Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα επαναφοράς φακέλου?


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα... Εχτές έκανα format (Windows 8), κράτησα Backup και συγκεκριμένα τα save από τα games. Θυμάμαι ότι το save από το Grid 2 το είχα δει στον φάκελο C:\Users\******\Documents\Codemasters και έτσι έκανα αντιγραφή όλο το φάκελο (είχε μέσα και save από το grid 1). Τώρα που θέλω να περάσω το save δεν είναι εκεί...

Με ποιο πρόγραμμα μπορώ να γράψω ακριβός την διαδρομή και να μου επαναφέρει όλο τον φάκελο?

 

Κάποιος που έχει το Grid ας μου πει την διαδρομή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει κάποιο πρόγραμμα που να λειτουργεί έτσι.. τα συνήθη προγράμματα επαναφοράς ψάχνουν σε όλο το δίσκο για διαγραμμένα αρχεία και μετά κάνεις την επαναφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα :P

Για πήγαινε application data (local ή roaming) και ψάξε μήπως είναι εκεί (κάνε τα φαίνονται τα κρυφά αρχεία)

 

Του θείου είναι έτσι?

 

Επίσης μπορείς να κάνεις ένα save και να δεις που θα αποθηκευτεί...

Επίσης έβαλες τον φάκελο εκεί και δεν σου πήρε το save το παιχνίδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τα κράτησες σε αντίγραφο τα αρχεία;;

Απλά τρέξε το παιχνίδι και κάνε ένα save για να βγει ο φάκελος και βάλε και τα αρχεία που κράτησες.

Αν δεν τα κράτησες τελικά τα αρχεία,χλομό να τα ξανά βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-_- Έκανα αυτό, μάρκαρα ότι φάκελο ήθελα από τον φάκελο "Τα έγγραφά μου" και τους πέρασα στον 2ο σκληρό. Μαζί πήρα τον φάκελο My Games που είναι τώρα το νεο save από το Grid 2. Κοίταξα στο Backup, ο φάκελος My Games υπάρχει ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ GRID 2.... Ρε με τρολλάρει το PC μου... (ούτε κρυφός είναι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...