Προς το περιεχόμενο

Αγορά ssd


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

δλδ σε αρχεία που δεν επιδέχονται συμπίεσης, πχ ένα αρχείο ταινίες .mkv η ταχύτητα θα είναι αρκετά χαμηλότερη, κοντά στο 150-160MB/sec

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε  φίλε μου ρωτάς ξαναρωτάς και όλα τα παιδιά πιο πάνω σου έχουν πεί την γνώμη τους ειδικά για τον samsung pro που είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί μέχρι τώρα. αφού έχεις προαποφασίσει για να πάρεις αυτόν που μας λές γιατί δεν το κάνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Samsung ειναι ο πιο διαδεδομένος δίσκος (τουλάχιστον στην Ελλάδα) ,άρα ο πιο δοκιμασμένος με σωστή τεκμηρίωση και υποστήριξη.τη διαφορά στο write δεν θα την δεις πουθενά στην χρήση μιας και οι ταχύτητες που αναφερθήκαν ως τώρα ποικίλουν.Επίσης βρίσκεται στην πιο δελεαστική τιμή.αυτά τον καθιστούν μια αν όχι την καλύτερη πρόταση.

Υπάρχει και ο 840 pro με 5 χρόνια εγγύηση 128gb 128 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

billst21 ρωτάω γιατί θέλω να πάρω κάτι που να αξίζει και όχι κάτι το οποίο θα κλαίω τα χρήματα μου γιατί όπως ξέρεις υπάρχει και μια οικονομική κρίση για τους περισσότερους, και επίσης ρωτάω γιατί θέλω να μαθαίνω για πράγματα που δεν γνωρίζω και όχι απλώς να αγοράσω κάτι χωρίς να ξέρω τα κατά και τα θετικά του. Από την στιγμή όμως που αυτός που βρήκα με τα ίδια χρήματα πάνω κάτω δίνει έστω και κάτι παραπάνω , δεν θα ήταν καλύτερα να μην τον υποτιμάμε ? Με την καλή έννοια το λέω, μην παρεξηγηθούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...