Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με ματάκια γείτονα


rebecca35

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το διαμερισμα εχει μειονεκτημα εφοσον ο ακαλυπτος ειναι σε αυτη τη θεση,θα πρεπει να το καταλαβες οταν το νοικιασες.

 

Ακομη και ο ματακιας να μην υπηρχε καποιος φυσιολογικος ανθρωπος μπορει να τραβαγε τις κουρτινες του σπιτιου του,ετσι γιατι γουσταρει να ριξει μια ματια απο το παραθυρο του σπιτιου του στον ακαλυπτο.

 

Κανε ενα αλλο μερος του διαμερισματος σου υπνοδωματιο και αξιοποιησε το συγκεκριμενο διαφορετικα.

 

Πρεπει μαλλον να εισαι σε μικρη ηλικια για να βαζεις θεματα απλοικα σαν και αυτο σε φορουμ για να παρεις συμβουλες.Χωρις να θελω να ειρωνευτω,αρχισε να λυνεις απλα προβληματα κοινης λογικης μονη σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kρυοκωλοι το λιγοτερο...

 

 

μπαα η κουλτούρα τους είναι έτσι...

 

ιδίως οι γερμανοί το θεωρούν πολύ προσβλητικό το κοίταγμα

 

αφού θυμάμαι ο Χανς μια μέρα τα πήρε κρανίο

 

"τι κοιτάς ρε έτσι!" μου λέει

"κοιτάω ρε" του λέω "τι θές;; γιάυτό βγαίνω έξω! για να κοιτάζω!"

 

κοίταζα εγώ γύρω μου, οτιδήποτε έπεφτε στην αντίληψή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ο τύπος βλέπει μέσα από τις κουρτίνες εσένα γυμνή? Πάρε πιο βαριές κουρτίνες. Σιγά τα πράγματα. Ή μην του κάνεις αναπάντητες όταν γδύνεσε. Αν το καταλαβαίνει και χωρίς κυάλια , ε τι να πω, μάλλον εσύ έχεις το θέμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι όπως ήμουν μόνη ένιωθα άνετα, να ξαπλώσω, να κάνω οτιδήποτε κάνει τέλος πάντως ένας άνθρωπος που έχει την αισθηση οτι δεν τον βλέπει κανείς. ....
 

 

Κάπου είχα διαβάσει ότι αυτό είναι υγεία :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε και εσύ κυάλια και κοίτα προκλητικά

 

ή

 

Την επόμενη που θα το κάνει βγες φωνάζοντας και καν'τον ρόμπα στην γειτονιά...

 

Καλύτερα να σου βγεί το μάτι παρά το όνομα δεν λένε...;

 

προτείνω το δεύτερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο γλυωδης κι αν ειναι ο καθε ματακιας, κοριτσια, θα μας πεισετε οτι το ματι σας ενοχλει πραγματικα και δικαιολογημενα, οταν κατεβειτε στις παραλιες με αδιαφανεις φορητες κουρτινες-παραβαν, οπου το σωμα σας (που σας ενοχλει οταν το βλεπει ενας ματακιας) το βλεπουν 100δες ματακηδες ταυτοχρονα. Γιαυτο ψαχτειτε. Εκτος αν δεν πατε παραλια για να μην σας βλεπουν οι ματακηδες. Οποτε ξανα-ψαχτειτε (προς μοναστηρια μερια).

 

Περαν τουτου, δεν υπαρχει παρανομια σε αυτο που κανει. Και τελος, ετσι ειναι οι πολεις, ετσι ειναι οι πολυκατοικιες, ετσι ειναι η ελληνικη φαρα, get used to it, αλλιως αλλαξτε γειτονια, μετα αλλαξτε πολη, μετα αλλαξτε χωρα κι αν επιμενετε να μην συνηθιζετε στην ιδεα οτι παντου καποιος ακουει/κοιταει/ανακατευεται κρυφα στη ζωη σας, επανερχομαστε στην ιδεα του μοναστηριου.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα ακριβως το αντιθετο προβλημα. Κυκλοφορουσα γυμνος στο παλιο μου σπιτι ( κλασικο ακαταστατο μεγαλο φοιτητικο σπιτι, καθως συγκατοικουσα κιολας ) χωρις κουρτινες εννοειται, δε χρειαζομασταν τετοιες πολυτελειες :P .

Το διαμερισμα ηταν στον 5ο οροφο ρετιρε , και μπροστα ειχε μια αλανα και γυρω γυρω 4 πολυκατοικιες , οι οποιες ειχαν οπτικη επαφη προς το σπιτι μου. Εεε λογικα φαινομουν . Και καπου ειχα διαβασει τυχαια , οτι αυτο ειναι παρανομο ,το να κυκλοφορεις γυμνος στο σπιτι σου και να φαινεσαι , και επειδη υπηρχαν οικογενειες κτλ αναγκαστηκα να παρω κουρτινες , στο σαλονι τουλαχιστον που περνουσα το περισσοτερο χρονο της ημερας.

 

Τωρα και κανα ματακια ανωμαλο να ειχα...... κλαιν :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...