Προς το περιεχόμενο

2013-2014 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Mob city έχει καλή μουσική. Και τα 4 επεισόδια μου άρεσαν. </p>

 

Τα βρήκα άθλια. Ίσως επειδή έχω πρόσφατες ανάμνησεις από Boardwalk Empire.

 

Αποστολή από το ST25i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Strain

StrainDelToroHoganCover.jpg

The Strain is a 2009 vampire horror novel by Guillermo del Toro and Chuck Hogan. It is the first installment in The Strain Trilogy, and was followed by The Fall (2010) and The Night Eternal (2011).

Del Toro first envisioned the story line as a television series, but was unable to find a buyer for the series. An agent then suggested turning the story into a series of books with writer Chuck Hogan. A television adaptation is in development and will be broadcast onFX.

Oταν ερθει η ωρα, θα πρεπει να σας πουμε οσοι εχουμε διαβασει τα βιβλια 2-3 πραγματακια για να ξερετε τι να περιμενετε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Almost Human έχει δει κανείς;;

για να μην πολυακούγεται μάλλον πάει άκλαφτη ε

 

Για αυτην την εποχή που έχουν τελειώσει πολλές σειρές ή κάνουν χειμωνιάτικη παύση, είναι ότι πρέπει.

Δες και το witches of east end.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστώ οτι serangoon road το βλέπω μόνο εγω;

Επειδή βλέπω πως η σειρά "κυκλοφορεί" και σε καλή ποιότητα, για πες κάτι παραπάνω.

Αξίζει; Κάτι τρεϊλερ που έβαλα για να πάρω μια ιδέα, δεν λένε και τίποτα. (περικοπές στις δαπάνες; )

 

btw

Βλέπει κανένας τον 2ο κύκλο του chosen;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βρήκα άθλια. Ίσως επειδή έχω πρόσφατες ανάμνησεις από Boardwalk Empire.

 

Αποστολή από το ST25i με τη χρήση Insomnia App

 

Οχι ρε γμτ....και εγω σαν δεδηλωμενος οπαδος του BE ελεγα να του δωσω μια ευκαιρια....

Καμια σχεση ε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είναι διαθέσιμα τα νέα επεισόδια του 3ου κύκλου του House of Lies και του 4ου κύκλου του αμερικανικού Shameless. 

Υποτίθεται ότι και τα δύο ξεκινούν στις 12 Ιανουαρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ξερω ποσοι βλεπουν το Person of Interest, αλλα η τριτη χρονια ειναι απιστευτη. Δεν υπαρχει μιλαμε

Ε ενταξει τρωγεται . περναει η ωρα , πεσανε και κατι ψευτοανατροπες , κατι γινεται :P

 

παιδία πρέπει να δείτε the tommorow people βάζω τρειλερ:http://www.youtube.com/watch?v=TuiR-DYu8M4

Σαν αποτυχημενο heroes μου κανει ...

Για εμενα προσωπικα ειναι κατι που θα το δω μονο οταν δεν εχω απολυτως τιποτα αλλο να κανω :P
Απλα αυτος ο Mark Pellegrino ειναι πολυ καλος στο να παιζει τον κακο .

Οτιδηποτε sci-fi τελευταια ειναι πολυ mainstream-αρισμενο (continuum , defiance , revolution , terra , falling skies)βαζουνε μεσα λιγο απ'ολα εκτος απο sci-fi οπως , ερωτες(παει στο διαολο αν βοηθαει το σεναριο) , παιδακια , εφηβους "επαναστατες", ψευτο-μειονοτητες  κλπ κλπ   :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...