Προς το περιεχόμενο

[Εκτυπωτής] HP Deskjet Ink Advantage 3525 All-in-One @msystems 39€


george888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν αναφέρθηκε αν τελικά είναι όντως full τα μελάνια που συνόδευαν το πολυμηχάνημα.

 

Πάνω στο κουτί αναγράφεται ότι τα 3 έγχρωμα είναι 600pg έκαστο και το μαύρο 550pg.

 

Όταν ανοίγω το HP Printer Assistant και πάω στο Estimated Ink Levels, οι μπάρες είναι γεμάτες. Βέβαια αυτό από μόνο του δεν ξέρω αν λέει πολλά, αφού και μισογεμάτα να ήταν, μπορεί το πρόγραμμα να έδειχνε γεμάτες τις μπάρες με τη λογική ότι θεωρούνται "full" τα αρχικά μελάνια, κι ας είναι μισά π.χ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αναφέρθηκε αν τελικά είναι όντως full τα μελάνια που συνόδευαν το πολυμηχάνημα.

 

Πάνω στο κουτί αναγράφεται ότι τα 3 έγχρωμα είναι 600pg έκαστο και το μαύρο 550pg.

 

Όταν ανοίγω το HP Printer Assistant και πάω στο Estimated Ink Levels, οι μπάρες είναι γεμάτες. Βέβαια αυτό από μόνο του δεν ξέρω αν λέει πολλά, αφού και μισογεμάτα να ήταν, μπορεί το πρόγραμμα να έδειχνε γεμάτες τις μπάρες με τη λογική ότι θεωρούνται "full" τα αρχικά μελάνια, κι ας είναι μισά π.χ..

 

Τα μελανια που πουλανε 7-7.50 ευρο τοσες σελιδες αναφερουν οτι εκτυπωνουν...

Αρα υποθετω οτι ειναι τα full...δεν πρεπει να υπαρχουν "κανονικα" και XL οπως σε καποια παλαιοτερα μοντελα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μετά από λίγη ώρα σβήνει η οθόνη του εκτυπωτή έχω την εντύπωση πως αν στέιλεις εκτύπωση δεν την παίρνει , πρέπει κάπως να τον ξυπνήσεις δηλαδή..Συμβαίνει και σε άλλον αυτό;Σαν να χάνεται η σύνδεση(παρόλο που στην οθόνη φαίνεται συνδεδεμένο) και να πρέπει να τον ανοιγοκλεισεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μενα ολα κομπλε ολα κυλησαν γρηγορα και ιδανικα σε αυτη την αγορα. Πραγμα παραδοξο για την ελληνικη πραγματικοτητα..

 

Νομιζω οτι καπου εδω ολοι πρεπει να κερασουμε απο 1 καφε στον τοπικ σταρτερ George :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίχε αναφερθεί στην 1η σελίδα του θέματος, δεν χρειαζόταν να 'τρέχεις' στο fb. Αnyway :)

ναι, εμένα τουλάχιστον με πήραν.

ωραία, thanks. Στο παρελθόν με είχαν πάρει πριν έρθουν κι ήλπιζα να ισχύει ακόμα το ίδιο σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικά ο καλός λόγος να λέγεται. Άπειρα respect στο msystems. Δεν τους είχα προτιμήσει ποτέ αλλά θα επανορθώσω.

 

Από τα καλύτερα ελληνικά μαγαζιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...