Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά μπορώ να σας ρωτήσω κάτι γιατί σκοπεύω να αγοράσω το Ι-phone 5S για πρώτη φορά από το skroutz...

 

1)Moυ κάνει πολύ εντύπωση που οι τιμές είναι -200 ευρώ χαμηλότερες από τα υπόλοιπα καταστήματα (public, cosmote,vodafone)...γιατί αυτό;;;Είναι μεταχειρισμένα εδώ τα κινητά..

 

2) Eπίσης τι συμβαίνει με τις εγγυήσεις;; με καλύπτουν;;

 

.αν μπορείτε απαντήστε μου! Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορώ να σας ρωτήσω κάτι γιατί σκοπεύω να αγοράσω το Ι-phone 5S για πρώτη φορά από το skroutz...

 

1)Moυ κάνει πολύ εντύπωση που οι τιμές είναι -200 ευρώ χαμηλότερες από τα υπόλοιπα καταστήματα (public, cosmote,vodafone)...γιατί αυτό;;;Είναι μεταχειρισμένα εδώ τα κινητά..

 

2) Eπίσης τι συμβαίνει με τις εγγυήσεις;; με καλύπτουν;;

 

.αν μπορείτε απαντήστε μου! Ευχαριστώ πολύ!

 

εχουν χιλιοαπαντηθει 1-2-40 σελίδες πριν αλλα ας τα πουμε παλι.. :)

 

Μια χαρα ειναι τα κινητα, σφραγισμένα, ολοκαινουργια ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΔΙΑΦΟΡΑ απο το καρτέλ των "υπολοιπων καταστημάτων". Η μονη διαφορά που μπορεί να πετύχεις ειναι να εχει αγγλικό φορτιστή που δεν ειναι πρόβλημα μιας και σου δίνουν μαζι και τον Ευρωπαικό αντάπτορα...

Η εγγυηση σε καλύπτει κανονικά και μάλιστα ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΗ σε σχέση με των "γνωστών καταστημάτων" μιας και στην καλύπτει η κορυφαία κατα τους περισσότερους infoquest!

 

Βρες ενα καταστημα που να σε εξυπηρετεί, να εχει καλη τιμή και καλες αξιολογήσεις και χτύπα το!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

planet mobile EU κανεις δεν έχει αγοράσει????

Επειδή είναι καινούργιο σχετικά το μαγαζί δεν έχουν αγοράσει πολλοί από αυτό. Εάν θες να αγοράσεις από αυτό το μαγαζί επειδή έχει την καλύτερη τιμή στο προϊόν που έχει η για κάποιον άλλο λόγο προσωπικό δικό σου τότε άμα θες πάρτο με αντικαταβολή και θα το ελεγξεις στη πόρτα που θα έρθει ο κουριερ και εάν δεις ότι είναι όλα οκ τότε δίνεις τα λεφτά και παίρνεις το προϊόν που επιθυμείς αλλιώς του λες δεν το θέλω πάρτο πίσω και καλή σου ημέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ βρήκα αξιοπιστία και καλές τιμές στο www.imobile4you.gr.

Την ημέρα που σου λένε έρχονται και ένας φίλος βρήκε και το LG G Pro 2 που δεν υπάρχει πουθενά στο skroutz.

 

http://www.imobile4you.gr/el/smartphones/lg-g-pro2-detail.html

Επεξ/σία από torcedor64
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγω εχω αγοράσει ενα ipad και ενα galaxy απο το kaizer στην πανεπιστημίου.

Με εγγυηση κομπλέ.

Πάντα να αγοράζεις απο μαγαζιά με καλές αξιολογήσεις και πάντα αντικαταβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκανα μια παραγγελια χθες βραδυ απο tokinito.gr,ηρθε μονο ενα email απλα με την παραγγελια και τον κωδικο της,ουτε με πηραν σημερα ενα τηλεφωνο για επιβεβαιωση ουτε σηκωνουν τηλεφωνα (τους εχω παρει 14 φορες).
Εστειλα μειλ για ακυρωση και φυσικα δεν πηρα απαντηση.

Τι μπορω να κανω τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκανα μια παραγγελια χθες βραδυ απο tokinito.gr,ηρθε μονο ενα email απλα με την παραγγελια και τον κωδικο της,ουτε με πηραν σημερα ενα τηλεφωνο για επιβεβαιωση ουτε σηκωνουν τηλεφωνα (τους εχω παρει 14 φορες).

Εστειλα μειλ για ακυρωση και φυσικα δεν πηρα απαντηση.

 

Τι μπορω να κανω τωρα?

έχεις πληρώσει με κάρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι με αντικαταβολη επελεξα

 

Ωραία, ουδέν άγχος.

Αφού έχεις στείλει μνμ για ακυρωση, έχεις κ πάτημα αν τελικά το προιόν έρθει, να μην το παραλάβεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι με αντικαταβολη επελεξα

Ε τότε τι σε νοιάζει? Αφού δεν απαντάνε στα τλφ άστους και όταν έρθει να αρνηθείς την παραλαβή.Πάντως είναι καλό κατάστημα και ίσως θα έπρεπε να κάνεις λίγο υπομονή ακόμη μπας και είναι χαλασμένο το τλφ κέντρο,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι θελω να παραγγειλω απο αλλο καταστημα και μην μου στειλουν και αυτοι το κινητο.
Απο τα 3 τηλεφωνα μονο το ενα χτυπαει τα αλλα ουτε καν,απορω γιατι γενικα διαβαζα καλες κριτικες.

Birdphone και παλι birdphone

 

Eυχαριστω για τις απαντησεις παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκανα μια παραγγελια χθες βραδυ απο tokinito.gr,ηρθε μονο ενα email απλα με την παραγγελια και τον κωδικο της,ουτε με πηραν σημερα ενα τηλεφωνο για επιβεβαιωση ουτε σηκωνουν τηλεφωνα (τους εχω παρει 14 φορες).

Εστειλα μειλ για ακυρωση και φυσικα δεν πηρα απαντηση.

 

Τι μπορω να κανω τωρα?

Εγώ, όταν θέλω να πάρω κάτι, οτιδήποτε από κατάστημα στο skroutz (εκτός από τα γνωστά), τους παίρνω πρώτα τηλέφωνο και ρωτάω κάποια πράγματα, αλλά περισσότερο για να έχω μία πιο προσωπική επαφή και μετά προχωράω στην παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα απο το kinito.gr το nexus 5 και δεν εχει ελληνικό μενού. Γνωρίζει μήπως κάποιος τι μπορω να κάνω και αν αντιμετώπισε κάποιος αντίστοιχο πρόβλημα απο κατάστημα του skroutz?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα απο το kinito.gr το nexus 5 και δεν εχει ελληνικό μενού. Γνωρίζει μήπως κάποιος τι μπορω να κάνω και αν αντιμετώπισε κάποιος αντίστοιχο πρόβλημα απο κατάστημα του skroutz?

Σε ολα τα android μπορεις να αλλαξεις τη γλωσσα στα Ελληνικα απο τις ρυθμισεις.Απλα το κινητο ειναι παραεισαγωγης απο αλλη χωρα και ηρθε με default γλωσσα εκεινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...