Προς το περιεχόμενο

Xbox One το Νοέμβριο με τιμή €499


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά μένω με το 360.

Τόσο την περίμενα την τιμή.Από 400 μέχρι και 500.

Αλλα δεν τα σκάω για μια κονσόλα ρούφ,ακόμα και να τα είχα.Άσε που έχει ξεφύγει από το χαρακτήρα μιας παιχνιδομηχανής.

Κρατάω την 360 και όσο πάει.Να δούμε και το PS4 τι πολιτικη θα ακολουθήσει,και το πολύ πολύ ξαναγυρνάμε σε SONY και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι λετε εχει και το kinect μια χαρα τιμή!!! πόσο πιστεύετε οτι το χρεώνει? και κυρίως, γιατί ΠΡΕΠΕΙ να το αγοράσετε?επιπλέον κόστος για κάτι που πολλοί δεν θέλουν..

το kinect eννοώ...

Γιατι; Γιατι ΤΑ ΣΠΑΕΙ, εχεις δοκιμασει ποτε;

Ποσο; Ενα 100ρικο, και εχει τρομερες δυνατοτητες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμη οκ για launch,αναμενω ινφο για το τι περιφερειακα θα υποστηριζει.

Αν εχει  υποστηριξη mouse/keyboard τοτε ναι,καποια στιγμη τον επομενο χρονο η αγορα του θα θεωρειται δεδομενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι λετε εχει και το kinect μια χαρα τιμή!!! πόσο πιστεύετε οτι το χρεώνει? και κυρίως, γιατί ΠΡΕΠΕΙ να το αγοράσετε?επιπλέον κόστος για κάτι που πολλοί δεν θέλουν..

το kinect eννοώ...

γιατι χωρις κινεκτ η κονσολα γιοκ.θα ειναι must για να δουλεψει το μηχανημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απορω αυτοι που λενε οτι θα το αγορασουν ξερουν τι περιορισμους εχει η δεν τους νοιαζει;

 

Δεν περνάνε καν από το μυαλό τους φίλε μου.

Αυτό στο λέω με σιγουριά.

 

Εκείνο που δεν ξέρω με σιγουριά είναι το γιατί δεν περνάει καν από το μυαλό τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περνάνε καν από το μυαλό τους φίλε μου.

Αυτό στο λέω με σιγουριά.

 

Εκείνο που δεν ξέρω με σιγουριά είναι το γιατί δεν περνάει καν από το μυαλό τους.

Mας εχει περασει απλα we just dont give a .... ;)

Ξερετε γιατι; Γιατι ειναι γαματο!

Εγω δεν εχω κανενα θεμα με το One.

Ειδικα με την ενοικιαση, οτι καλυτερο. Αν δεν γουσταρεις να δανειζεις σιντι (οπως εγω) σε αλλους, βρηκες οφισιαλ δικαιολογια ;)

Αντε καληνυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα ρε άνθρωπε και πριν λίγο γελούσα με προηγούμενο σχόλιο σου αλλά αυτά που λες τώρα...

 

Δε σε χαλάει δλδ να το πληρώνεις 60€ και να μην μπορείς να το ανταλλάξεις/πουλήσεις. Πρακτικά να είναι σα να το έχεις νοικιάσει. Τα κρατάς όλα για συλλογή; Πόσοι πιστεύεις ότι λειτουργούν σαν εσένα; Ή μήπως σε απασχολεί μόνο ό,τι αφορά εσένα και για το γενικότερο πλαίσιο και λογική δεν δίνεις δεκάρα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβούτσικο, αλλά η MS είχε πει οτι δεν θα μπαίνει μέσα με αυτό όπως έκανε με τα προηγούμενα.

Άντε να βγεί να αρχίσουν να βγαίνουν και παιχνίδια με κάτι καλύτερο απο DX9 γραφικά στα pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα ρε άνθρωπε και πριν λίγο γελούσα με προηγούμενο σχόλιο σου αλλά αυτά που λες τώρα...

 

Δε σε χαλάει δλδ να το πληρώνεις 60€ και να μην μπορείς να το ανταλλάξεις/πουλήσεις. Πρακτικά να είναι σα να το έχεις νοικιάσει. Τα κρατάς όλα για συλλογή; Πόσοι πιστεύεις ότι λειτουργούν σαν εσένα; Ή μήπως σε απασχολεί μόνο ό,τι αφορά εσένα και για το γενικότερο πλαίσιο και λογική δεν δίνεις δεκάρα;

1. Ναι κανω συλλογη, οποτε σπανια δινω σιντι μου σε καποιον.

2. Οχι δεν με χαλαει, χαλαει εσενα μηπως; Αν ναι, τσιπαρε το.

3. Αφου εγω ειμαι καλα, δεν δινω δεκαρα για τους αλλους.

:)

Καλημερα sir.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω με τα προβατα που αντι να μποικοταρουν αυτο το φακελωμα θα πανε κ απ την 1η μερα να το παρουν

Εγω παντως θα παω μετα απο κανα 2μηνο, το φακελωμα που τα αθωα ματακια σου ειδαν τωρα, εχει ξεκινησει απο email, msn, twitter, facebook, smartphones. Απλα ξυπνησες στην κονσολα, keep going.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη ρε παιδιά , αλλά βλέπω όλοι να λένε ότι θα νοικιάζουν . Συμφωνά με τα όσα έχουν πει , δεν θα είναι αδύνατη η ενοικίαση τίτλων? Σύμφωνα με την microsoft :"Give your games to friends: Xbox One is designed so game publishers can enable you to give your disc-based games to your friends. There are no fees charged as part of these transfers. (*2)There are two requirements: you can only give them to people who have been on your friends list for at least 30 days and each game can only be given once."

600760_4921749677716_853656035_n_zpscf54

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...