Προς το περιεχόμενο

Android 4.2.2 - Samsung S4 - '' Σφαλμα καμερας ''


agipaok

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε διαστημα 2-3 ημερων μου εχει κανει 2 φορες το εξης . Παταω να ανοιξει η καμερα και μου βγαζει το μυνημα '' ΣΦΑΛΜΑ ΚΑΜΕΡΑΣ '' και μπορω μονο να πατησω οκ και κλεινει η εφαρμογη . Οι κινησεις που κανω ειναι επανεκκινηση και διαμορφωση καρτας SD μηπως φταιει αυτο . Λειτουργησε για 1-2 μερες και το εκανε 2η φορα τωρα αλλαξα καρτα SD και περιμενω . Ξερει κανεις το θεμα ? Ειναι Software ? Hardware ? 

Για καμμια 2-3 βδομαδες δεν το εκανε και το εκανε αφου αγορασα την SD και την εβαλα στην αρχη δεν ειχα ... ! Τωρα δεν ξερω αν ηταν τυχαιο...! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλε το έχω πάθει και στο σ2 και στο σ3 που έχω τώρα . αλλαγή πλακέτας αν δεν διορθωθεί άμεσα και το δίνεις στην Sammy η δεν πατάει καλά η κάμερα και το πας για service. 3 μήνες πάλευα να τα φτιάξω αν είναι απλά κάποιο bug θα σου ξεκολλήσει γρήγορα. Καλή τύχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλε το έχω πάθει και στο σ2 και στο σ3 που έχω τώρα . αλλαγή πλακέτας αν δεν διορθωθεί άμεσα και το δίνεις στην Sammy η δεν πατάει καλά η κάμερα και το πας για service. 3 μήνες πάλευα να τα φτιάξω αν είναι απλά κάποιο bug θα σου ξεκολλήσει γρήγορα. Καλή τύχη

 

Ναι αλλα μου κανει εντυπωση οτι δεν το εκανε πριν βαλω SD ! 

Τωρα που αλλαξα SD εχουνε περασει 30 ωρες και παει καλα..! 

Πηρα την Samsung και λεει πρωτη φορα το ακουνε αυτο..! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειτε θα σου πουν κατι τετοιο. Αφου δεν θα πληρωσεις κατι για να το αλλαξουν. Δοκιμασε οταν στο ξανα κανει επαναφορα. Αν δεν, service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειτε θα σου πουν κατι τετοιο. Αφου δεν θα πληρωσεις κατι για να το αλλαξουν. Δοκιμασε οταν στο ξανα κανει επαναφορα. Αν δεν, service.

 

Τι φαση με την αλλαγη ? Αν παει κατι στραβα λεμε..ελπιζω οχι..! 

 

 Επισκευη ? και αν δεν γινεται αντικατασταση με καινουργιο ? η refubrished κατι τετοια κολπα..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως προσπάθησες με κάποιο τρόπο να στείλεις την 

Οχι οχι .. ! τιποτα...! απλα αποθηκευε τις φωτο εκει...! 

 

Υ.Γ. Φτασαμε τις 2 μερες ολα καλα .. για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως λιγες μερες και πολλες φωτο με την καινουργια SD φτου φτου ολα καλα..! Μαλλον η προηγουμενη εφταιγε..! Sandisk υποτιθεται ηταν για android με το σηματακι κτλ κτλ .. ! M@L@KIES

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...
3 ώρες πριν, ευαγγελια32 είπε

Εγω σημερα πηγα να βγαλω σελφι και μου εγραφε σφαλμα καμερας σας παρακαλω πητε μου τι να κανω

Βγάλε την κάρτα sd και δοκίμασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...