Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για το Samsung galaxy s4 mini. Παίζει ρόλο στην αξιοπιστία του καταστήματος το μοντέλο που με ενδιαφέρει?

Γραψε λαθος νομιζα ελεγες για κινητο ortel.Μια χαρα ειναι σαν καταστημα αλλα το s4 mini υπαρχει και σε πιο αξιοπιστα καταστηματα στην ιδια τιμη οπως το phonegallery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ολα τα android μπορεις να αλλαξεις τη γλωσσα στα Ελληνικα απο τις ρυθμισεις.Απλα το κινητο ειναι παραεισαγωγης απο αλλη χωρα και ηρθε με default γλωσσα εκεινη.

Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος ;

Στις ρυθμισεις στην επιλογη γλωσσα και εισαγωγη μπορεις να αλλαξεις τη γλωσσα του τηλεφωνου σε οτι θες.Ολα τα android εχουν αυτη τη δυνατοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Τετάρτη αγόρασα από το ortel ένα s4 mini black edition που το είχε ετοιμοπαραδοτο με παραλαβή από το κατάστημα (είναι στην Ακαδημίας). Δε μου απαντησαν με email αλλα με πηραν τηλεφωνο απο αποκρυψη. Μετά δυσκολεύτηκα αρκετά να το βρω διότι στο τηλέφωνο δεν απαντούσαν και επίσης όταν ανέβηκα στον όροφο που βρισκόταν δεν είχε απέξω κανένα διακριτικό με αποτέλεσμα να ρωτήσω τον καφετζη να μου πει ποιο γραφείο ήταν. Δε ξέρω αλλά μου φάνηκε σαν να κρυβοντουσαν. .. Όταν πήγα να παραλάβω το κινητό η συσκευασία ήταν ανοικτή κάτι το οποίο εξέπληξε και την ίδια τη γραμματέα και φυσικά αρνηθηκα να το παραλάβω. Μου είπε όμως ότι θα μου φέρουν άλλο σφραγισμένο σε 10 λεπτά όπως και έγινε. Το ανοιξα επί τόπου και όλα ήταν κομπλέ! Μου είπε ότι για 7 ημέρες είχα εγγύηση απευθείας από αυτούς και μετά για 2 χρόνια από Samsung. Η εφαρμογή phone info που κατέβασα από το store μου λέει ότι το κινητό είναι original και όχι refurbished. Τελικά ικανοποιημενος έμεινα απλά με χάλασε λιγάκι αυτή η μυστικοπαθεια την οποία βέβαια δε θα την είχα πάρει χαμπάρι αν δεν πήγαινα να παραλάβω από κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Τετάρτη αγόρασα από το ortel ένα s4 mini black edition που το είχε ετοιμοπαραδοτο με παραλαβή από το κατάστημα (είναι στην Ακαδημίας). Δε μου απαντησαν με email αλλα με πηραν τηλεφωνο απο αποκρυψη. Μετά δυσκολεύτηκα αρκετά να το βρω διότι στο τηλέφωνο δεν απαντούσαν και επίσης όταν ανέβηκα στον όροφο που βρισκόταν δεν είχε απέξω κανένα διακριτικό με αποτέλεσμα να ρωτήσω τον καφετζη να μου πει ποιο γραφείο ήταν. Δε ξέρω αλλά μου φάνηκε σαν να κρυβοντουσαν. .. Όταν πήγα να παραλάβω το κινητό η συσκευασία ήταν ανοικτή κάτι το οποίο εξέπληξε και την ίδια τη γραμματέα και φυσικά αρνηθηκα να το παραλάβω. Μου είπε όμως ότι θα μου φέρουν άλλο σφραγισμένο σε 10 λεπτά όπως και έγινε. Το ανοιξα επί τόπου και όλα ήταν κομπλέ! Μου είπε ότι για 7 ημέρες είχα εγγύηση απευθείας από αυτούς και μετά για 2 χρόνια από Samsung. Η εφαρμογή phone info που κατέβασα από το store μου λέει ότι το κινητό είναι original και όχι refurbished. Τελικά ικανοποιημενος έμεινα απλά με χάλασε λιγάκι αυτή η μυστικοπαθεια την οποία βέβαια δε θα την είχα πάρει χαμπάρι αν δεν πήγαινα να παραλάβω από κοντά.

Καποιο προβλημα θα ειχαν.Εφοσον σου εφεραν ολοκαινουργιο σφραγισμενο ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε να μου προτείνετε κάποιο σκρουτζομάγαζο? ή είμαι καλυμμένος αν πάω με βάση τις αξιολογήσεις?

Οπως το λες. Βλέπεις ποιο σε εξυπηρετει βάσει σημείου και τιμής και κοιτάς αξιολογήσεις... Τίποτα παραπάνω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κινητό και το καιζερ με το μαύρο σήμα θα έλεγα βάση αξιολογήσεων. Γιατι υπάρχουν 3 kaizer ;

 

Παρέλαβα απο το Καιζερ σε χρόνο ρεκόρ και πληρωμή paypal ενα xperia z1. Σφραγισμένο Ευρωπαικό αριστότατο..

Απο το κινητό έκανε παραγγελία ενας φίλος και ενω έδειχνε σε απόθεμα του είπαν οτι θα τον καθυστερήσουν 2 εβδομάδες.

Για να δούμε.

 

Με το birdphone τι γίνεται; κάποτε είχε χαμηλές τιμές και αγόραζα .. τώρα τι συνέβη; πήρε θετικές και ξαφνικά εγινε μεγαλοκατάστημα; 

 

Τα ευρωπαικής προέλευσης κινητά τα έχει σε αρκετές περιπτώσεις και +100-150 ευρώ απο το φθηνότερο στο skroutz. Και μιλάμε για μοντέλα καλά.

Εντάξει ας τα έχει 30-40 ευρω + γιατι την ας πουμε αξιοπιστία του. Αλλα όχι και έτσι..

 

Οι πιο τραγικοί πρέπει να είναι οι Ελέφαντες (σμαρτιες) απο τι βλέπω .. Προσπάθησα κι εγώ να τους καλέσω μέσα στο ωράριο που έχουν θέσει στο site τους κατεβασμένα τηλέφωνα ή μιλούσαν όλη την ώρα..

Φίλος αλλη μέρα το ίδιο αποτέλεσμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια αγορά έκανα απο bird Phone και έμεινα πλήρως ικανοποιημένος. το προτεινω

Εγώ 2 φορές έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος ΑΛΛΑ έπαψε να ειναι πλέον οικονομικό. Δεν καταλαβαίνω το λόγο ιδίως σε ευρωπαϊκής προέλευσης προϊόντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ 2 φορές έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος ΑΛΛΑ έπαψε να ειναι πλέον οικονομικό. Δεν καταλαβαίνω το λόγο ιδίως σε ευρωπαϊκής προέλευσης προϊόντα

Και εγω αγόρασε κάποτε απο εκει ένα νεξους για συγγενή αλλα έκτοτε ακριβυνε υπερβολικά οπότε I am sorry.μεχρι 10€ πάνω το πολυ ίσως να τα έδινα...

Εκανε φαίνεται όνομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κινητό και το καιζερ με το μαύρο σήμα θα έλεγα βάση αξιολογήσεων. Γιατι υπάρχουν 3 kaizer ;

 

 

εννοείς αυτό; http://kaizerstore.gr/index.php?route=common/home

 

σκοπεύω να αγοράσω απο εκεί το Link.png Site: s4 mini καθώς μου το πρότειναν και δύο φίλοι που έχουν αγοράσει ήδη απο εκεί.κάποιος άλλος να μου πει εντυπώσεις;

 

και το βασικότερο, ισχύει ότι με καλύπτει 2 χρόνια η service η επίσημη αντιπροσωπία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...