Προς το περιεχόμενο

Νεκρη γατομαμα,5 γατακια δυο εβδομαδων ψαχνουν σπιτι


Andy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

θα πρεπει να περιμενεις ομως!!γιατι ακομα ειναι μικρα και τα ταιζω με μπιμπερο-συριγγα..

δεν ξερω ακομα το φυλο τους..νομιζω βεβαια οτι ολα ειναι θηλυκα αλλα δεν παιρνω ορκο!

που θα το εχεις?μεσα στο σπιτι?επισης αν θες στειλε μου σε πμ που ακριβως χαλκιδικη γιατι εχω εναν φιλο σαλονικα και μπορει να κανονιστει η μεταφορα αν και εφοσον το θες μεχρι τοτε!

Aν εχουν 3 χρωματα ειναι 99.9% θυληκά.

Το αλλο 0.1% αρσενικο και στύρο εκ γεννετης

 

Επισης και 2 χρωμα μπορει να ειναι θυληκα/αρσενικά αντιστοιχα.

 

Πιο πολυ στις γεννες κυριαρχει το θυληκο φύλο.

1 χρωμα!4 μαυρα και ενα γκρι κ μαλλον τ γκρι θα το κρατησω εγω!!Παιζει να εχουν ματαρες ολα αν παρουν απο την μανα τουςSent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν πετύχω κανέναν να φολιάζει, του χω κάψει το σπίτι χαλαρά!

 

 

 

Σιγά ρε,αντρίλα...όλοι οι μαμιάδες μαζευτήκαν στο insomnia...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω καποτε να κανει κατι το κωλοκρατος με τα ζωα..

 

Παντως ενα παραξενο πραγμα καθε φορα που καποιος σκοτωσει ενα ζωο,να βγαινουν παγανια ολοι οι μαμιαδες.Τα μισα απο αυτα που λετε να κανατε σε αυτους που μας μαμανε καθημερινα δεν θα ημασταν σε τετοια χαλια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρετε πόσο φρικιαστικός και αργός είναι ο θάνατος απο φόλα; εχετε επίγνωση μερικοί; .. Αυτός που το κάνεις εκτός απο δολοφόνος με βαριά ψυχολογικά προβλήματα είναι και σαδιστής.. ! 

Τα ζώα τα σκοτώνουμε για λόγους επιβίωσης και επειδή είμαστε υποτίθεται το ανώτερο είδος πρέπει να το κάνουμε με το λιγότερο επώδυνο τρόπο για το ζώο έτσι ώστε να μην υποφέρει..

Βέβαια αυτές οι απόψεις για μερικούς δεν είναι αρκετά αντρίκιες .. Χαίρομαι που η πλειοψηφία έχει επίγνωση της φρικιαστικής αυτης πράξης και οι άρρωστοι είναι ελάχιστοι εκεί έξω. Αλλα δυστυχώς αρκούν για να κάνουν τη ζημιά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν εχουν 3 χρωματα ειναι 99.9% θυληκά.

Το αλλο 0.1% αρσενικο και στύρο Link.png Site: http://en.wikipedia.org/wiki/Klinefelter%27s_syndrome">εκ γεννετης

 

Επισης και 2 χρωμα μπορει να ειναι θυληκα/αρσενικά αντιστοιχα.

 

Πιο πολυ στις γεννες κυριαρχει το θυληκο φύλο.

και που κολλάει το σαιτ με την φώτο με τον καθυστερημένο χόντρο στην βικιπαιδεια; Που κολλάει με τα γατιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 



Ελπιζω καποτε να κανει κατι το κωλοκρατος με τα ζωα..

 

Παντως ενα παραξενο πραγμα καθε φορα που καποιος σκοτωσει ενα ζωο,να βγαινουν παγανια ολοι οι μαμιαδες.Τα μισα απο αυτα που λετε να κανατε σε αυτους που μας μαμανε καθημερινα δεν θα ημασταν σε τετοια χαλια.

 


 

 

 



 

 

Σιγά ρε,αντρίλα...όλοι οι μαμιάδες μαζευτήκαν στο insomnia...

 

 

 

 

εγώ έχω χτυπήσει άνθρωπο που βάραγε σκύλο με σιδερολοστό , δεν χρειάζεται να είσαι μαμιάς , οι άντρες κοπανιούνται,οταν υπαρχει λόγος, στη φύση μας ειναι. Αλλο αν το έχουν ρίξει στο βαμένο νύχι οι περισσότεροι και φοβούνται και την σκιά τους. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εγώ έχω χτυπήσει άνθρωπο που βάραγε σκύλο με σιδερολοστό , δεν χρειάζεται να είσαι μαμιάς , οι άντρες κοπανιούνται,οταν υπαρχει λόγος, στη φύση μας ειναι. Αλλο αν το έχουν ρίξει στο βαμένο νύχι οι περισσότεροι και φοβούνται και την σκιά τους. 

 

 

 

 

Πήγαινε να του κάψεις το σπίτι χαλαρά εσύ τότε :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρετε πόσο φρικιαστικός και αργός είναι ο θάνατος απο φόλα; εχετε επίγνωση μερικοί; .. Αυτός που το κάνεις εκτός απο δολοφόνος με βαριά ψυχολογικά προβλήματα είναι και σαδιστής.. ! 

Τα ζώα τα σκοτώνουμε για λόγους επιβίωσης και επειδή είμαστε υποτίθεται το ανώτερο είδος πρέπει να το κάνουμε με το λιγότερο επώδυνο τρόπο για το ζώο έτσι ώστε να μην υποφέρει..

Βέβαια αυτές οι απόψεις για μερικούς δεν είναι αρκετά αντρίκιες .. Χαίρομαι που η πλειοψηφία έχει επίγνωση της φρικιαστικής αυτης πράξης και οι άρρωστοι είναι ελάχιστοι εκεί έξω. Αλλα δυστυχώς αρκούν για να κάνουν τη ζημιά.

Φυσικά και είναι άρρωστος αυτός που βάζει φόλες.Επίσης η φόλα δεν είναι κάτι συγκεκριμένο για να πεις ότι είναι αργός και φρικιαστικός θάνατος.

Επίσης απο την άλλη,αν ταίζεις γατιά,σκυλιά,δελφίνια, να κοιτάς και να τα πλένεις,κάνεις εμβόλια και όλα όσα πρέπει γιατί δίπλα σου μένουν κι άλλοι,δεν μπορείς να φτιάχνεις στρατώνα με αδέσποτα δίπλα στα σπίτια άλλων,αν όχι εχω κάθε δικαίωμα να τα διώχνω απο τον χώρο μου,δεν έχω δικαίωμα όμως να τα σκοτώσω.

Φιλόζωοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πήγαινε να του κάψεις το σπίτι χαλαρά εσύ τότε :)

 

 

 

σιγά μη το ξεκληρίσω και την οικογένεια. το θέμα ειναι όταν βλέπεις να βασανίζουν ζώα να μην γυρνάς την πλάτη σου και φεύγεις.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και είναι άρρωστος αυτός που βάζει φόλες.Επίσης η φόλα δεν είναι κάτι συγκεκριμένο για να πεις ότι είναι αργός και φρικιαστικός θάνατος.

Επίσης απο την άλλη,αν ταίζεις γατιά,σκυλιά,δελφίνια, να κοιτάς και να τα πλένεις,κάνεις εμβόλια και όλα όσα πρέπει γιατί δίπλα σου μένουν κι άλλοι,δεν μπορείς να φτιάχνεις στρατώνα με αδέσποτα δίπλα στα σπίτια άλλων,αν όχι εχω κάθε δικαίωμα να τα διώχνω απο τον χώρο μου,δεν έχω δικαίωμα όμως να τα σκοτώσω.

Φιλόζωοι...

Τα πιάνεις τα πας στον κτηνίατρο/αρμόδια υπηρεσία και τα βάζει για νάνι αν δεν βρει σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και είναι άρρωστος αυτός που βάζει φόλες.Επίσης η φόλα δεν είναι κάτι συγκεκριμένο για να πεις ότι είναι αργός και φρικιαστικός θάνατος.

Επίσης απο την άλλη,αν ταίζεις γατιά,σκυλιά,δελφίνια, να κοιτάς και να τα πλένεις,κάνεις εμβόλια και όλα όσα πρέπει γιατί δίπλα σου μένουν κι άλλοι,δεν μπορείς να φτιάχνεις στρατώνα με αδέσποτα δίπλα στα σπίτια άλλων,αν όχι εχω κάθε δικαίωμα να τα διώχνω απο τον χώρο μου,δεν έχω δικαίωμα όμως να τα σκοτώσω.

Φιλόζωοι...

αυτό που κάνουν 99% είναι να βάζουν ή ποντικοφάρμακο ή τριμμένο γυαλί οπότε μιλάμε για αργό και επώδυνο θάνατο.

Φυσικά και πρέπει όσοι μαζεύουν ζώα να είναι υπεύθυνοι με τα εμβόλια τους και όλες τις φροντίδες που πρέπει να παρέχουν σε ένα ζώο, αλλιώς καλύτερα να μην έχουν.

Οταν σε ενοχλεί ο σκύλος του γείτονα κάνεις παρατήρηση στο γείτονα και αν δεν καταλάβει μιλάς με δικηγόρο.

Προς θεού δεν σκοτώνουμε οτι μας ενοχλεί.. με την ίδια λογική οι ίδιοι άνθρωποι εαν είχαν την δυνατότητα και δεν τους περιόριζε ο νόμος θα έπερναν όπλα και θα σκότωναν όποιον άνθρωπο δεν τους αρέσει ή διαφωνούν μαζί του ή τους εκνευρίζει..Να είστε σίγουροι γι αυτό. Μιλάμε για τέτοιας κατηγορίας ανθρώπους.

 

Οσον αφορά τα αδέσποτα .. Το φαινόμενο οφείλετε καθαρά σε ανεγκέφαλους που αντι να στειρώσουν το ζώο τους το αφήνουν να γεννοβολάει και έπειτα τα πετάνε σε διάφορες γειτονιές.

Οπότε επανερχόμαστε στην ανύπαρκτη κουλτούρα και παιδεία των Ελλήνων σε πολλά θέματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σιγά μη το ξεκληρίσω και την οικογένεια. το θέμα ειναι όταν βλέπεις να βασανίζουν ζώα να μην γυρνάς την πλάτη σου και φεύγεις.

 

 

 

 

Εκείνη η φράση που είπε με πείραξε εμένα...

Δε είπα κάτι που έπαιξες ξύλο με τον άλλο που σκότωνε το ζώο...

Ίσα-ίσα καλά του έκανες κιόλας...

Δεν έχω δει τέτοιο περιστατικό είτε θάνατο με φόλα αλλά φαντάζομαι ότι θα ήταν φρικιαστικα και τα δυο...

 

Αλλά όχι και να κάψεις το ''σπίτι χαλαρά'' που είπε ο άλλος...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που κολλάει το σαιτ με την φώτο με τον καθυστερημένο χόντρο στην βικιπαιδεια; Που κολλάει με τα γατιά;

O καθυστεριμενος χοντρος ειναι στυρος εκ γεννετης.

Ειναι το συνδρομο του Klinefelter

Σπανια περιπτωση. Αλλα συμβαινει.

 

Δυσκολο να πιασεις εναν που βαζει φολες κτλπ.

Γιατι τα κανει μεσα στην αυλή του.

 

Μακαρι να βρω εναν. Θα μπω με κουκουλα για να τον βασανίσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρέθηκε και ο γείτονας που θέλει ένα μαύρο και το γκρι εγώ! Όταν με το καλο δυναμώσουν let me know!<br><br>

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...