Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μα και στα σκρουτζομαγαζα με υπαλληλο εχεις να κανεις.

σκεψου οτι οταν κανεις την αγορα, σοτυ τηλεφωνει υπαλληλος και συνεννοειστε για τα διαδικαστκα.

εκει τον ρωτας οτι θελεις, απο ...με ποιον μιλας αν χτυπα ξυλο εχεις θεμα με το τηλ, μεχρι ότι θες

 

Νομίζω δεν σε παίρνει πάντοτε και σε όλα τα μαγαζιά τηλέφωνο..Πιθανότατα να στέλνουν email επιβεβαίωσης. Τώρα αν με πάρουν και τηλ τι να πω! μακάρι.. Μέχρι τωρα μια δυο αγορές που έχω κάνει με πήραν τηλ μόνο για να με ρωτήσουν ωρα και μέρα που θέλω να γίνει η παράδοση όχι για να επιβεβαιώσουν την παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο το ψάχνω, αλλάζω συνεχώς γνώμη για το κινητό! Τώρα τείνω προσ το LG G3, έχω δαβάσει πάααρα πολύ καλά λόγια! Ο πιο ασφαλής τρόπος για να το αγοράσω online ποιος είναι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω δεν σε παίρνει πάντοτε και σε όλα τα μαγαζιά τηλέφωνο..Πιθανότατα να στέλνουν email επιβεβαίωσης. Τώρα αν με πάρουν και τηλ τι να πω! μακάρι.. Μέχρι τωρα μια δυο αγορές που έχω κάνει με πήραν τηλ μόνο για να με ρωτήσουν ωρα και μέρα που θέλω να γίνει η παράδοση όχι για να επιβεβαιώσουν την παραγγελία.

ναι ίσως να είναι και θεμα χρηματων, δηλαδή αν ειναι πανω απο 500ευρω αγορα (που απαιτει άλλες ενεργειες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τι λετε για το sony Z3 550ε που το εχει ο σκρουτζ??

 

Camera 20 mp? για ποιο λόγο? την χρειάζεσαι? γιατί αν έχεις σκοπό να δώσεις τόσα εγώ θα έλεγα όχι xperia.... και νομίζω έχει πέσει απο τα 550.

Όσο το ψάχνω, αλλάζω συνεχώς γνώμη για το κινητό! Τώρα τείνω προσ το LG G3, έχω δαβάσει πάααρα πολύ καλά λόγια! Ο πιο ασφαλής τρόπος για να το αγοράσω online ποιος είναι??

 

Αντικαταβολή κάνω εγώ ως τώρα! Αλλά σκέφτομαι μήπως βγάλω μια prepaid. Aν έχεις μπορείς να χρησιμοποιήσεις prepaid καρτα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδες το νημα δεν ειναι για αποψεις κινητων, αλλα καταστηματων του Σκρουτζ. Αν θελετε αποψεις για συσκευη ανοιξτε θεμα ή χρησιμοποιηστε ενα απο τα ηδη υπαρχοντα. Ευχαριστω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες το νημα δεν ειναι για αποψεις κινητων, αλλα καταστηματων του Σκρουτζ. Αν θελετε αποψεις για συσκευη ανοιξτε θεμα ή χρησιμοποιηστε ενα απο τα ηδη υπαρχοντα. Ευχαριστω,

 

Οκ σορρυ :/

ναι ίσως να είναι και θεμα χρηματων, δηλαδή αν ειναι πανω απο 500ευρω αγορα (που απαιτει άλλες ενεργειες)

 

Δεν γνωρίζω μιας και δεν έχω κάνει μεγάλου ύψους αγορές.. γ αυτό σου είπα οτι για τηλεφωνική επιβεβαίωση στις αγορές π εχω κάνει δεν υπήρχε..και μια φορά άργησε και το mail και μ έφυγε η ψυχή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ σορρυ :/

 

Δεν γνωρίζω μιας και δεν έχω κάνει μεγάλου ύψους αγορές.. γ αυτό σου είπα οτι για τηλεφωνική επιβεβαίωση στις αγορές π εχω κάνει δεν υπήρχε..και μια φορά άργησε και το mail και μ έφυγε η ψυχή...

τι να σου πω καρολινα, παντως μεχρι τωρα δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα επικοινωνιας. απο 500 και πανω σε καλουν σιγουρα γιατι πρεπει να κανεις καταθεση σε τραπεζα για να συνεχιστει η συναλλαγη πλεον. για 500 και κατω μια φορα με ειχαν καλεσει κανονικα. Μην φανταστεις οτι ολη μερα αγοραζω κινητα :) απλα παιρνω για ανθρωπους που δεν ξερουν να χειριστουν το ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γίνει μεγάλη συζήτηση σε άλλο thread και γενικά το outcome ήταν ότι για να είναι τόσο φθηνά, λογικά δεν έχουν ενδιάμεσο, τα φέρνουν κατευθείαν από EU, αλλιώς δεν θα είχαν κέρδος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα τους πληρωνουμε τα καταστηματα,την δεη,τους υπαλληλους τους,τις διαφημισεις τους τα καγιεν και τις πορσε τους........
πουλαει ο γερμανος το xperia M 149 το σκρουτζομαγαζο τοχει 100,μιλαμε για διαφορες οχι αστεια.......
αστειο: βλεπω στο media ενα κινητο 159 ευρω........Λεω στην πωλητρια πριν λιγο το ειδα στον κοτσοβολο στα 109.....
πανικοβλητη περνει τηλεφωνα,,,,,,,,μεχρι να ξαναπερασω ειχε μπει τεμπελακι 109...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα παιδιά! Είναι η πρώτη φορά που γράφω οπότε συγχωρήστε με αν δεν έχω διαβάσει όλο το θέμα...μιας και είναι και μεγάλο...

 

Σκέφτομαι να αγοράσω κινητό από skroutz γιατί με ενδιαφέρει το LG G2 αλλά δεν το έχω βρει σε κάποιο φυσικό κατάστημα  (Media markt, plaisio κλπ) στα 32 Giga να υπάρχει καν. Η τιμή του στο skroutz είναι 309 (32Giga) ενώ τα 16 Giga για παράδειγμα στο Media markt κάνει 449.. προφανώς η διαφορά είναι τεράστια , ειδικά εφόσον δεν υπάρχει καν διαθέσιμο αυτό που έχει την μεγαλύτερη μνήμη..

 

 

Καμιά συμβουλή; Είναι καλύτερο να εμπιστευτώ το φυσικό κατάστημα παρά να πάω για την καλύτερη τιμή;

 

 

 

Στο skroutz το link είναι αυτό:  http://www.skroutz.gr/s/3971819/LG-G2-32GB.html

 

Καρολινα προχωρα αφοβα το αν βγει ελατωματικο μπορει να τυχει απο το καθε μαγαζι ειτε σκρουτζ ειτε μεγαλες αλυσιδες εγω παιρνω συνεχεια και μου ετυχε μια φορα να μου βγει την ιδια μερα που το πηρα μπορουσα να το επιστρεψω αλλα το κρατησα το φτιαξα εγγυηση εννοητε και ολα κομπλε προχθες παρελαβα και το s4 mini απο phonegallery και ολα μπομπα γ αυτο προχωρα μη μασας μια βρες μαγαζι με καλες αξιολογησεις και καλη τιμη και χτυπα ετσι κ αλλιως με το μαγαζι τις πρωτες 7 μερες εχεις να κανεις απο κει και περα εγγυηση αντιπροσωπειας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χαίρετε! Σκέφτομαι να αγοράσω κινητό από skroutz, αλλά επειδή είναι η πρώτη φορά θα ήθελα όποιος γνωρίζει να με βοηθήσει. Με βάση τις αξιολογήσεις που διάβασα είμαι ανάμεσα σε δύο μαγαζιά. Το ένα είναι το cityshop και το άλλο tokinito. Βασικά έχω ακούσει καλά λόγια για το birdphone, αλλά η τιμή του στο συγκεκριμένο κινητό είναι ιδιαίτερα αυξημένη σε σχέση με τα άλλα. Εάν γνωρίζει κάποιος λεπτομέρειες γι'αυτά ή έμεινε ευχαριστημένος από κάποιο άλλο και έχει να μου προτείνει, θα το εκτιμούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...