστο κατάστημα για αυτο το κινητό? http://www.skroutz.gr/s/3385582/Samsung-Galaxy-S4-mini-i9195-LTE-8GB.html το θέλω απο ελληνικό κατάστημα για ένα φίλο, και το θέλω άμεσα.. (σε ασπρο χρώμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...