Προς το περιεχόμενο

[Εκτυπωτής] HP Deskjet Ink Advantage 3525 All-in-One @msystems 39€


george888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις παρέλαβα δύο τεμάχια στην Θεσσαλονίκη που μου τα στείλανε με μεταφορική. Το κόστος της μεταφορικής ήταν €5 ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ!!! Μπράβο στην MSystems και στον topic starter!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο.

 

Έκανα install τον basic driver, δεν πρόσεξα αν είχε κι άλλα utilities αλλά και να είχε, δε θα τα περνούσα προσωπικά.

 

Ιnstall να φανταστω απο cd? Πρεπει να συνδεθει πρωτα με usb ε? Παραλληλα γινεται και το ασυρματο? Αν θες γραψε λιγο το τροπο να ειμαστε προετοιμασμενοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, install μέσω του CD.

 

Τον συνδέεις πρώτα με USB, ακολουθείς τα βήματα και δημιουργείς δίκτυο (είναι πολύ απλό) και κάποια στιγμή σου λέει να βγάλεις το καλώδιο. Από εκείνη τη στιγμή μπορείς να τον έχεις ασύρματα συνδεδεμένο. Όταν το led του ασύρματου δικτύου αναβοσβήνει, σημαίνει ότι υπάρχει δυνατότητα για δίκτυο. Όταν είναι μονίμως αναμμένο, σημαίνει ότι έχει γίνει σύνδεση στο δίκτυο και υπάρχει επικοινωνία.

 

Μετά αν θες ενεργοποιείς και το ePrint, εκτυπώνεις μια σελίδα στην οποία αναγράφονται τα βήματα και ο κωδικός που θα εισάγεις στο ePrintCenter. Δεν κατάφερα να στείλω κάτι για εκτύπωση μέσω Android, αλλά δεν το πάλεψα και πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα Θεσσαλονίκη , 5 ευρώ μεταφορικά όπως έιπε και ένας συντοπίτης , ο εκτυπωτης σε πρώτη γνωριμία είναι εξαιρετικός. Μπράβο στο κατάστημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω κ εγώ με την σειρά μου τα παιδιά που άνοιξαν τις προσφορές με το πολυμηχάνημα.

Εγκατάσταση εύκολη, σάρωση, εκτυπωση, φωτοτυπία όλα κομπλέ.

 

Το μόνο "ελάττωμα" που βρήκα όμως ήταν 2-3 γρατζουνιές στο καπάκι. Δεν έδωσα μεγάλη σημασία αλλά μου φάνηκε παράξενο.

Υπάρχει τρόπος να δούμε αν έχει χρησιμοποιηθεί ο εκτυπωτής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μελανια ηταν σφραγισμενα εκτος εκτυπωτη, ή τοποθετημενα στις θεσεις τους;

σφαγισμένα και γεμάτα. Εγώ τα ανοιξα κ τα τοποθέτησα.

 Ακριβώς όπως κ στο βίντεο (6:49)

 

Link.png Site:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω σήμερα με ACS (μετά απο τηλεφώνημα για ενημέρωση για την ώρα παράδοσης +1).

Άθικτη συσκευασία και όλα κομπλέ.

 

Ευχαριστώ τον george888 για την προσφορά, τον karasardelis για το original topic και τον matrixxx για την εξαιρετική δουλειά στο forum ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Υπάρχει τρόπος να δούμε αν έχει χρησιμοποιηθεί ο εκτυπωτής?

Από τη συσκευασία που φαίνεται αμέσως αν είναι ή όχι εργοστασιακά κλειστή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκατέστησα χθες και τους δύο που παρέλαβα (ένα σε μένα και ένα στα πεθερικά μου) και έχω μείνει κατευχαριστημένος... Γρήγορο σκανάρισμα, πολύ καλή εκτύπωση, γρήγορο scan και copy, άριστη λειτουργία, τύπωσε από παντού... ενσύρματα, ασύρματα, από το laptop, από το iphone, από το ipad... τα πάντα όλα!!!

 

Το έχω και δουλεύει στο κυρίως PC με USB και ασύρματα για όλες τις άλλες συσκευές. Το software δείχνει να μην το επιτρέπει αυτό αλλά αν ξαναβάλεις το USB μόλις τελειώσεις την εγκατάσταση, παίζει και με τα δύο χωρίς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον, παιδια...

ειχα κανει παραγγελια αλλα τελικα αποφασισα να μην τον αγορασω μιας και την συγκεκριμενη περιοδο ειναι αχρειαστος. και καποια μελλοντικη προσφορα θα παιξει....

 

η παραγγελια εγινε για παραλαβη απο το καταστημα...και σημερα δεν πηγαμε να παραλλαβουμε...

οποιος ενδιαφερεται για τον εκτυπωτη να δηλωσει εδω ενδιαφερον και μετα με πμ..

 

για να τον παρει καποιος που τον χρειαζεται πραγματικα αυτη την στιγμη .

Καλημέρα Φίλε μου

Ενδιαφέρει εμένα, έχεις pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...