Προς το περιεχόμενο

Το τέλος είναι κοντά - Τσιπάκι


Nihilist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.sport-fm.gr/article/xapi-%E2%80%93-password-gia-ksexasiarides-xristes/678881

με ή χωρίς θρησκευτικό μανδύα, είναι αρκετά ανησυχητικό το να δέχονται τέτοιου είδους ευκολίες οι άνθρωποι μέσα στους οργανισμούς τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/article/xapi-%E2%80%93-password-gia-ksexasiarides-xristes/678881

είναι αρκετά ανησυχητικό το να δέχονται τέτοιου είδους ευκολίες οι άνθρωποι μέσα στους οργανισμούς τους.

Γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι όπως ο βηματοδότης που μπαίνει στον οργανισμό για να τον στηρίξει. Το συγκεκριμένο ελέγχεται από δορυφόρο για να διασταυρώσει όλα αυτά τα στοιχεία(έτσι θεωρώ εγώ τουλάχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι όπως ο βηματοδότης που μπαίνει στον οργανισμό για να τον στηρίξει. Το συγκεκριμένο ελέγχεται από δορυφόρο για να διασταυρώσει όλα αυτά τα στοιχεία(έτσι θεωρώ εγώ τουλάχιστον)

Θεωρεις λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι όπως ο βηματοδότης που μπαίνει στον οργανισμό για να τον στηρίξει. Το συγκεκριμένο ελέγχεται από δορυφόρο για να διασταυρώσει όλα αυτά τα στοιχεία(έτσι θεωρώ εγώ τουλάχιστον)

 

Μη λεμε καθε φορα τα ιδια, θες μπαταρια και κεραια τουλαχιστον μεγεθους δορυφορικου τηλεφωνου για να στειλεις δεδομενα σε δορυφορο.

 

Περαν αυτου, πως θα "κατσει" στο στομαχι αυτο το πραγμα; Πως θα κρατιεται εκει και δε θα παρει κι αυτο την κλασικη πορεια προς τα "πισω";

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν έχει σχέση με τσιπάκια. Σιγά σιγά όλα θα είναι αυτοματοποιημένα. Βρέθηκε ήδη τρόπος να αποθηκεύουν πληροφορίες σε ζωντανά κύτταρα, συνεπώς, σε λιγα χρόνια ή δεκαετίες όλη η βασική γνώση για κάθε άνθρωπο θα υπάρχει σε μία ένεση. Από εκεί και πέρα είναι μία μεγάλη ώθηση για να διευρύνουμε τους ορίζοντες μας πάρα πολύ και πάρα πολύ γρήγορα. Τώρα το να με έχει πρόσβαση μια εταιρία στην ιδιωτικότητα μου με ενοχλεί και μένα και γι'αυτό δεν θα έβαζα ένα "τσιπάκι". (Τώρα ελπίζω εσύ να μην το πηγαίνεις και στην άλλη όχθη, το χάραγμα του σατανά και τέτοια γιατί ντάξει, είπαμε. :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τέλος μας έχει έρθει εδώ και πολλές δεκαετίες..

Αν αναλογιστούμε την κόλαση που ζούμε, με καυσαέριο,ακτινοβολίες, ηχορύπανση, τσιμεντουπόλεις,άγχος για την οικονιμία,ρατσισμό  και και και .... το τσιπάκι είναι απλά 1% παραπάνω κακό.

 

Απλά κάποιοι έχουν συνηθίσει στο άλλο 99% και τους φαίνεται τόσο τρομερό το 1%.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...