Προς το περιεχόμενο

Flirt στην εργασία - Αιτία απόλυσης?


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν εργοδότες οι οποίοι σε βάζουν να υπογράψεις ότι δεν θα κάνεις λογαριασμό σε social networks, και πως αν έχεις θα τον διαγράψεις. Και στο εξωτερικό.

dafuq did I just read?????

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όπως τα πε ο psysics_rulez

μάθετε να μιλάτε.

Ισιο το παράστημα και να τους κοιτάτε στα μάτια.

Και στρατηγός να ειναι ο άλλος αμα του μιλήσεις και του τα πεις όπως πρέπει τον σκαλώνεις.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι.. fucking unbelievable.. τι τους νοιαζει τι κανω εκτος εργασιας; δεν ειπα να ανοιγω fb την ωρα της δουλειας....

 

και δεν ειναι οτι ειμαι contract killer η drug dealer....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρά εκτέλεσης απαιτούμενων ενεργειών:

 

  • Βρίσκεις τους ρουφιάνους (γιατί σίγουρα είναι πάνω από ένας) και βουλώνεις μερικά μάτια.
  • Πας στην γκεστάπο και δίνεις στεγνά το φλερτ σου. Αν την διώξουν σημαίνει πως δεν παίζει αυτό που λένε για την γυναικοκρατία (λίγο δύσκολο)
  • Πληρώνεις μια γριά τσατσά να καταραστεί την εταιρία.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί να διαπραγματευτεί ; Στον ιδιωτικό τομέα, ''ο θάνατος σου η ζωή μου '' είναι άγραφος κανόνας . 

Πριν τη νέα του δουλειά ας δει και καμμιά ταινία επιμορφωτική http://www.imdb.com/title/tt0422015/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα καλα γυρισε η γκομενα και ειπε οτι της τη πεφτεις και δεν τη γειωσες?μα καλα δεν εχει αξιοπρεπεια το γυναιο?κατι τετοια μυξιάρικα μας χαλανε το ονομα.θα μπορουσε πολυ απλα να σε καλύψει του στιλ ημαστε φιλοι και ευγενικα να προσπαθησετε να ξετρυπώσετε το ρουφιανο.αλλα οταν της ζητησες να βγειτε γιατι δεν ειπε( αφου ειναι και περισοτερρο καιρο απο εσενα στην εταιρια) οτι το θεμα σχεσεις δεν το βλεπουν καλα οι αποπανω?

 

καλυτερα που εφυγες τωρα.στο λακο με τα φιδια ησουν.αλλιως θα σου εκαναν απλα μια επίπληξη και οχι απόλυση...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα καλα γυρισε η γκομενα και ειπε οτι της τη πεφτεις και δεν τη γειωσες?μα καλα δεν εχει αξιοπρεπεια το γυναιο?κατι τετοια μυξιάρικα μας χαλανε το ονομα.θα μπορουσε πολυ απλα να σε καλύψει του στιλ ημαστε φιλοι και ευγενικα να προσπαθησετε να ξετρυπώσετε το ρουφιανο.αλλα οταν της ζητησες να βγειτε γιατι δεν ειπε( αφου ειναι και περισοτερρο καιρο απο εσενα στην εταιρια) οτι το θεμα σχεσεις δεν το βλεπουν καλα οι αποπανω?

 

καλυτερα που εφυγες τωρα.στο λακο με τα φιδια ησουν.αλλιως θα σου εκαναν απλα μια επίπληξη και οχι απόλυση...

Αυτό τους είπα , γιατί να απολυθώ , μια καλη επιπληξη θα ήτανε ΟΚ.

 

Και μου απαντάνε , πως ξέρουμε ότι δεν θα την πέσεις και στις υπόλοιπες κοπέλες?

 

Γιαυτο πιστεύω ότι παίχτηκε πολύ χοντρη ρουφιανια , ότι και καλα την έπεσα σε κάποια άλλη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό τους είπα , γιατί να απολυθώ , μια καλη επιπληξη θα ήτανε ΟΚ.

 

Και μου απαντάνε , πως ξέρουμε ότι δεν θα την πέσεις και στις υπόλοιπες κοπέλες?

 

Γιαυτο πιστεύω ότι παίχτηκε πολύ χοντρη ρουφιανια , ότι και καλα την έπεσα σε κάποια άλλη...

 

Έπρεπε να την πέσεις εκείνη την στιγμή στην διευθύντρια στεγνά :P

 

Αν είναι ακριβώς όπως τα λες καλύτερα που έφυγες γιατί εκει μέσα θα σου έσπαζαν τα νεύρα σίγουρα!

 

[edit]

απαντάνε?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να δούλευες σκληρά, να προσπαθούσες και να έκανες ό,τι μπορούσες, αλλά να πίστεψαν ότι δεν τους κάνεις; Ακόμα και στα μπράβο που σου έλεγαν, μήπως σε δούλευαν; 

 

Πρόσεξε, δεν λέω ότι δεν ήσουν καλός, κλπ. Λέω ότι ίσως δεν τους έκανες και σε απέλυσαν πάνω στο μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να δούλευες σκληρά, να προσπαθούσες και να έκανες ό,τι μπορούσες, αλλά να πίστεψαν ότι δεν τους κάνεις; Ακόμα και στα μπράβο που σου έλεγαν, μήπως σε δούλευαν; 

 

Πρόσεξε, δεν λέω ότι δεν ήσουν καλός, κλπ. Λέω ότι ίσως δεν τους έκανες και σε απέλυσαν πάνω στο μήνα.

 

Τι να πω , μπορεί , αν και δεν το νομιζω.....θα μου λεγανε απλα δεν κανεις , δεν θα συνεχισουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό τους είπα , γιατί να απολυθώ , μια καλη επιπληξη θα ήτανε ΟΚ.

 

Και μου απαντάνε , πως ξέρουμε ότι δεν θα την πέσεις και στις υπόλοιπες κοπέλες?

 

Γιαυτο πιστεύω ότι παίχτηκε πολύ χοντρη ρουφιανια , ότι και καλα την έπεσα σε κάποια άλλη...

 

Xαχαχαχαχα! Ειχε κάμερες το γραφείο της;

Αλλιώς κανε οτι έκανε στο fight club στο γραφείο της.

Γρονθοκοπήσου και ζητα αποζημιωση!

 

Btw. Ειναι απαγορευμενο στο youtube!

Παρε μια σκήνη, το αλλο ειναι κομμένο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω , μπορεί , αν και δεν το νομιζω.....θα μου λεγανε απλα δεν κανεις , δεν θα συνεχισουμε....

 

Μπα, γιατί θα φαίνονταν παλαβοί μετά από τα μπράβο και τα καλά λόγια που σου έλεγαν. Άσε που παίζει να υπήρχε άλλος για τη θέση, πιο γνωστός, ή μάλλον πιο γνωστή, για να μη σου πω ότι αν πας εκεί, μπορεί ήδη να δουλεύει νέο πρόσωπο. Το'χω δει το έργο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, γιατί θα φαίνονταν παλαβοί μετά από τα μπράβο και τα καλά λόγια που σου έλεγαν. Άσε που παίζει να υπήρχε άλλος για τη θέση, πιο γνωστός, ή μάλλον πιο γνωστή, για να μη σου πω ότι αν πας εκεί, μπορεί ήδη να δουλεύει νέο πρόσωπο. Το'χω δει το έργο.

Το σκεφτηκα και αυτο , και επειδη φαινεται απο εξω το γραφείο μου, θα περασω καποια στιγμη να δω , είμαι πολύ περίεργος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...