Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 4 (Open Spoiler Thread Seasons 1-3)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν αντεληφθην με ποια λογικη

ο γιγαντας αφου ανοιξε την πυλη επιτεθηκε μονος του. wtf dude. κρατα την ανοιχτη να ερθουν κι αλλοι. επίσης πριν επιτεθουν οι Wildlings απο το νοτο, καπου ακουσα να λεει η Ygritte οτι ειναι 20 κορακια ξερω γω.. εκει σφαζονταν για ωρα ομως. οχι μονο 20... πολυ περισσοτερα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

100 ήταν συνολικά στο καστρο, αρα μπορει να κρυβονταν ή να κατεβηκαν ααρκετοί. Αλλωστε πανω στο τείχος τα πραγματα ηταν πιο ευκολα.

 

Αλάνι Σαμ. :-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οπως εβλεπα το επεισοδιο ημουν σιγουρος οτι ο Σαμ δε θα πεθαινε. ακομη και οταν εριξε η Ygritte στον αλλο. δεν αποτελει επι της ουσιας κινδυνο ευτουνος. αλλα ειχα φανταστει σκηνικο οπου ο Snow τρωει τον καραφλα Wildling, η Ygritte τον Snow στα καπακια και ο Sam απο το πουθενα την Ygritte... so close!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οπως εβλεπα το επεισοδιο ημουν σιγουρος οτι ο Σαμ δε θα πεθαινε. ακομη και οταν εριξε η Ygritte στον αλλο. δεν αποτελει επι της ουσιας κινδυνο ευτουνος. αλλα ειχα φανταστει σκηνικο οπου ο Snow τρωει τον καραφλα Wildling, η Ygritte τον Snow στα καπακια και ο Sam απο το πουθενα την Ygritte... so close!

 

 

Εγω ήμουν απόλυτα σιγουρος οτι θα βάλουν το παιδακι να τη φαει, εκει που έλεγε ότι ειναι ο καλύτερος τοξοτης ή κυνηγος κλπ Αλλωστε σκοτωσε τον πατέρα του. Ηξερα οτι θα πεθάνει βεβαια

Ο Σαμ ειναι λοβερ ρε, δεν σκοτώνει :-D

Επίσης δρεπάνια!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντεληφθην με ποια λογικη

ο γιγαντας αφου ανοιξε την πυλη επιτεθηκε μονος του. wtf dude. κρατα την ανοιχτη να ερθουν κι αλλοι. επίσης πριν επιτεθουν οι Wildlings απο το νοτο, καπου ακουσα να λεει η Ygritte οτι ειναι 20 κορακια ξερω γω.. εκει σφαζονταν για ωρα ομως. οχι μονο 20... πολυ περισσοτερα

 

 

 

Οταν την ανοιγε ηταν εγω απο την πυλη εαν περιμενε μπορουσαν να τον σκοτωσουν απο πανω (στο τειχος) με τα βαρελια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρηση 1η:

 

 

αναμενόμενο να πεθάνει. επεισόδιο GoT, χωρίς θάνατο, δεν είναι επεισόδιο GoT

 

 

Παρατήρηση 2η:

 

 

κρίμα που τα δρεπάνια είναι one time deal

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κακό φόψο στην κόκκινη πορτοκαλί μύξα, το westeros δεν έχει χώρο για 2 readheads και στηρίζουμε Μελισάντρε \m/

Εγώ με την αρχική σκηνή και τα σάλια του Σαμ με τη Γκίλυ πίστευα ότι θα μας χαιρετούσε σήμερα αλλά από αλλού μας το έφερε ο χοντρός

 

Για το τέλος, μας δουλεύει ο Σνόου?

Πάει μόνος του σε στρατό 100.000 να βρει τον αρχηγό και να τον σκοτώσει?

fuck logic δηλαδή, αυτά μόνο ο Τσακ

 

 

Παρατήρηση 1η:

 

 

αναμενόμενο να πεθάνει. επεισόδιο GoT, χωρίς θάνατο, δεν είναι επεισόδιο GoT

 

 

Παρατήρηση 2η:

 

 

κρίμα που τα δρεπάνια είναι one time deal

 

 

Για το 2

 

Νομίζω είπε να τα μαζέψουν για να τα ξαναρίξουν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για το 2

 

Νομίζω είπε να τα μαζέψουν για να τα ξαναρίξουν

 

 

Το να τα μαζέψουν το πιασα, αλλά πως θα τα ξαναρίξουν;; Συν ότι αυτά ζυγίζουν όσο το μαμούθ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...