Προς το περιεχόμενο

Wind: Συμβόλαιο W με απεριόριστη επικοινωνία προς όλους και τιμή €39.90


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην Κοσμοτε κλαιγοντουσαν οταν αλλαξανε φιλοι απο wu σε wind.

Τους τρολαραμε καλα τοτε.

Θελω 150 ευρω στη τσεπη λεγαμε και καθε μηνα 10 ευρω καρτα για να παραμεινουμε και αλλα τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά απεριόριστο είναι... όταν δεν πιάνει πουθενά σήμα για να πάρεις τηλ, να στείλεις sms, να μπεις στο internet δεν σου τελειώνει ποτέ το συμβόλαιο 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή γι αυτά που προσφέρει αλλά είναι καιρός κάποιος απο αυτούς που πληρώνουμε με τους φόρους μας (συνήγορος καταναλωτή, εισαγγελέας, δικαστής, γραμματέας, φαρισαίος) να τους τραβήξει μια καλή αγωγή για παραπλανητική διαφήμιση και να τους πάρει τα σώβρακα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα συμβόλαιο RED δεν είναι μόνο λεπτά ομιλίας/sms/internet μιας και περιλαμβάνονται υπηρεσίες όπως

  • Vodafone Cloud
  • Vodafone Protect
  • Vodafone 4Share κλπ...

 

Και τα κλασικά φυσικά που δεν έχει η Wind (και έχουν οι άλλοι 2 πάροχοι) όπως

  • Επαρκή πληθυσμιακή 3G κάλυψη
  • LTE/4G
  • Τμήμα Εξυπ. Πελατών που να την παλεύει
  • Ποιοτικό σήμα (aka QoS)

 

Αλλά εδώ στο φόρουμ έχει φτιάξει 2-3 accounts για να διαφημίζεται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p class=""><span>Δε λέω. Μια χαρά το πρόγραμμα και η τιμή του αλλά μυαλό δε βάζουν...</span></p>

<p class=""> </p>

<p class=""><span>Για τη καραμέλα “Απεριόριστη Επικοινωνία” και το “ισχύει πολιτική ορθής χρήσης 1500 λεπτά / 1.5 GB” πότε θα επέμβει ένας εισαγγελέας για παραπληροφόρηση του αγοραστικού κοινού ; </span></p>

<p class=""> </p>

<p class=""><span>Η λέξη “Απεριόριστα” είναι σαφέστατη όπως και η λέξη “ΟΛΟΙ” που κορόιδευε παλαιότερα σε διαφημίσεις της, τις υπόλοιπες εταιρίες η Wind. ΟΛΟΙ δεν σημαίνει “μερικοί από εσάς” με τις γνωστές (και ωραίες) διαφημίσεις. </span></p>

<p class=""> </p>

<p class=""><span>Απεριόριστα λοιπόν δεν μπορεί να σημαίνει “Περιορισμένα”. Α ρε μπάλες πλυντηρίου που σας χρειάζονται... </span></p>

έχεις δίκιο φίλε μου πόσοι γνωστοί μου την πάτησαν και τρέχουν τώρα και δεν φτάνουν.και δεν ενημερώνουν οταν πας εκεί και την πατάς.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα Unlimited δεν υπαρχουν στην Ελλαδα,εγω μετα απο πολλες κολοτουμπες σε Cosmote-Vodafone-WInd Unlimited-καρτο συμβολαια κατεληξα σε καρτοκινητη οτι καλητερο πιστευω Cosmote παντα λογω σηματος  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ γιατι ακόμα συμβόλαια..!!??

Αν δεν επωφελησε απο κάποια συνδιαστική εκπτωση(πχ voda-hol) δεν υπάρχει κανένας λόγος να είσαι σε συμβόλαιο.

μαθηματικά εξακριβωμένο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά να ρωτήσω κάτι;

 

Εμένα με πήρανε τηλέφωνο δυο μέρες πριν και το WIND One XL από 99.9€ / 60€ online προσφορά που έχει στο site μου το έδιναν με 44.9€ και μου είπαν ότι μόνο τηλεφωνικά μπορώ να το κλείσω τόσο. Τι παίζει με αυτούς τους ανθρώπους, είναι λίγο ύποπτα τα deal τους...

 

Από τη μια το σκέφτομαι γιατί με ενδιαφέρει το πακέτο και από την άλλη ακούω διάφορα για ποιότητα internet σε streaming, κακή ποιότητα σε κλήσεις στα σταθερά και ανυπαρξία σήματος στα κινητά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά να ρωτήσω κάτι;

 

Εμένα με πήρανε τηλέφωνο δυο μέρες πριν και το WIND One XL από 99.9€ / 60€ online προσφορά που έχει στο site μου το έδιναν με 44.9€ και μου είπαν ότι μόνο τηλεφωνικά μπορώ να το κλείσω τόσο. Τι παίζει με αυτούς τους ανθρώπους, είναι λίγο ύποπτα τα deal τους...

 

Από τη μια το σκέφτομαι γιατί με ενδιαφέρει το πακέτο και από την άλλη ακούω διάφορα για ποιότητα internet σε streaming, κακή ποιότητα σε κλήσεις στα σταθερά και ανυπαρξία σήματος στα κινητά...

εχεις pm!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι με free to go με 20ε καλυπεσαι πληρως και δεν ειναι αναγκη να δωσεις 40

γιατι παιρνεις 1400΄προς ολους 

100 sms προς ολους 

και 1GB μηνα 

με 20 ευρω παιρνεις 800' προς ολους και απο οσο ξερω ειναι και το οριο που μπορεις να βαλεις για να μην κανιβαλιστουν τελειως τα συμβολαια (βεβαια και τα 800 ειναι πολλα) 

 

με αλλο ενα ταληρο απο ιντερνετ εχεις 130 sms και με αλλο ενα ταληρο 1GB internet

δηλαδη στη χειριστη των περιπτωσεων με ενα 30αρι εχεις ολα οσα θα χρειαστεις και φυσικα αν δε τα χρειαστεις καποιο μηνα (γιατι 800' ειναι υπερβολικα) μπορεις να δωσεις αρκετα λιγοτερα 

 

και αυτα για οσους δεν εχουν τη προσφορα με το μπονους κατα την ενεργοποιηση που ισχυει  για πιο παλιους χρηστες , γιατι αυτοι με το που βαλουν καρτα εχουν ενα 300αρι λεπτα  προς ολους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν όλα αυτά τα πακέτα είναι κοροϊδία..!

Φοβερή εντύπωση μου κάνει το γεγονός ότι ενώ υπάρχει

τρόπος να μιλάμε και να στέλνουμε μηνύματα εντελώς

δωρεάν, δεν το κάνουμε και πάμε και στηνόμαστε στην

κάθε vodafone και wind και πληρώνουμε ότι να'ναι..!!!

Τόσο δύσκολο είναι να βάλουμε όλοι Viber..?

Προχθές μιλούσα με ένα φίλο μου και μου λέει ότι του ήρθε

λογαριασμός 1000 Ευρώ επειδή μιλούσε με μια γκόμενα.

Του είπα φυσικά για το Viber. Και με 100 Ευρω συσκευή που είδα μια χαρά το πάει το Viber. Και πλεόν το υποστηρίζουν όλες οι πλατφόρμες για κινητά και όχι μόνο. Μέχρι και για PC βγήκε τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε καταλαβαίνω γιατί κάνεις 700x2

 

Ας πούμε ότι έχεις 300 μετά μπορείς να βάλεις μέχρι 4 200αρια

 

αν χρησιμοποιησεις 2 φορες το bonus των 300΄

δηλαδη με 10ε 300+200+200

και με αλλα 10ε 300+200+200

ή δε γινεται να το κανεις αυτο 2 φορες το μηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...