Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με ματάκια γείτονα


rebecca35

Προτεινόμενες αναρτήσεις

rebecca αν σε ενοχλεί να σε κοιτάνε, η λύση εχει ήδη αναφερθεί δυο φορές και είναι η φωτοδιαπερατή κουρτίνα. Είναι αρκετά λεπτή ωστε να περνά φως, αλλά κρύβει τελεια τον εσωτερικό χωρο. Το αντίστροφο γίνεται το βράδυ και αν εχεις εσωτερικό φως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic:

Μόνο σε εμένα φαίνεται τρολιά το θέμα; Γυναίκα γράφτηκε σήμερα σε τεχνολογικό (αντροκτρατούμενο) φορουμ για να συζητήσει στο μπλα μπλα για ένα ματάκια; Κάποιος/α εχει μπόλικο ελεύθερο χρόνο ...

 

ontopic:

Το μάτι δεν απαγορεύεται. Αν βγάζει φωτογραφίες ή μπει απο το ανοιχτό παράθυρο, τοτε ειναι παραβαση. Το όλο topic είναι σαν κοπέλα που φορά ενα αποκαλυπτικό φόρεμα και αμα κοιτάξεις τα καλη της, το παίζει και αυστηρή

-Τι κοιτάζεις ρε;

-Αυτά που έβγαλες σε κοινή θέα μωρή

Σε ολους το ιδιο φαίνεται απλα περνάμε την ωρα πριν το μεσημεριανό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μαλάκας...

 

βάλε μια κουρτίνα και μην την ανοίγεις... δεν έχεις άλλη λύση

 

 

πάντως στο εξωτερικό, δε θα το ξεχάσω... είμαι Γερμανία σ'ενα διαμέρισμα και ξαπλώνω στον καναπέ, το διαμέρισμα από πέρα μέχρι πέρα τεράστια παράθυρα, και από απέναντι, σε κοντινή απόσταση, άλλο διαμέρισμα. Ετσι όπως ήμουν μόνη ένιωθα άνετα, να ξαπλώσω, να κάνω οτιδήποτε κάνει τέλος πάντως ένας άνθρωπος που έχει την αισθηση οτι δεν τον βλέπει κανείς. ....

 

Και μόλις σηκώνομαι, βλέπω από απέναντι, έναν τύπο να κάθεται στο τραπέζι και να ασχολείται με κάτι άλλο, σίγουρα πάντως δεν με κοιτούσε....

 

Θα μείνω πάντα με την απορία αν δε με είχε αντιληφθεί ή αν ήταν ιδιαίτερα διακριτικός...

 

νομίζω το δευτερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι τουμπανο, δηλωνω πως και εγω θα επαιρνα ματι και ας φωναζες και το FBI...

 

 

κατα τ'αλλα, στην παραλια, στην καφετερια, σε γαμους και βαπτισεις πετατε το 90% του σωματος εξω για δειξετε οσο περισσοτερο μπορειτε, στο σπιτι σας μαρανε να "κρυβεστε"...

 

αν σε παιρνει ματι ο μπαρμπα μητσος, οχι τζιζ, κακο!! Πειραζει.

αν σε παιρνει ματι ο αξυριστος μπαρμαν με τα τατουαζ, ερεθιζεστε.

 

 

ρε δε παμε καλα!

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι τουμπανο, δηλωνω πως και εγω θα επαιρνα ματι και ας φωναζες και το FBI...

 

 

κατα τ'αλλα, στην παραλια, στην καφετερια, σε γαμους και βαπτισεις πετατε το 90% του σωματος εξω για δειξετε οσο περισσοτερο μπορειτε, στο σπιτι σας μαρανε να "κρυβεστε"...

 

αν σε παιρνει ματι ο μπαρμπα μητσος, οχι τζιζ, κακο!! Πειραζει.

αν σε παιρνει ματι ο αξυριστος μπαρμαν με τα τατουαζ, ερεθιζεστε.

 

 

ρε δε παμε καλα!

 

 

τι περίεργο... να γουστάρουμε να μας κοιτάνε οι ωραίοι άντρες...

έχεις δίκιο, είμαστε πολύ ανώμαλες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι τουμπανο, δηλωνω πως και εγω θα επαιρνα ματι και ας φωναζες και το FBI...

 

 

κατα τ'αλλα, στην παραλια, στην καφετερια, σε γαμους και βαπτισεις πετατε το 90% του σωματος εξω για δειξετε οσο περισσοτερο μπορειτε, στο σπιτι σας μαρανε να "κρυβεστε"...

 

αν σε παιρνει ματι ο μπαρμπα μητσος, οχι τζιζ, κακο!! Πειραζει.

αν σε παιρνει ματι ο αξυριστος μπαρμαν με τα τατουαζ, ερεθιζεστε.

 

 

ρε δε παμε καλα!

Δεν καταλαβαίνω γιατί στο μυαλό σου οι γυναίκες πρέπει να κυκλοφορούν ημίγυμνες και ΟΧΙ αγαπητέ, δεν δείχνω το 90% του σώματός μου ούτε σε καφετέριες ούτε σε γάμους & βαπτίσεις..ούτε το 10%!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί στο μυαλό σου οι γυναίκες πρέπει να κυκλοφορούν ημίγυμνες και ΟΧΙ αγαπητέ, δεν δείχνω το 90% του σώματός μου ούτε σε καφετέριες ούτε σε γάμους & βαπτίσεις..ούτε το 10%!!! 

 

Κακώς...πολύ κακώς...

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μαλάκας...

 

βάλε μια κουρτίνα και μην την ανοίγεις... δεν έχεις άλλη λύση

 

 

πάντως στο εξωτερικό, δε θα το ξεχάσω... είμαι Γερμανία σ'ενα διαμέρισμα και ξαπλώνω στον καναπέ, το διαμέρισμα από πέρα μέχρι πέρα τεράστια παράθυρα, και από απέναντι, σε κοντινή απόσταση, άλλο διαμέρισμα. Ετσι όπως ήμουν μόνη ένιωθα άνετα, να ξαπλώσω, να κάνω οτιδήποτε κάνει τέλος πάντως ένας άνθρωπος που έχει την αισθηση οτι δεν τον βλέπει κανείς. ....

 

Και μόλις σηκώνομαι, βλέπω από απέναντι, έναν τύπο να κάθεται στο τραπέζι και να ασχολείται με κάτι άλλο, σίγουρα πάντως δεν με κοιτούσε....

 

Θα μείνω πάντα με την απορία αν δε με είχε αντιληφθεί ή αν ήταν ιδιαίτερα διακριτικός...

 

νομίζω το δευτερο

 

ισχυει οτι στο εξωτερικο σε γραφουν εκει που δεν πιανει μελανι. εγω εχω την ευτυχια να ζω στον 8ο οροφο και μπροστα μου στα 100 μετρα να εχω μονο ενα εμπορικο κεντρο και μετα αυτοκινητοδρομος και δασος. και στο μπαλκονι να βγω γυμνη κανεις δεν παιρνει χαμπαρι και χαιρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει οτι στο εξωτερικο σε γραφουν εκει που δεν πιανει μελανι. εγω εχω την ευτυχια να ζω στον 8ο οροφο και μπροστα μου στα 100 μετρα να εχω μονο ενα εμπορικο κεντρο και μετα αυτοκινητοδρομος και δασος. και στο μπαλκονι να βγω γυμνη κανεις δεν παιρνει χαμπαρι και χαιρομαι.

 

Kρυοκωλοι το λιγοτερο...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και ο θεούλης ο Ρόκκο Σιφρέντι έχει γυρίσει κάτι απόστευτες ακηνές σε τέτοιο σκηνικό .

8ος όροφος στο Παρίσι / Βουδαπέστη , απο κάτω περατζάδα και ο Στάλλιον να καλπάζει με τις φίλες του

 

Παλ μαλ παλ μαλ

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...