Προς το περιεχόμενο

Φίλη μου ζήτησε να την βοηθήσω να αποκτήσει παιδί.


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ας μην μιλαμε ετσι... εχει περασει πολλα στην ζωη της... και ολα τραγικα ασχημα...

 

 

 

Όντως ήμουν λίγο απότομος αλλά όταν ακούω τέτοια...

Θα κοροϊδεύει κάποιον επί χρόνια επειδή θέλει να ζήσει την πραγματική εμπειρία του να κάνει παιδί?? Νομίζω ως φίλος της πρέπει να της δώσεις να καταλάβει ότι δεν είναι τόσο εύκολο να γίνει κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://living.msn.com/life-inspired/are-you-raising-another-mans-child



Ας μην μιλαμε ετσι... εχει περασει πολλα στην ζωη της... και ολα τραγικα ασχημα...

 


 

 

 

 

Αυτα δεν μας κανουν πιο δυνατους?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στην θέση σου θα το έκανα μαζί της ΑΛΛΑ

 

τη στιγμή της κορύφωσης θα τραβιομουν κ θα της έλεγα με σοβαρό ύφος:

 

"Νομίζω οτι πρέπει να το ξανασκεφτούμε...."

:devil:  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι ο μόνος που δεν την πιστεύει?

Όποια έχει πρόβλημα και θέλει παιδί μπορεί να το κάνει με διάφορες μεθόδους, όχι να πηδιέται με φίλους κρυφά απ τον άντρα της και μετά να του πει ότι το έφερε ο πελαργός.

ts μην ψαρώνεις απ τις συγκινησιακές της εξάρσεις, κάτι δεν πάει καλά.

 

γάμα την αλλά μην την αφίσεις έγγυο με κάποιο τρόπο. (εκτός αν είσαι φίλος με τον αντρα της)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο τοση συζητηση δεν θα πρεπει καποια στιγμη να πεις και το προφανες? Γιατι οχι με το συζυγο?

common sense is so rare, it categorizes as a super power.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο τοση συζητηση δεν θα πρεπει καποια στιγμη να πεις και το προφανες? Γιατι οχι με το συζυγο?

 

Δεν τους κάθεται όσο και αν προσπαθούν... οι εξετάσεις οκ αλλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γάμα την αλλά μην την αφίσεις έγγυο με κάποιο τρόπο. (εκτός αν είσαι φίλος με τον αντρα της)

...οπότε, εάν είναι φίλος με τον άντρα της να την αφήσει έγγυο;

 

Διφορούμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε απλα οχι, κατι δεν παει καλα με αυτη

δεν σημαινει οτι επειδη δεν θελει ο αντρας της\δεν μπορει\δεν το επιτρεπουν οι συγκυριες(ιδιως αυτο, αν θελει να κανει παιδι και ζουνε απο ταμειο ανεργίας ειναι εγκλημα) να κανει παιδι θα πηγαινει να γαμιετε με οποιον φιλο βρει, ελεος δηλαδη

και που ξερεις μετα οτι δεν θα πει οτι εσυ φταις και σε κατηγορει? και αν εισαι μαυρος και βγει μαυρο?

εχω γνωρισει τετοια ατομα φιλε μην ασχολεισε

 

@τριτονας

ειπες μεγαλη κουβεντα φιλε, αργησα να το καταλαβω αυτο στη ζωη μου και ηταν αργα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια ακούς, τσιτώνεις και μετά σκέφτεσαι τι κάνει όταν βγαίνει με τους φίλους της η δικιά σου. Πωωω με τρελάνατε βραδιάτικα και έχω και διάβασμα (που σημαίνει οτι ΕΓΩ θα είμαι μέσα).

 

Ο φίλος που είπε την κοπέλα κ@ριόλα, θεωρώ οτι λίγα είπε. Εκτός αν ο topic starter συνηθίζει να πηγαίνει με τις καλές του φίλες, να δίνει την κοπέλα του στους φίλους του/της και γενικα να αλληλοπέρνονται. Το όλο σκηνικό μου κάνει εισαγωγή για "10η Εντολή" όπου θα μιλάει η φίλη του topic starter στον μπάτσο και θα διηγιέται το χρονικό του φονικού.

 

Επίσης το θέμα βρωμάει απο μακριά οτι η κοπέλα προσπαθεί να βρεί τρόπο για να πάει με τον φίλτατο topic starter. Αυτα περι, θέλω να μείνω έγκυος απο π...τσα και όχι απο ιατρικό σωληνάκι τα ακούω πολυ κακές διακαιολογίες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας απο τους διο σας πρέπει να ειναι λιγο χαζος ή αυτη που σε θελει για γκόμενο και δεν ξερει πως να στο πει ή εσυ που δεν καταλαβες τοσο καιρο οτι θελει να την πηδήξεις.

 

Μονο να προσέχετε τον κερατά, αντε και καλό βολι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνουν σεξ για 5-6 μήνες και θα του λέει 'ακόμη δεν έμεινα έγκυος'??

Ε δεν ειπα οτι θα το κρατησει τοσο(αν και με τα κατάλληλα φουμαρα ολα γινονται).σιγα μην με τη μια μεινει εγκυος.

 

Ε θα παιξει λιγο και μετα θα γίνει αν δεν εχει αλλαξει γνωμη ή δεν τους πιασει ο αντρας της.Η τύπισσα ειναι αντε γεια..

 

Btw νομιζω τέτοια ιστορία ειχε παιξει και στις "οικογενειακες ιστοριες"(παρακμιακο σίριαλ-ψευτοριαλιτι για οποιον δεν ξερει..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...