Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 4 (Open Spoiler Thread Seasons 1-3)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέτριο χωρίς αίσθηση αγωνίας το 9ο επεισόδιο.

 

Εγω πιστευω οτι ηταν παρα πολυ καλο  εαν και

πεθανε

η Ygritte

 

 

 

Εdit:

Spoiler (εχει απο το βιβλιο αλλα μονο για την χρονολογια)

 

Η Ygritte απο οτι βλεπω σε σαιτ για το βιβλιο λεει οτι πεθανε το 299 ενω ο Joffrey το 300

Ξερεις κανεις τον λογο(που δεν το εδειξαν με την σειρα);

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε κάποιες καλογυρισμένες σκηνές αλλά μου φάνηκε προβλέψιμο.

Χωρίς να έχω διαβάσει τα βιβλία όλη η τέταρτη season μετά το 2o επισόδειο μου φαίνεται προβλέψιμη.Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι είναι αρκετά πιστο στο βιβλίο(σύμφωνα με πολλόυς που τα έχουν διαβάσει) και είμαι περίεργος για το πως περιγράφονται πολλά από αυτά στα βιβλία.Η τέταρτη season μου έχει αφήσει την εντύπωση ότι ο συγγραφέας δεν γράφει βιβλία αλλά σενάριο για ταινία.Δηλαδή είχε από την αρχή στο μυαλό του ότι τα βιβλία θα γίνουν ταινία/σειρά και κάπως έτσι προχώρησε.Ξαναλέω ΔΕΝ έχω διαβάσε ιτα βιβλία.Απλά αυτή την αίσθηση μου έχει αφήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάση το promo στο επόμενο θα πιάσει σχεδόν όλα τα μέτωπα οπότε θα προλάβουν να μας δείξουν και τι θα γίνει ή θα περιμένουμε την επόμενη season;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενέρωσα λίγο όταν είδα στους τίτλους αρχής μόνο τους ηθοποιούς που παίζουν στο τείχος, γιατί ανυπομονώ να δω αυτό που ξέρω ότι θα γίνει με τον Τύριον, αλλά τελικά το επεισόδιο ήταν πολύ καλό. 

Δεν περίμενα

 

να πεθάνει η Ygritte από τώρα. Αυτή η σειρά ποτέ να μην έχει μια θετική κατάληξη για κάποιον αγαπημένο χαρακτήρα όταν βρίσκεται σε δύσκολη κατάσταση; Μόνο η χαζή Gilly γλίτωσε για την οποία αδιαφορώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...