Προς το περιεχόμενο

Windows 8 εμπειρία χρήσης και επιλογή tablet.


ravend

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χρόνια χρήστης mac και android σε κινητό σκέφτηκα να δοκιμάσω και τα windows 8 αλλά σε tablet,

ψάχνω κάτι που να αντικατοπτρίζει την εμπειρία χρήσης των  win8,να μη τρώει κολλήματα κτλ και αν γίνεται   να δένει με κάποιο dock πληκτρολογιο.

 

δεν έχω ιδέα τι παίζει σε αυτή τη κατηγορία και δεν ξέρω και απο που να αρχίσω το ψάξιμο!

ένα asus vivotab έχω δει,αλλά δεν ξέρω τι πουλιά πιάνει..

 

bugdet  δεν έχω σκεφτεί,οπότε δέχομαι οποιαδήποτε πρόταση και στη πορεία βλέπω.

 

ευχαριστώ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι ακριβά τα windows 8 ακόμα

Τα πιο φτηνά, 400-500, ευρώ δεν αξίζουν για μένα γιατί δεν έχουν πλήρη έκδοση...έχουν λίγες εφαρμογές που μπορείς να χρησιμοποιήσεις...

Επεξ/σία από Antwni
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το asus που το εχω κιολας ειναι εξαιρετικο και μαλιστα σε τιμη κατω των 500 ευρω και εχει πληρη εκδοση win..(μακρια απο windows rt )

Εχει πολυ καλη αποδοση και ο επεξεργαστης και μπαταρια ατελειωτη..τωρα αν θες να ξεφυγεις σε λεφτα κοιτα μονο υλοποιησεις με intel core i5 και οχι i3..εκει βεβαια πας σε τουμπανο που παιζει σχεδον ολα τα παιχνιδια..

Είναι ακριβά τα windows 8 ακόμα

Τα πιο φτηνά, 400-500, ευρώ δεν αξίζουν για μένα γιατί δεν έχουν πλήρη έκδοση...έχουν λίγες εφαρμογές που μπορείς να χρησιμοποιήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμα και έλεγα να την ψάξω έτσι τη περίπτωση,αλλά όντως δεν βλέπω κάτι ενδιαφέρον,υπομονή λοιπόν.

Ο ασφαλής τρόπος να μην αγοράσεις ποτέ τίποτα...

 

Τι θέλεις να κάνεις με το Tablet; Προσωπικά έχω δύο και το κάθε ένα έχει τα υπερ και τα κατά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρακτικά μόνο σερφάρισμα και ΄χαζεμα γενικότερα,είπα να δω πως είναι ένα ταμπλετ και δή να δώ πως είναι τα νέα win,αλλά αν δν υπάρχουν πολλές επιλογές όπως λέτε εδώ,κρίμα είναι να μη γίνει μια αξιόλογη αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρακτικά μόνο σερφάρισμα και ΄χαζεμα γενικότερα,είπα να δω πως είναι ένα ταμπλετ και δή να δώ πως είναι τα νέα win,αλλά αν δν υπάρχουν πολλές επιλογές όπως λέτε εδώ,κρίμα είναι να μη γίνει μια αξιόλογη αγορά.

Εγώ αντιθέτως, στα 500 ευρώ που κάνουν τα φτηνά τάμπλετς με W8 δεν βρίσκω κάτι καλύτερο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...