Προς το περιεχόμενο

Xbox One το Νοέμβριο με τιμή €499


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνα με στοιχεια ομως του xbox live Ο κοσμος λιωνει σε αυτες τις υπηρεσιες στο xbox 360 του, γιαυτο τις πηγαν ενα βημα παραπανω.

Τωρα στο wii και το Ps3 που ηταν αθλια σε αυτο τον τομεα, που να πανε σε αυτη την γεννια;

Προσωπικα, μαρεσει που το εξμποξ μου ειναι σαν πισι. Εχω τον IE10, εχω skype στην τηλεοραση μου και Multitasking οπως ηθελα απο το 360.

τρολλαρεις τωρα; τι απο τις νεες "δυνατοτητες" του xbox ειναι υπερ του καταναλωτη; 

 

ελπιζω τουλαχιστον να εισαι υπαλληλος και να βγαζεις κανα φραγκο απο δαυτους, αλλιως υπαρχει προβλημα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με στοιχεια ομως του xbox live Ο κοσμος λιωνει σε αυτες τις υπηρεσιες στο xbox 360 του, γιαυτο τις πηγαν ενα βημα παραπανω.

Τωρα στο wii και το Ps3 που ηταν αθλια σε αυτο τον τομεα, που να πανε σε αυτη την γεννια;

Προσωπικα, μαρεσει που το εξμποξ μου ειναι σαν πισι. Εχω τον IE10, εχω skype στην τηλεοραση μου και Multitasking οπως ηθελα απο το 360.

ok, γούστα είναι αυτά, αλλά εγώ σαν πατέρας δεν μπορώ να αγοράσω στα παιδιά μου μια κονσόλα η οποία θα απαιτεί αυτά που απαιτεί το xbox one. Θα πάω ή σε Wii U που είναι πιο φιλική στα παιδιά ή αν μου τα πρήξουν για high end κονσόλα ε εντάξει... τότε το PS4 είναι μονόδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500€ ειναι πολλά για κονσόλα την σημερινή εποχή και βάζωντας το Always on κτλπ μαλλον με τετοια τιμή θα το πάρουν ελάχιστοι εκτος και αν η αγορά που κοιτάει ειναι κυρίως η αμερική.

 

Για εμενα τα 400€ θα ηταν ποιο φυσιολογική τιμή

Παλι καλα πρεπει να ευχαριστειτε οι φαν τις xbox το 360 βγηκε στην αγορα αν θυμαμαι καλα 500-600ε αντιστοιχα για το ps3 ητανε 100ε ακριβοτερα απο το 360...αν οντως υσχυει οτι το Ps4 θα κανει 400ε θα κανω γλεντι στο σπιτι μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει αυτή η τιμή είναι για τις 21 πλούσιες χωρες

θέλει να κερδίσει premium από το launch first

Στο second release λογικά η τιμή θα καθίσει

σύμφωνα με τον ανταγωνισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρολλαρεις τωρα; τι απο τις νεες "δυνατοτητες" του xbox ειναι υπερ του καταναλωτη; 

 

ελπιζω τουλαχιστον να εισαι υπαλληλος και να βγαζεις κανα φραγκο απο δαυτους, αλλιως υπαρχει προβλημα 

Καταλαβες γιατι μιλαω; Δεν νομιζω.

Για το Social Network.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κανεις φιλε κ ευχεσαι καλο βραδυ, γιατι απο το να εχει τετοια πολιτικη η MS καλυτερα να παει "για υπνο" και θα παει, γιατι ο gamer δεν ειναο χαζος!!<br>

Απο κει κ περα ο καθε ενας αποφασιζει π θα τα σκασει! Κ προς θεου μη παρεξηγηθω ετσι, στη MS τα χωνω οχι σε σενα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπαν τα στρατιωτάκια της microsoft....

Oταν χρησιμοποιησεις το Xbox Live (και οχι μονο για gaming) απλα δεν κοιτας αλλη κονσολα.

Τωρα εδω στην Ελλαδα που οι τζαμπατζιδες περνουν αντροιντ των 90ευρω, θελουν παιχνιδια με 10$, Windows σπασμενα κλπ, λογικο το κραξιμο. Αλλα ποιος χαστηκε; Οταν θα μπαινουν χακερς παλι και θα ριχνουν το PS Network για καμια βδομαδα παλι, θα ειναι ωραια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβες γιατι μιλαω; Δεν νομιζω.

Για το Social Network.

Hταν τσαμπα το παλιο PSN.

Ειχε τα lag του, ειχε αλλες ιστορίες αλλα ηταν τσαμπε (επαναλαμβανω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν χρησιμοποιησεις το Xbox Live (και οχι μονο για gaming) απλα δεν κοιτας αλλη κονσολα.

Τωρα εδω στην Ελλαδα που οι τζαμπατζιδες περνουν αντροιντ των 90ευρω, θελουν παιχνιδια με 10$, Windows σπασμενα κλπ, λογικο το κραξιμο. Αλλα ποιος χαστηκε; Οταν θα μπαινουν χακερς παλι και θα ριχνουν το PS Network για καμια βδομαδα παλι, θα ειναι ωραια :)

ναι μονο οι τζαμπατζηδες στην ελλαδα παραπονιουνται.. γυρνα και απο το αλλο πλευρο 

 

επισης δε το ξεραμε ρε μπρουκλη να παρουμε κινητο ανω των 90 ευρω , ζητουμε ταπεινα συγγνωμη , παμε να αυτομαστιγωθουμε τωρα κιολας

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει αυτή η τιμή είναι για τις 21 πλούσιες χωρες

θέλει να κερδίσει premium από το launch first

Στο second release λογικά η τιμή θα καθίσει

σύμφωνα με τον ανταγωνισμό

 

Κάπως έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμηθητε ομως ποσο εκανε το ps3 οταν ειχε πρωτοβγει στην αγορα και μετα κραξτε...αν δει οτι δεν πωλειτε λογικο ειναι να μειωσει και την τιμη του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...