Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 4 (Open Spoiler Thread Seasons 1-3)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνα με το τελευταιο επεισοδιο πιθανο να τον φανε ειναι 1)ο tywin γιατι τον αψηφα 2)cercei γιατι δεν μπορει να τον ελεγχει πλεον και αρα δεν επηρεαζει τις αποφασεις 3)tyrion προφανεις οι λογοι 4)tyrrel και για τους λογους που ειπες

Γιατί ο ταιγουιν να φάει το πιον...εγγόνι του;

Γιατι η σερσει το γιο της,τωρα που κερδίζει και ολα θα ηρεμήσουν;

Γιατι οι ταιρελ,τωρα που εχουν τον θρόνο του χεριου τους(ο ταιγουιν θα πεθανει σε λιγα χρονια,το μαλακισμενο ομως και η κοπελια,εχουν πολλα χρονια μπροστα τους και ολοι ειδαμε,ποσο έξυπνο ειναι το τζουφιο);

Εδω και καποια επεισοδια,θαυμάζω τον τυριον για την αυτοσυγκράτηση του...

Ή τον βλέπω φονιά ή καμια εξορία στην έρημο σαχαρα ή οπως λέγεται τεσπα,εκει που είναι η ντενερις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν, λεμε τωρα, ο Ταιγουιν φαει το εγγονι του, μπορει να κατσει στο θρονο; εχει αυτο το δικαιωμα;

 

αν και πιστευω οτι τη βρωμοδουλεια δε θα την κανει κανεις τους, καποιον αλλο θα βαλουν τα λανιστερακια να καθαρισει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γερό-λιοντάρης ΔΕΝ θέλει να κάτσει στον θρόνο. Πιο μεγάλη ελευθερία κινήσεων έχει τώρα που είναι το χέρι παρά όταν θα είναι στην καρέκλα. Τον συμφέρει να είναι άλλος στην καρέκλα και αυτός ο άλλος να είναι δικός του... οικογένειά του. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν, λεμε τωρα, ο Ταιγουιν φαει το εγγονι του, μπορει να κατσει στο θρονο; εχει αυτο το δικαιωμα;

 

αν και πιστευω οτι τη βρωμοδουλεια δε θα την κανει κανεις τους, καποιον αλλο θα βαλουν τα λανιστερακια να καθαρισει...

 

 Τσου, μετά έχει δικαιώματα ο μικρός γιος με την Σερσι να ειναι παλι queen regent μεχρι να ενηλικιωθεί και μετά νομιζω η Μυρσελα (ο αντρας της δηλαδη, όταν παντρευτεί). 

 

Συμφωνα με το τελευταιο επεισοδιο πιθανο να τον φανε ειναι 1)ο tywin γιατι τον αψηφα 2)cercei γιατι δεν μπορει να τον ελεγχει πλεον και αρα δεν επηρεαζει τις αποφασεις 3)tyrion προφανεις οι λογοι 4)tyrrel και για τους λογους που ειπες

 

 Δηλαδη λες ότι οι Λανιστερς που εσφαξαν το μισο Westeros για να τον κρατησουν στην εξουσία θα τον φανε; Γιατι; Για να ξαναγίνει χαμος για την εξουσία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αλλα για να κατσει ο μικρος τομεν στο θρονο.Ο τζοφρεη οπως εδειξε το 10ατο ειναι πλεον σχεδον ανεξελεγκτος ενω τον μικρουλη θα τον ελεγχουν ευκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι ο Tywin θα θελει ποτε να ''φαει'' συγγενη του,αφου το ειπε στον Τyrion,αμα ηθελα σε ξεφορτωνομουνα

ευκολα αλλα πανω απ ολα η οικογενεια

αυτο σκεφτόμουνα κι εγω,επίσης η σερσι,εχει μια μανία με τα παιδιά της,αφου της θυμίζουν τον άνδρα της και γενικά τα υπεραγαπάει,ακόμα και αυτό το καθυστερημένο,τον τζουφιο.

 

οχι τον ρομπερτ ρε μλκες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο σκεφτόμουνα κι εγω,επίσης η σερσι,εχει μια μανία με τα παιδιά της,αφου της θυμίζουν τον άνδρα της και γενικά τα υπεραγαπάει,ακόμα και αυτό το καθυστερημένο,τον τζουφιο.

 

οχι τον ρομπερτ ρε μλκες

 

Ναι είδαμε και πόσο της είχε λείψει ο αδερφός/ γα...ς της.

Ουτε καν έκανε τον κόπο να σηκωθεί να τον αγκαλιάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειχε και καποιον αλλο συγγενη της και .... την παρηγορουσε;;;

 

 

ΥΓ: patrickdrd το εγραψα κοσμια γιατι διαβαζουν και ANHLIKOI!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είδαμε και πόσο της είχε λείψει ο αδερφός/ γα...ς της.

Ουτε καν έκανε τον κόπο να σηκωθεί να τον αγκαλιάσει.

εγώ ειδα διπλό σοκ στα μάτια της,πρώτον δε περίμενε οτι θα έσκαγε απο το πουθενά ο τζειμι και δεύτερον μόλις ειδε το χέρι του(ο πιο επιδέξιος ξιφομάχος στο χώρα).

Και κάπου εδω,να προσθέσω οτι στον τέταρτο κυκλο,υποπτεύομαι τεράστια αλλαγή στο χαρακτήρα του τζειμι,γενικότερα εχω την αίσθηση οτι εχει βαρεθεί/δε τη παλεύει κάστανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μολις τελειωσα την 3η σεζον.. Δεν το πιστευω! Σας βαζω ολους στοιχημα πως καποιος θα αναστηθει και οχι απο τον Κυριο της Φωτιας..Α και το daggeraki που βρηκε ο χοντρος και το δειξε στην αλλη με το μωρο παιζει σημαντικο ρολο ειμαι σιγουρος. Περιμενουμε τωρα σεζον 4 :\



Παιδια η Σανσα βιαστηκε απο τον Joffrey; "Valar Morguhlis" <- τι σημαινει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ειδα διπλό σοκ στα μάτια της,πρώτον δε περίμενε οτι θα έσκαγε απο το πουθενά ο τζειμι και δεύτερον μόλις ειδε το χέρι του(ο πιο επιδέξιος ξιφομάχος στο χώρα).

Και κάπου εδω,να προσθέσω οτι στον τέταρτο κυκλο,υποπτεύομαι τεράστια αλλαγή στο χαρακτήρα του τζειμι,γενικότερα εχω την αίσθηση οτι εχει βαρεθεί/δε τη παλεύει κάστανο.

 

γενικα μη ξεχναμε οτι περιμενε τον αδερφο της να προκαλεσει σε μονομαχια τον Loras Tyrell( αυτον που ετοιμαζεται να παντρευτει ) ωστε να τον σκοτωσει αλλα τωρα δεν υπαρχει πιθανοτητα να γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...