Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για site με παππουτσια nike


sific

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το site φαίνεται σωστό δέχεται απο οτι βλέπω και κάρτες οχι οπως κατι αλλα που δέχοντε μονο Western union, ωστόσο πρωσοπικά εγώ δεν εμπιστεύομαι μαγαζία / σελίδες που δεν δίνουν στοιχεία οπως τηλέφωνα διευθύνσεις κτλπ γενικα ειμαι λιγο προκατειλημένος με αυτο το θέμα και προσέχω.

 

Μπορει να ειναι κομπλέ το συγκεκριμένο αλλα ειμαι επιφυλακτικός με τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σωστό δε φαίνεται.

Προφανώς δεν είναι Ελληνικό site και μάλιστα έχει μια κακογραμμένη μετάφραση. Δε θα το εμπιστευόμουν με τίποτα. Σκέψου ότι τα προϊόντα που πουλάει είναι από τα πλέον επιρρεπή σε αντιγραφές και μαιμουδοποιήσεις.

 

Δε λέω ότι είναι απομιμήσεις. Απλά βάλε το μυαλό σου και..... σκέψου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σωστό δε φαίνεται.

Προφανώς δεν είναι Ελληνικό site και μάλιστα έχει μια κακογραμμένη μετάφραση. Δε θα το εμπιστευόμουν με τίποτα. Σκέψου ότι τα προϊόντα που πουλάει είναι από τα πλέον επιρρεπή σε αντιγραφές και μαιμουδοποιήσεις.

 

Δε λέω ότι είναι απομιμήσεις. Απλά βάλε το μυαλό σου και..... σκέψου!!!

 

 

 

Βασικα σιγουρα ειναι απομιμησεις διοτι απο οτι βλεπω εχουν και ολα τα παππουτσια τις ιδιες τιμες λες και ψωνιζεις απο σαντα μπαρμπαρα δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα απομιμησεις μου φαινεται οτι ειναι...και οπως ειπαν και παραπανω δεν εχει στοιχεια τιποτε...δεν θα το εμπιστευομουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να σου φέρουν απομίμηση ειναι το λιγότερο κακο που μπορεί να γίνει στο τελος , το θέμα ειναι να μην χάσεις τελείως τα χρήματα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29/5 WOT

 

nikeairmaxgreece2013.com is a counterfeit goods scam or fake web store from China selling copyright infringing items. Usually you get some low quality junk, or very often nothing, and they just steal your money. "
 
Επισεις το Malwarebytez μου μπλόκαρε 2 connections!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...