Προς το περιεχόμενο

προβλημμα ξανα με την καρτα γραφικων


panos0100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακου να δεις τι ειπανε,-- με πειρανε και μου λενε οτι  ενταξει της καναμε ελεγχο δεν εχουνε τιποτα ειναι ενταξει,  της αφησαμε 2 πας να κανουνε και τα περασανε, --δεν πειστηκα εγω,-- με λενε μηπως ητανε ασυμβατες με την μητρικη σου--  τους λεω αυτο τωρα εγινε;-- οι μνημες ειναι απο 2011 μεσα στην ειδια μητρικη,--  μετα δεν ηξερε τι να πει αυτος, λεει φερε το μηχανημα σου ολοκληρο 20Ε ο ελγχος αλλα αν θες λεει αφηνω ολη νηχτα το μηχανημα ανοιχτο στο πλαισιο και αν δεν βγαλει τιποτα απο σφαλμα ελα να τις παρεις

 

 

τι να κανω τωρα  να τους φερω στο κεφαλι τιποτα ποσο ψυχραιμια χρειαζεται να εχω τωρα εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω σκασει δεν μπωρο να βρω τι φταιει  ξανα εβαλα αλλη μνημη μεσα, και παλι τα ειδια κανει  αυτη την φορα εβαλα μια 2GB  και ειδα οτι παλι το ειδιο θεμμα εχει,  παντος δεν ξερω μαλον θα κανω φορματ  δεν γινεται να το γλυτωσω αν δεν λυθει, το μυαλο μου μετα παει σε αλλαγη μητρικης εχω μια προχειρη θα δοκιμασω αν ειναι εκεινη,  αλλα εχω αυτη την μεγαλη απορια που μου μενει πως γινεται στα χπ να μην εχει κανενα προβλημμα και στα 7 να γινεται αυτο το πραγμμα με τον βιντεο,  μια εξηγηση δικια μου ειναι οτι τα 7 επειδη ειναι 64bit δουλευει περισσοτερο ο υπολογιστης και γι αυτο να βγαζει αυτο το προβλημμα που εχει δεν μπωρο να σκεφτω κατι αλλο εχω στερεψει απο ειδεες   δεν ξερω τι αλλο να κανω, αυτο που κανει στα 7   οταν κουνησω λιγο το ποντικι ή πατησω καπιο πληκτρο στο πληκτρολογιο αμεσως ξεκολαει για 2 λεπτα και μετα παλι τα ειδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...