Προς το περιεχόμενο

[console] Nintendo 3DS XL (red/silver/blue) + New Super Mario Bros 2 @amazon.co.uk 144€ [expired]


ison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλύτερα φίλε!

 

Έβγαλαν καινουργια προσφορα που δινει και το new super mario bros 2 δωρο μαζι με τη κονσόλα.

Ακύρωσε το και πάρτο απο δω ώστε να πάρεις και το παιχνιδάκι μαζι. 

 

http://www.amazon.co.uk/gp/feature.html/ref=pe_283501_37019471_pe_02b/?docId=1000727133&

Πως το βρηκες το link?

 

Εγω μονο αυτα τα σαπια εβλεπα

 

http://www.amazon.co.uk/gp/feature.html/ref=amb_link_168702047_2?ie=UTF8&docId=1000489893&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0DG9QXCTF7PYJASRVC9M&pf_rd_t=101&pf_rd_p=405469907&pf_rd_i=635609031

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εγω παταω σε αυτο το λινκ και μου βγαζει αλλες τιμες στα 194 κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πέτυχα στο hotukdeals.

Ούτε εγώ μπόρεσα να το βρώ κανονικά μέσα από το site χτές που έριξα μια ματιά...Μάλλον το έστειλαν με κανά mail.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκαν οσα χρειαζονται στο πρωτο ποστ. ;)

Το DS θα το προσθεσετε στο καλαθι σας απο το δεξι μερος της σελιδας του πρωτου λινκ,  με πωλητη το αμαζον, στο πλαισιο "more buying choices"

 

3ds και οχι ds.

 

το λεω μην μπερδευτει κανενας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eννοειται οτι προσθετεις ξεχωριστα και το παιχνιδι στο καλαθι και καθως προχωρας την παραγγελια θα εμφανιστει η εκπτωση (ιση με την αξια του παιχνιδιου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχουν αλλάξει οι τιμές;

Κονσόλα με παιχνίδι βγαίνει στις 133 λίρες(157 ευρώ) και 7,5 λίρες μεταφορικά (9 ευρώ)=166 ευρώ...

 

 

Edit

Τελικά ισχυει το 144 ευρώ σαν τιμή μόνο με την Red/Black κονσόλα που είναι στις 119 λίρες(140 ευρώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εβγαλα μολις τωρα....

post-220488-0-21439500-1371126422_thumb.jpg

Φυσικα και ΔΕΝ ισχυει το 144 ευρω.... καθως υπαρχουν μεταφορικα.

Μεχρι πριν λιγο (1 ωρα?) που ξανακοιταζα ηταν ακομα και οι αλλες κονσολες στις 119 λιρες, μαλλον λοιπον θα αλλαξει και η κοκκινη οπου να 'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εβγαλα μολις τωρα....

attachicon.gif3ds + mario.JPG

Φυσικα και ΔΕΝ ισχυει το 144 ευρω.... καθως υπαρχουν μεταφορικα.

Μεχρι πριν λιγο (1 ωρα?) που ξανακοιταζα ηταν ακομα και οι αλλες κονσολες στις 119 λιρες, μαλλον λοιπον θα αλλαξει και η κοκκινη οπου να 'ναι.

 

αλλαξε προχτες η πολιτικη του amazon και γιοκ τα δωρεαν μεταφορικα για Ελλαδα, γι'αυτο βλεπεις αυτο....

οταν εγινε το thread ηταν με δωρεαν!

 

Παντως και με 6 λιρες μεταφορικα μαλλον ειναι καλη περιπτωση αν καποιος το θελει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...