Προς το περιεχόμενο

Wind: Συμβόλαιο W με απεριόριστη επικοινωνία προς όλους και τιμή €39.90


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς marketing : πουλήστε το παρακάτω πακέτο στους ιθαγενείς

 

πακέτο σύνδεσης με 500 3λεπτα , 1500sms , και 1,5 gb στα 60€. Αν κάνεις 1,5 χρόνο συμβόλαιο και δεν πάρεις συσκευή η τιμή είναι 39€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αφαιρέσουμε τις σάλτσες του marketing ,πρόκειται για πακέτο σύνδεσης με 500 3λεπτα , 1500sms , και 1,5 gb στα 60€. Αν κάνεις 1,5 χρόνο συμβόλαιο και δεν πάρεις συσκευή η τιμή είναι 39€

Ειναι κανονικο συμβολαιο,οχι καρτοσυμβολαιο.

Το προγραμμα εχει 1 λεπτο χρεωση το πρωτο λεπτο και μετα αναδευτερολεπτο.Στην ουσια ειναι 1500 κλησεις μονολεπτες!Τα καρτοσυμβολαια εχουν 3λεπτη χρεωση.

49,90 ευρω ειναι με εκπτωση παγιου.

39,90 ευρω ειναι ΜΟΝΟ online αν το κανεις,επομενως νεα συνδεση χωρις επειδοτηση αν σε παρουν τηλεφωνο απο την wind ή πας σε καποιο καταστημα και το κανεις,ειναι στα 49,90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"πάντα ισχύει η πολιτική ορθούς χρήσης των 1500' λεπτά ομιλίας, 1500 sms και 1500mb" ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ! 

ΤΕΛΟΣ . . . ΕΛΕΟΣ !

 

 

* ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ  ΔΕΧΕΣΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟ ΣΑΝ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κανονικο συμβολαιο,οχι καρτοσυμβολαιο.

Το προγραμμα εχει 1 λεπτο χρεωση το πρωτο λεπτο και μετα αναδευτερολεπτο.Στην ουσια ειναι 1500 κλησεις μονολεπτες!Τα καρτοσυμβολαια εχουν 3λεπτη χρεωση.

Σε ευχαριστώ για την διόρθωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σήμερα αλλάζει και ο όρος του απεριόριστου! Πλέον ο περιορισμός μπορεί να ονομάζεται και απεριόριστο.

εχει αλλαξει εδω και χρονια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την διόρθωση

Επεισης 49,90 ευρω ειναι με εκπτωση παγιου.

39,90 ευρω ειναι ΜΟΝΟ online αν το κανεις,επομενως νεα συνδεση χωρις επειδοτηση αν σε παρουν τηλεφωνο απο την wind ή πας σε καποιο καταστημα και το κανεις,ειναι στα 49,90.

τιποτα σιγα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί  ασχολείστε σήμερα με την WIND? εγώ πιστεύω ότι και τσάμπα να σου δίνουν πακέτο , κανείς  δεν υπάρχει περίπτωση   να το παρει

μακράν η χειρότερη εταιρεία σε όλες της υπηρεσίες όχι μόνο στο σήμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης στη wind τουλαχιστον που ξερω το να εχεις γερη εκπτωση αν κανεις αιτηση απο τη σελιδα τους ισχυει εδω και χρονια

απλα ειναι για το πρωτο χρονο, το 2ο θα πρεπει να αρχισουν γερες διαπραγματευσεις και εμπρακτες απειλες να φυγεις και μετα καθε χρονο τα ιδια...

εγω επειδη βαρεθηκα αυτη τη κατασταση θα το κανω καρτα απο φετος.. αλλωστε και τα 1500' λεπτα που εχω τσαμπα τα χω
 

γιατί ασχολείστε σήμερα με την WIND? εγώ πιστεύω ότι και τσάμπα να σου δίνουν πακέτο , κανείς δεν υπάρχει περίπτωση να το παρει
μακράν η χειρότερη εταιρεία σε όλες της υπηρεσίες όχι μόνο στο σήμα

γιατι ειναι η πιο φθηνη και δεν ειναι μακραν η χειροτερη.. μια χαρα εξυπηρετηση εχει και μια χαρα σημα εχει

εχω περασει απο συμβολαιο και απο τους τρεις και στη συγκεκριμενη εχω μεινει πιο ευχαριστημενος

 

τελεια ουτε αυτη ειναι βεβαια, αλλα οι αλλοι δυο ειδικα με αυτα που χρεωνουν σιγουρα δεν ειναι καλυτεροι

 

και οσο για το σημα και το 3g παιζει ρολο και η περιοχη για την οποια μιλαμε 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μας εχουν πιασει κοτσους εδω στην Ελλαδα.

Στην Κυπρο και συγκεκριμενα στην ΜΤΝ με 28 ευρω εχεις 1600 λεπτα με χρεωση ΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ!!!!ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ 1 ΛΕΠΤΟ!!!Οι καρτοσυνδεσεις στην Κυπρο ειναι με ΜΟΝΟΛΕΠΤΗ ΧΡΕΩΣΗ,οχι οπως εδω στην Ελλαδα που ειναι 3 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ!.

Με 7 ευρω στην MTN εχει 150 λεπτα προς ολους με 1λεπτη χρεωση το πρωτο λεπτο και μετα αναδευτερολεπτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

600 λεπτα με 3λεπτη χρεωση ειναι το φοιτητικο που λες.Καρτοσυμβολαιο ειναι!600 λεπτα που αντιστοιχουν σε 200 κλησεις 3 λεπτες.

200 κλησεις ειναι περιπου 7 κλησεις την ημερα... δε σου φτανουν? με αλλα 7€ εχεις παλι αλλα 600'+100sms+600mb . Οποιος εινια φοιτητης δεν πιανεται η προσφορα. Με 40 που εχει το προγραμμα με συνδεση μπορω να βαλω 5 προγραμματα των 7 και να χω και 5 ρεστα. Δηλαδη 3000" (1000 3λεπτες αν θες) 500 μηνυματα και 3gb . Και φυσικα αν δε θελω τον επομενο μηνα ή δεν εχω δε χαλαω φραγκο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200 κλησεις ειναι περιπου 7 κλησεις την ημερα... δε σου φτανουν? με αλλα 7€ εχεις παλι αλλα 600'+100sms+600mb . Οποιος εινια φοιτητης δεν πιανεται η προσφορα. Με 40 που εχει το προγραμμα με συνδεση μπορω να βαλω 5 προγραμματα των 7 και να χω και 5 ρεστα. Δηλαδη 3000" (1000 3λεπτες αν θες) 500 μηνυματα και 3gb . Και φυσικα αν δε θελω τον επομενο μηνα ή δεν εχω δε χαλαω φραγκο

Θελω να σου πω οτι η καρτοσυνδεση ειναι απατη...Δεν ειναι πραγματικη ομιλια στα λεπτα που λεει.Μονο αν μιλησεις συνεχομενα χωρις να το κλησεις ισχυουν τα 600 λεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι έχουν και το θράσσος να παίρνουν τηλέφωνα ώστε να γυρίσουμε το καρτοκινητό μας σε συμβόλαιο. Με 17 ευρώ στην Αγγλία είχα all you can eat data 300 λεπτά και 3000 SMS. Μέχρι να μου δώσουν κάτι ανάλογο κι εδώ θα μείνω στα 5 ευρώ το μήνα για 500MB data.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω wind και cosmote καρτα και τα 2.

Στην κοσμοτε αρχισε να μου την δινει το wu.

Στην Wind επεσα σε καλη προσφορα πριν το πασχα που οταν βαζω καρτα 10 ευρώ μου (μενουν τα 10 €) και 300 "ψευτο-λεπτα" προς ολους.

400 "ψευτολεπτα" βασικα γιατι ισχυει απο τα 5 ευρω και πανω αλλα 100 "ψευτο-λεπτα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...