Προς το περιεχόμενο

Φίλη μου ζήτησε να την βοηθήσω να αποκτήσει παιδί.


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θυμάμαι κατι ανάλογο ειχει γίνει παλιότερα στην οικογένεια μιας συμμαθήτριας μου και όταν το έμαθε μετά απο χρόνια ήθελε να αυτοκτονήσει , άρχισε να βλέπει ψυχολόγο , μετά ψυχίατρο κλπ
όμορφες καταστάσεις .. NOT

θα μπορούσε να κάνει πλάκα ο OP αλλα μόνο και μόνο επειδή αυτό έχει συμβεί σε άτομο που ξέρω αρκεί για την ξενέρα
αν και στην περίπτωση της ο πραγματικός της πατέρας δεν ήταν οικογενειακός φίλος αλλα τυχαίος εργάτης που δούλευε στα χωράφια .

αηδίασα λίγο.


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια ακούς, τσιτώνεις και μετά σκέφτεσαι τι κάνει όταν βγαίνει με τους φίλους της η δικιά σου. Πωωω με τρελάνατε βραδιάτικα και έχω και διάβασμα (που σημαίνει οτι ΕΓΩ θα είμαι μέσα).

 

Ο φίλος που είπε την κοπέλα κ@ριόλα, θεωρώ οτι λίγα είπε. Εκτός αν ο topic starter συνηθίζει να πηγαίνει με τις καλές του φίλες, να δίνει την κοπέλα του στους φίλους του/της και γενικα να αλληλοπέρνονται. Το όλο σκηνικό μου κάνει εισαγωγή για "10η Εντολή" όπου θα μιλάει η φίλη του topic starter στον μπάτσο και θα διηγιέται το χρονικό του φονικού.

 

Επίσης το θέμα βρωμάει απο μακριά οτι η κοπέλα προσπαθεί να βρεί τρόπο για να πάει με τον φίλτατο topic starter. Αυτα περι, θέλω να μείνω έγκυος απο π...τσα και όχι απο ιατρικό σωληνάκι τα ακούω πολυ κακές διακαιολογίες.

εισαι καλα εσυ ακομα

αν δεν σου λεει η γκομενα σου οτι μια φιλη της ειχε κανει dp η κολλητη της απαταει τον αντρα της συνεχεια, μεχρι να αρχισεις να βρισκεις μνμ διαφορα και οταν τα βρισκεις να σου λεει πως τολμας, κρυφες συναντησεις με καποιον που την γουσταρε καποτε αλλα τωρα ειναι παντρεμενος με παιδι αλλα κανου κινήσεις να βλεπονται πιο συχνα, να της στελνει αλλος να τα ξαναπουνε να γνωριστουνε καλυτερα και αυτη να ειναι so what? κλπ κλπ

εισαι καλα ακομα 

 

Ε δεν ειπα οτι θα το κρατησει τοσο(αν και με τα κατάλληλα φουμαρα ολα γινονται).σιγα μην με τη μια μεινει εγκυος.

 

Ε θα παιξει λιγο και μετα θα γίνει αν δεν εχει αλλαξει γνωμη ή δεν τους πιασει ο αντρας της.Η τύπισσα ειναι αντε γεια..

 

Btw νομιζω τέτοια ιστορία ειχε παιξει και στις "οικογενειακες ιστοριες"(παρακμιακο σίριαλ-ψευτοριαλιτι για οποιον δεν ξερει..)

δεν νομιζω να υπαρχει ελληνας που να μην το ξερει

και αν δεν το ηξερε θα το εμαθε απο τις εικονες του πασχαλη του darth κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πραγματικός της πατέρας δεν ήταν οικογενειακός φίλος αλλα τυχαίος εργάτης που δούλευε στα χωράφια .

 

αηδίασα λίγο.

 

Ε, πως να μην αηδιάσεις; Ακούς εκεί...εργάτης στα χωράφια! Κοινωνικός ξεπεσμός...

 

 

...ας ήταν ο γαιοκτήμων τουλάχιστον, να προσδώσει ένα άλφα κύρος στο μούλικο!

 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι καλα εσυ ακομα

αν δεν σου λεει η γκομενα σου οτι μια φιλη της ειχε κανει dp η κολλητη της απαταει τον αντρα της συνεχεια, μεχρι να αρχισεις να βρισκεις μνμ διαφορα και οταν τα βρισκεις να σου λεει πως τολμας, κρυφες συναντησεις με καποιον που την γουσταρε καποτε αλλα τωρα ειναι παντρεμενος με παιδι αλλα κανου κινήσεις να βλεπονται πιο συχνα, να της στελνει αλλος να τα ξαναπουνε να γνωριστουνε καλυτερα και αυτη να ειναι so what? κλπ κλπ

εισαι καλα ακομα

ta Skunks είναι από τις χαρές της ζωής!!!! Αυτά τα άσχημα να μην είχε η ελληνική κοινωνία. Αμα γουστάρουν dp/trio/tag teams w/e τι ρόλο βαράς εσύ; Υπάρχουν και ζευγάρια που την βρίσκουν έτσι. προς τι ο πουριτανισμός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μην το κάνετε κρυφά με τον σύζηγο...

Πες της να του το πει να κάνει παρέα...

 

 

 

images?q=tbn:ANd9GcTZFktj4nG-TDTsoekhxz1

 

 

για ποιο λόγο να θέλει κάποιος και έναν ψώλ....ρεο στο σέξ ?

να μου πεις να το έλεγε στην αδερφή/φίλη της να το καταλάβω

μακριά ρε , αμα του την βιδώσει του άντρα της να το πάνε τρενάκι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι.

απλη απαντηση γεματη νοημα.

νομιζω το τοπικ θα επρεπε να σταματησει μετα απο την 1η απαντηση.

τωρα το "σκεφτομαι για ανθρωπιστικους λογους" , προσωπικα το μεταφραζω σε  "εχω καιρο να ριξω κανα μανικι και εχω φρακαρει".

γιατι αν οντως σκεφτοσουν δεν θα εφτανες στο σημειο να ζητησεις γνωμες.

καλα για την αλλη δεν θελω να εκφραστω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, πως να μην αηδιάσεις; Ακούς εκεί...εργάτης στα χωράφια! Κοινωνικός ξεπεσμός...

 

 

...ας ήταν ο γαιοκτήμων τουλάχιστον, να προσδώσει ένα άλφα κύρος στο μούλικο!

 

γιαυτό το λεω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον) Με το φτωχο μου το μυαλο λεω και γω....οτι για ενα τοσο σοβαρο θεμα το πρωτο που θα επρεπε να κανει θα ηταν να το συζητησει με τον αντρα της. Δεν λεω οπωσδηποτε να παει και να του πει θελω να γκαστρωθω και θα γινει με τον Νικολαο....θεωρητικα εστω για να δει τις αντιδρασεις του και να το αναλυσουν με ωριμη σκεψη. Οχι να σου λεει βαζω τα ωαρια, βαζεις τα σπερματοζωαρια.
Αρα μαλλον θελει να τον κερατωσει με σενα ετσι κι αλλιως.

2ον) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ντάξει μωρέ! Το πολύ-πολύ, αν τελικώς λάβει χώρα το φιστίκι και ο κερατάς αφηνιάσει, ας ισχυριστεί η τύπισσα ότι δεν είναι δικό της το παιδί... 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Μετα απο κουβέντα που ειχα με φιλη μου γυρω απο τα παιδια, μου ζητησε να σκεφτω το ενδεχόμενο να την βοηθησω να αποκτήσει παιδι... Η ολη ιστορια θα γινει χωρις να το μαθει ο συζυγος της. Ομολογω οτι με προβλημάτισε η προταση της μιας και επιθυμεί με παθος να αποκτησει παιδι με "φυσιολογικο" τροπο. 

 

 

πως γινεται να μην το μάθει ο συζυγος της; δεν εχουν προσπαθησει ηδη αρκετά; θα έρθει μια μερα και θα του πει, ξέρεις αυτη τη φορά πέτυχε και αυτος δεν θα καταλάβει τίποτα; μπουρδες βασικά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινεται να μην το μάθει ο συζυγος της; δεν εχουν προσπαθησει ηδη αρκετά; θα έρθει μια μερα και θα του πει, ξέρεις αυτη τη φορά πέτυχε και αυτος δεν θα καταλάβει τίποτα; μπουρδες βασικά...

 

Καμιά ιστορία με κρίνους και τα σχετικά, δε θα τη φάει λες, ε;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...