Προς το περιεχόμενο

Microsoft: Νέα έκδοση του Xbox 360, βασισμένη στο design του Xbox One


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το assassins creed και το halo σαπια?Δεν εισαι καλο τρολλ

Αν θεωρειται προνομιο να παρεις ενα καλο τιτλο 6ετιας και να καμαρωνεις για αυτο, τοτε εγω στηριζω οτιδηποτε αλλο εκτος απο MS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θεωρειται προνομιο να παρεις ενα καλο τιτλο 6ετιας και να καμαρωνεις για αυτο, τοτε εγω στηριζω οτιδηποτε αλλο εκτος απο MS.

Τι θα θελες δηλ να δωσουν το καινουργιο cod?και ειπε οτι καθε μηνα θα δινει αλλα games οποτε δεν ξερουμε τι θα δωσει..Μια χαρα games ειναι και τα 2 και δεν ειναι εξαετιας αν θυμαμαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το halo ειναι του 2007. Fanboy της MS ημουν μεχρι πριν λιγο καιρο που εφτιαξα καλο pc. Ειχα και Ps3 και το τελευταιο παιχνιδι που εδωσε free η Sony ηταν το Sleeping Dogs και αλλα διαφορα καινουρια σχετικα και καλα. Κοστος, περιπου 4 ευρω το μηνα. Παρε τη μια προσφορα και παρε και την αλλη. Δε νομιζω να συμφωνουν πολλοι οτι το Halo και το AC2 ειναι deal of the month. Το αν θα βαλουν και αλλους τιτλους πιο καινουριους, δε λεει κατι, το εκαψαν εξ αρχης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το halo ειναι του 2007. Fanboy της MS ημουν μεχρι πριν λιγο καιρο που εφτιαξα καλο pc. Ειχα και Ps3 και το τελευταιο παιχνιδι που εδωσε free η Sony ηταν το Sleeping Dogs και αλλα διαφορα καινουρια σχετικα και καλα. Κοστος, περιπου 4 ευρω το μηνα. Παρε τη μια προσφορα και παρε και την αλλη. Δε νομιζω να συμφωνουν πολλοι οτι το Halo και το AC2 ειναι deal of the month. Το αν θα βαλουν και αλλους τιτλους πιο καινουριους, δε λεει κατι, το εκαψαν εξ αρχης.
το ιδιο μπορει να δωσει τον επομενο μηνα η ms οποτε αυτο που λες δεν μου λεει κατι..δεν ειπε κανεις οτι ειναι το deal of the month γιατι δεν ειναι deal,ειναι σου δινω 2 game τον μηνα αμα θες τα παιζεις αμα θες οχι.Αν το παρουμε ετσι οπως το λες και το steam εχει πολυ καλες προσφορες οποτε ειναι μαμακια το xbox που δεν εχει τις ιδιες..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Good boy περνα απο τα γραφεια της Sony να παρεις την επιταγη..... :P :P

Δεν χρειαζεται να πληρωνεις τους fans τζαμπα ξεκινανε σταυροφορια στο ονομα σου..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια χαρα τη βρισκω με το xboxaki μου.Το παραπονο μου ειναι οτι δε θα παιζουν τα παιχνιδια του στο ONE οποτε και θεωρω ακυρο να δωσει καποιος λεφτα απο ΕΔΩ και περα σε ενα νεκρο συστημα! Αν ισχυε το αντιθετο θα επαιρνα και ONE αλλωστε αλλα Καπουτ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια χαρα τη βρισκω με το xboxaki μου.Το παραπονο μου ειναι οτι δε θα παιζουν τα παιχνιδια του στο ONE οποτε και θεωρω ακυρο να δωσει καποιος λεφτα απο ΕΔΩ και περα σε ενα νεκρο συστημα! Αν ισχυε το αντιθετο θα επαιρνα και ONE αλλωστε αλλα Καπουτ!

νεκρό είναι ένα σύστημα που σταματάνε να κυκλοφορούν νέα παιχνίδια. this is not the case for 360 though..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεκρό είναι ένα σύστημα που σταματάνε να κυκλοφορούν νέα παιχνίδια. this is not the case for 360 though..

 

Ελα και εγω θα το ηθελα αλλα το ξερουμε οτι απ΄αξ και δεν παιζουν τα παιχνιδια στη καινουργια κονσολα ολα τελειωνουν. 

Οι νεοι τιτλοι που θα βγαινουν για ολα τα συστηματα θα εχουν τα γνωστα σαπια γραφικα στις παλιες. Τι να τα κανεις μετα θα τα εχεις για συλλογη? Το θεμα μας ειναι η ανανεωση του 360 και λεω οτι πλεον δεν υπαρχει λογικη να αγορασει καποιος ΑΠΟ ΕΔΩ και περα 360!

Ενταξει να εχεις Win XP και να βαριεσαι - δεν εχεις λεφτα να τα αλλαξεις,

αλλα αν εδινες λεφτα να Αγορασεις Καινουργιο λειτουργικο θα αγοραζες XP?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εμενα παλι μου αρεσει το σχεδιο, αμα ερθει ελλαδα το συγκεκριμενο το πηρα χαλαρα για να πνίξω το πονο μου για την τιμη του Οne, απο την αλλη ως κατοχος  ps απο εποχης 1 εχω να δηλωσω υπευθηνα οτι το ps3 super slim ειναι για κλωτσιες.... μακαρι να εχει παιχνιαδακια για πολλα χρονια ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...