Προς το περιεχόμενο

Νεκρη γατομαμα,5 γατακια δυο εβδομαδων ψαχνουν σπιτι


Andy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οπως λεει και ο τιτλος φροντιζα μια γατα εδω της γειτονιας τους τελευταιους 9 μηνες και γεννησε πριν δυο βδομαδες..ομως καποιος πουστης της εριξε φολα και παρολο που την πηγα στο κτηνιατρο δεν τα καταφερε..

δεν ζηταω οικονομικη βοηθεια απλα ρωταω αν θελει καποιος να τα υιοθετησει οταν φτασουν  στον 1-1.5 μηνα..

ειναι 5 γατακια τα 4 μαυρα το ενα γκρι.φυλο δεν ξερω ακομα..

επισης εστω και εαν δεν ενδιαφερεστε εσεις οι ιδιοι αν μπορειτε να το κοινοποιησετε ειτε στο facebook ειτε να το πειτε σε φιλους που πιθανον να ενδιαφερονται θα βοηθουσε παρα πολυ!

 

 

img0221ea.jpg

img0222tl.jpg

Επεξ/σία από Andy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιός μλκς έριξε φόλα σε τέτοιο γατί...

και το πιο ασχημο γατι του κοσμου να ταν το ιδιο θα μου κανε.

το θεμα ειναι οτι παντα και παντου θα υπαρχουν σκατοψυχοι ανθρωποι!

αν μπορεις και αν εχεις facebook κοινοποιησε το η πες το σε καποιον γνωστο σου που ισως ενδιαφερεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ο κοσμος ριχνει φολες?

Θα ηθελα μια σοβαρη απαντηση και οχι απαντησεις(γιατι ειναι...)

Δεν ριχνει ο ''κοσμος'' φολες καποιοια ηλιθια ατομα το κανουν και δυστυχως παρολο που το θελω πολυ,δεν μου εχει τυχει να πιασω κανεναν στα πρασσα για να τον μαυρισω στο ξυλο. Ο μεγαλυτερος αριθμος αυτων που το κανουν,ειναι ατομα με μονοκατοικιες και τους ενοχλουν επειδη μπαινουν στον κηπο τους και βρωμιζουν.

 

Στην περιπτωση που ριχνουν σε σκυλια,συνηθως ειναι επειδη τους γαυγισαν η παλι αφηνουν βρωμιες στους δρομους η εξω απο το σπιτι τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν κάποιος έχει κάνει παρατηρήσεις στον άνθρωπο που έχει γατί ή σκύλο επειδή τον ενοχλεί ( μπαίνει στο κήπο του ή στην αυλή του...σε ξένο χώρο τελος πάντων και τα κάνει πο@τανα στα σκατά ας πουμε) δε νομίζω ότι έχει άδικο...

Οπότε ναι σε αυτήν την περίπτωση τον δικαιολογώ...

 

Οποσδήποτε και δεν είμαι υπερ στο να βάζουμε φόλες εκτός από την παραπάνω περίπτωση !!! :)

Επεξ/σία από Antwni
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος έχει κάνει παρατηρήσεις στον άνθρωπο που έχει γατί ή σκύλο επειδή τον ενοχλεί ( μπαίνει στο κήπο του ή στην αυλή του...σε ξένο χώρο τελος πάντων και τα κάνει πο@τανα στα σκατά ας πουμε) δε νομίζω ότι έχει άδικο...

Οπότε ναι σε αυτήν την περίπτωση τον δικαιολογώ...

 

Οποσδήποτε και δεν είμαι υπερ στο να βάζουμε φόλες!!!

Διπλή προσωπικότητα or what?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω που δυσκολεύεστε. Και εγώ είμαι κατά της θανατικής ποινής για παράδειγμα αλλά μπορώ να δικαιολογήσω τον συγγενή ενός θύματος που χαίρεται όταν εκτελείτε ο θύτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διπλή προσωπικότητα or what?

Δεν είναι διπλή προδωπικότητα απλα το δικαιολογεί γιατί θα χει βάλει η γιαγιά του φόλα όταν ηταν μικρός γιατί κάποια κωλογατα μπήκαν στον κήπο της και άνοιξαν τρύπες για χέσουν δίπλα από τις ντομάτες τους.

με όποιον δάσκαλο καθίσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από αυτή την περίπτωση ρε παιδιά!!!

 

Αμάν :P

 

Κατευθείαν όμως ε?Να τρέξετε να του την πείτε του άλλου... :)

Νιώσατε καλύτερα? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antwni, δε ξέρω αν κατάλαβα καλά τι εννοείς, αλλά αν ο ιδιοκτήτης είναι μαλάκας, τι φταίει ο σκύλος/γάτα του να φάει τη φόλα;

 

Αν εννοείς αυτό, τότε, αν είναι δυνατόν. Σε αυτή τη περίπτωση, και αυτός που θα ρίξει τη φόλα θα είναι το ίδιο και ακόμη περισσότερο μαλάκας από αυτόν που έχει ελεύθερο τον σκύλο του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω δηλαδή ρε συνονόματε γιατί κάτι δεν μου έκατσε καλά.

 

Αν το μωρό των αποκάτω όλη μέρα ουρλιάζει και κλαίει, τους κάνω παρατήρηση και δεν δω βελτίωση, δικαιολογούμαι να του ρίξω χλωρίνη στο γάλα;

 

Andy έχουμε κάποιο mail ή τηλέφωνο επικοινωνίας για όσους το ποστάρουν εκτός forum;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι άνθρωποι που ρίχνουν φόλες σε ζώα είναι επικίνδυνοι ακόμη και απέναντι σε αθρώπους. Εχουν σοβαρή ψυχολογική ασθένεια. Εχει γίνει μελέτη επι του θέματος.

Πρέπει κάποια στιγμή ο νόμος να γίνει αυστηρός.. Να αλλάξει αυτη η γαμημένη σκατοκουλτούρα των Ελλήνων σε πολλά επίπεδα και οι νέοι εκτός απο μόρφωση να αποκτούν και παιδεία ..

Για κάντο αυτό σε προηγμένη χώρα της Ευρώπης ή την Αμερική... θα μπείς μέσα..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω δηλαδή ρε συνονόματε γιατί κάτι δεν μου έκατσε καλά.

 

Αν το μωρό των αποκάτω όλη μέρα ουρλιάζει και κλαίει, τους κάνω παρατήρηση και δεν δω βελτίωση, δικαιολογούμαι να του ρίξω χλωρίνη στο γάλα;

 

Andy έχουμε κάποιο mail ή τηλέφωνο επικοινωνίας για όσους το ποστάρουν εκτός forum;

 

Με είδες να αναφέρομαι σε γαβγίσματα/νιαουρίσματα?

Αν και αυτό είναι ένα πρόβλημα (όταν γαβγίζει ο σκύλος όλοι νύχτα ας πούμε και δεν αφήνει τους γείτονες να κοιμηθούν) αλλά φυσικά και δεν είμαι υπερ σε εκείνη τη περίπτωση για φόλα...πρέπει να βρουν άλλες λύσεις...

Ξαναδιάβασε αυτό που έγγραψα...

 

Αν κάποιος έχει κάνει παρατηρήσεις στον άνθρωπο που έχει γατί ή σκύλο επειδή τον ενοχλεί ( μπαίνει στο κήπο του ή στην αυλή του...σε ξένο χώρο τελος πάντων και τα κάνει πο@τανα στα σκατά ας πουμε) δε νομίζω ότι έχει άδικο...

Οπότε ναι σε αυτήν την περίπτωση τον δικαιολογώ...

 

Οποσδήποτε και δεν είμαι υπερ στο να βάζουμε φόλες εκτός από την παραπάνω περίπτωση !!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...