Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 4 (Open Spoiler Thread Seasons 1-3)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως αυτό που καταλαβαίνω εγώ και διορθώστε με αν κάνω λάθος, ειναι οτι οι άγριοι δεν ειναι οι "κακοί" της υπόθεσης αλλά οι πλέον κακομοίρηδες που προσπαθούν να σωθούν

και η φρουρά του τοίχους δεν τους αφήνει να περάσουν. Σε κάποιο σημείο νομίζω αναφέρει ένας εκ των ηγετών των άγριων οτι "αυτοι" (οι άνθρωποι δηλαδή) τους έδιωξαν απ τα μέρη τους. Αν το καλοσκεφτουμε περισσότερο βοήθεια θα ηταν 100.000 "άγριοι" με γιγαντες και μαμουθ εναντίων του πραγματικού κινδύνου λέγεται λευκοί οδοιπόροι.

 

Τι λέτε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Οίκο Μαρτέλ περιμένουμε άραγε τιποτε?

 

Λογικα ναι

 

Γιατι με την ομολογια του Mountain την εχει βαψει ο Tywin γιατι θα νομισουν οτι εδωσε αυτος την εντολη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό που καταλαβαίνω εγώ και διορθώστε με αν κάνω λάθος, ειναι οτι οι άγριοι δεν ειναι οι "κακοί" της υπόθεσης αλλά οι πλέον κακομοίρηδες που προσπαθούν να σωθούν

και η φρουρά του τοίχους δεν τους αφήνει να περάσουν. Σε κάποιο σημείο νομίζω αναφέρει ένας εκ των ηγετών των άγριων οτι "αυτοι" (οι άνθρωποι δηλαδή) τους έδιωξαν απ τα μέρη τους. Αν το καλοσκεφτουμε περισσότερο βοήθεια θα ηταν 100.000 "άγριοι" με γιγαντες και μαμουθ εναντίων του πραγματικού κινδύνου λέγεται λευκοί οδοιπόροι.

 

Τι λέτε?

Ναι, δεν είναι οι "κακοί" της υπόθεσης αλλά δεν είναι και αγγελούδια. Αν περάσουν το τοίχος δεν έχουν σκοπό να ζήσουν ειρηνικά, τραγουδώντας με κιθάρες κάτω από το φεγγαρόφωτο μαζί με τα αδέρφια τους απο τα 7 Βασίλεια του Νότου... :P

 

 

Από Οίκο Μαρτέλ περιμένουμε άραγε τιποτε?

Στο άμεσο μέλλον, όχι.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι, δεν είναι οι "κακοί" της υπόθεσης αλλά δεν είναι και αγγελούδια. Αν περάσουν το τοίχος δεν έχουν σκοπό να ζήσουν ειρηνικά, τραγουδώντας με κιθάρες κάτω από το φεγγαρόφωτο μαζί με τα αδέρφια τους απο τα 7 Βασίλεια του Νότου... :P

 

ε δεν νομιζω πως κανεις θα ειχε αυτο τον σκοπο... ειδικα οταν τον εχουν κυνηγησει και τον εχουν οδηγησει στην ακρη της γης, τον εχουν μαντρωσει και του εχουν εξορισει απο τον πολιτισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικο κινηματογραφικο site, εχει βγαλει ενα αρθρο που λεει οτι το τελευταιο επεισοδιο θα ειναι 66 λεπτα και οτι συμφωνα με τους παραγωγους θα ειναι το καλυτερο φιναλε μεχρι τωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yep το ειχε ποσταρει κ καποιος εδω απο ξενο site , το φιναλε ειναι καταχωρημενο με διαρκεια 66 λεπτα κ τιτλο

The Children

 

Δεν χρειαζοταν ο τιτλος να μπει σε spoiler....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...