Προς το περιεχόμενο

Trak(to) στο Χαϊδάρι. Τι ζόρι τραβάνε;


.::NikoS::.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 180
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραία το λιγουμε το θέμα με τον καφέ-Ελλάδα.

Απόδειξη:

1)~3,2 € μέσο όρο ο καφές (Freddo, Esspresso, Φραπες, Γαλλικός)με bonus όσες ωρες θες να κάτσεις (camping),

2)τσάμπα νερό (που στην Κύπρο παίζει να κάνει 1,5 € το μπουκαλάκι)

3)κοινωνικοποίηση,

4)μπανιστήρι κτλπ!

 

 

Να γίνει sticky  :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκεί που πάω το 3,2€ θεωρείται πολυ ακριβός... 2,5 με 2,8€ τον βρίσκω πλέον.

Και όποιος θέλεις μπύρα 1,5€ το 500ρι υπάρχει, σπάνια στην Αθήνα αλλα αρκετά συχνά επαρχία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, κι επειδή το Τηνιακό έχει τη μπύρα 1.60-2.00€, τι πάει να πει; Ότι θα τρέξω να πάω στο Τηνιακό;

 

Και επαρχία πάντως ελαφρώς χαμηλότερες είναι οι τιμές, όχι ότι είναι μεγάλες οι διαφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου δώσω ένα παράδειγμα μίας μεγάλης επαρχιακής πόλης που έχει τις τιμές που λέω. Αγρίνιο. Επίσης εκτός απο το Τηνιακό μπορείς να βρείς άπειρες προσφορές σε τόσα μαγαζιά πχ. στην μία μπύρα άλλη μία κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, κι επειδή το Τηνιακό έχει τη μπύρα 1.60-2.00€, τι πάει να πει; Ότι θα τρέξω να πάω στο Τηνιακό;

 

Και επαρχία πάντως ελαφρώς χαμηλότερες είναι οι τιμές, όχι ότι είναι μεγάλες οι διαφορές.

 Μα εσύ δίνεις σαν παράδειγμα την Τσεχία, πιο κοντά η Τήνος, θα ανάψεις και ένα κεράκι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μα εσύ δίνεις σαν παράδειγμα την Τσεχία, πιο κοντά η Τήνος, θα ανάψεις και ένα κεράκι

Το Τηνιακό είναι στην Αλεξάνδρας αλλα είναι για τον λούτσο... Μόνο πρώτο έτος πήγαινα λόγω τιμών αλλα ήταν τόσο μίζερο μέρος που δεν ξαναπάτησα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεσος ορος ειναι το 3,2€

Βαλε τις γλυφαδες, Μαρουσια, κεφαλαρια κτλπ που θα χτυπανε 4,5€

Βαλε και τα 2,5 τον φραπε, 3€ ο φρεντο που πίνω εγω.

καπου εκει πες.



Το Τηνιακό είναι στην Αλεξάνδρας αλλα είναι για τον λούτσο... Μόνο πρώτο έτος πήγαινα λόγω τιμών αλλα ήταν τόσο μίζερο μέρος που δεν ξαναπάτησα.

ετσι ειπα χτες σε κατι φιλαρακια που με προσκαλεσαν εκει.

Ετσι ακριβως λες και ακουσες την συνομιλία μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trollάρει ο traganeus, σιγά μη δεν ξέρει το Τηνιακό.

 

Παλιότερα είχε τη φάση του να πας εκεί. ΟΚ, αθλιότητα να σου έρχεται το ντουμάνι απ' τα καυσαέρια, συν το θόρυβο απ' τα οχήματα.

 

Πλέον έχει χαλάσει κι ο κόσμος που πηγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μα εσύ δίνεις σαν παράδειγμα την Τσεχία, πιο κοντά η Τήνος, θα ανάψεις και ένα κεράκι

εγω ημουν αυτος.αλλα αν δεις τις τσεχες θα μετοικισεις asap

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trollάρει ο traganeus, σιγά μη δεν ξέρει το Τηνιακό.

 

Παλιότερα είχε τη φάση του να πας εκεί. ΟΚ, αθλιότητα να σου έρχεται το ντουμάνι απ' τα καυσαέρια, συν το θόρυβο απ' τα οχήματα.

 

Πλέον έχει χαλάσει κι ο κόσμος που πηγαίνει.

Και οι τουρκικες τουαλετες του στρατου.

Δεν ξερω μου κανει πολυ ενναλακτικο, για φρικια, γκομενες του ακουω μεταλ αλλα θα παω και πλουταρχο αμα μου τα πληρώσουν,πρωτοετοις 18 χρονους που ηρθαν στην Αθηνα και τους φαινεται λες και πηγαν στο NYC, και καλα εκτιμανε το απλόϊκο γεματο ιστορια και παλαιότητας μερος.

 

Μπουρδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χέρι 1€ βρίσκεις εύκολα όλους του καφέδες σε οποιαδήποτε περιοχή...

0.7 ευρώ έχει στη Λάρισα ο φραπές.

Ο δε τύπος που το ξεκίνησε κάνει πάνω από 3χίλιαρο τζίρο καθημερινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεντε ευρω 1.5 λιτρο μπυρα κοντα στην καμαρα στην θεσσαλονικη..

 

1.2 η μικρη κρικετ με πολλα μεζεκλιδια στην σταυρουπολη κοντα στο ψυχιατρειο...

 

Θελει να ψαχνεσαι..

 

Εγω δεν τα ηξερα αλλα οταν ημουν φανταρος στην θεσσαλονικη εβγαινα με τον μαγειρα που ηξερε τα λιμερια και περνουσανε λαδι...

 

Εδω στην χαλκιδικη πολλα καλοκαιρινα μαγαζια ζουν στην κοσμαρα τους.. Ειδικα προς τα φλογητα.. Με την δινουν κατο τετοια.

 

Πηγα δυο σαββατα σε ενα μαγαζι στα τσαιρια της πορταριας το πρωτο πηρα βοτκα μπανανα 6 ευρω καλη τιμη γιατι ειχε και ωραιο κοσμο. Αυτο το σαββατο ειχε παλι ωραιο κοσμο αλλα παλι πηρα το ιδιο ποτο αυτη την φορα 6.5 ευρω...

 

Μας δουλευουν δηλαδη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...