Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη τροφοδοτικου.


Hawk7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ με το τελευταίο πιο πάνω ποστ του Coolerman.Corsair/XFX (βάλε και enermax) των καλύτερων σειρών τους με 5 ή 7 χρ εγγύηση και μετά ψάχνεις τις διαφορές στις λεπτομέρειες για την τελική επιλογή.

Eχεις καποια προταση σε αυτα τα χρηματα και Enermax για συγκριση;

Παιδια,πειτε μου και την ποσοτικη διαφορα gold,platinum κλπ,για να ξερω και τις διαφορες,αν σας ειναι ευκολο,και που βοηθαει ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/410094/Enermax-Revolution-87-850W.html

 

http://www.skroutz.gr/s/394260/Enermax-Platimax-750W.html

 

Με οτι και αν σου έχει ήδη προταθεί να είναι πολύ καλό.

Σ'ευχαριστω φιλε Millennium,αλλα χαρακτηρισε με στραβο,χαρακτηρισε με "γεροπαραξενο",και οτι αλλο θελεις,αλλα αυτο το

semi modular,με χαλαει.

Τα καλλωδια αυτου που εχω ειναι μεσα στο τροφοδοτικο,της μητρικης,και πιστεψε με,δεν ειναι καθολου λειτουργικα.Παρακαλουσα να πω την αληθεια,αμα παθει κατι να τα ξεφορτωθω.Με καταλαβαινεις,ετσι;

Αρα καταληγουμε σε corsair,XFX.

Mε αυτες τις πιστοποιησεις gold,platinum,τι παιζει;Δηλαδη για να σε διευκολυνω.

Εαν υποθεσουμε οτι παιρνω ακομη και της ιδιας εταιρειας,ενα gold,ενα platinum.

Eπηρεαζει αυτο την διαρκεια ζωης;Επηρεαζει την ποιοτητα των πυκνωτων,πηνιων κλπ;

Με την αποδοση,απ'οτι καταλαβα εχει μονο σχεση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=30527&cat=17

 

νομίζω πως κανει την δουλια του

Σ'ευχαριστω Μενιο,αλλα απορριπτετε λογω,semi modular.Eχει τα ιδια χρηματα με το XFX,που εχει περισσοτερα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τη στιγμη που εισαι διατεθιμενος να δωσεις 200 για τροφοδοτικο και ρωτας κιολας να ανεβεις παραπανω, προσωπικα δεν θα διαπραγματευομουν το ax860 με κανενα αλλο στην ελληνικη αγορα....ισως με κανενα superflower αλλα μονο εξωτερικο υπαρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τη στιγμη που εισαι διατεθιμενος να δωσεις 200 για τροφοδοτικο και ρωτας κιολας να ανεβεις παραπανω, προσωπικα δεν θα διαπραγματευομουν το ax860 με κανενα αλλο στην ελληνικη αγορα....ισως με κανενα superflower αλλα μονο εξωτερικο υπαρχουν.

Αρα Ορφεα,παω για AX860;

Θα συμφωνησω τελικως κατα 99,99%,μεχρι απο βδομαδα που θα το παραγγειλω.Επιφυλασομαι,μονο να μην τα ψιλοπαρω με τα shops,διοτι λενε μερικοι π.χ 3 μερες παραδοση,και κανουν μετα 2 βδομαδες.Αν βεβαια τα αξιζει το 860 με διαφορα,θα κανω υπομονη,και θ'ακουσω κανα 2 βδομαδες(αναλογα την παραδοση),τα κυλιομενα ρουλεμαν :D

Μου αρεσε βεβαια  εξωτερικα το XFX λιγο παραπανω,δεν το κρυβω.Εχει "μουρη" που λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...