Προς το περιεχόμενο

NBA 2K14 [Consoles]


johnnyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

alimentas τωρα με ξενερωσες τελειως :( τα κουμπια του 13 οπως ειπες ηταν τελεια τα καλυτερα που ειχε η σειρα!! ακομα δεν εχω παιξει το παιχνιδι αλλα ελπιζω να μην εχει αλλα αρνητικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 508
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειναι πολυ διαφορετικο απο περυσι,τα βιντεο του youtube ξεγελανε πραγματικα.Νομιζω θα μας φαει αρκετο χρονο μεχρι να το μαθουμε

 

Οι πασσες ειναι απιστευτες,ειδικα το σπασιμο του ψηλου ενω ειναι με πλατη πρως τον παιχτη στο τριποντο αγγιζει την τελειοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως κανεις σκριμ στην επιθεση ρε γαμωτο δεν μπορω να το βρω...επεισης που ειναι τα τατουαζ σε Ολυμπιακο και Παο; ουτε ο ΛΟ εχει που περσυ στο 13 ειχε κανονικα...Τι ζηταω ο ανθρωπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λυπαμε πολυ που το λεω μετα τον αρχικο ενθουσιασμο λογω Ευρωπαικων ομαδων κυριως αλλα το παιχνιδι ειναι κοντα στο unplayable.Καμια σχεση μ αυτα που βλεπαμε στα βιντεακια,πολυ πιθανο να φταιει κ η pro release εκδοση.Παιχτες χοροπηδανε κ τρακαρουνε ο ενας τον αλον σαν κατσικια,μπαλα χτυπαει σε ποδια κ εκτοξευετε εκτως γηπεδου,αλλα πατας να κανεις κ αλλα κανει,απο εντολες δεν καταλαβαινει Χριστο,κλασσικα φαουλ που κοβουν το παιχνιδι εκτως φασεων που δεν ΥΠΑΡΧΟΥΝ,πηδας για ταπα κ η καταληξη ειναι οι παιχτες να παιζουν ελληνορωμαικη,στο λοου ποστ δεν χανει κανεις πλεον καλαθι κ αλλα πολλα.To AΡΙΣΤΟ gameplay δεν υπαρχει πλεον

 

Μεγαλη απογοητευση για ΜΕΝΑ τουλαχιστον,μακαρι να ηταν αυτο που νομιζαμε ολοι ενα 2κ13 βελτιωμενο.Υπομονη μεχρι να κυκλοφορησει επισημα κ θα δουμε τι γινεται,δεν ΓΙΝΕΤΑΙ η 2κ να εχει κυκλοφορησει τετοιο πραγμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι σαν τα περσινά patch (ειδικά αυτά που βγήκαν στο PC*), τότε κλάφ' τα Χαράλαμπε από Σεπτέμβρη μήνα.

 

*Oh wait, πέρσι δεν έβγαλαν καν PC patch. Περιμένω κι εγώ να δω το παιχνίδι πριν αρχίσω την γκρίνια ,πάντως είμαι βέβαιος ότι πάλι θα χρειάζεται sliders για να στρώσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως είμαι βέβαιος ότι πάλι θα χρειάζεται sliders για να στρώσει.

 

 

αυτο ειναι δεδομενο πλεον εδω κ 3-4 χρονια.

 

 

Γενικα γινονται πραγματα στο παιχνιδι που δεν επιτρεπετε να γινονται την στιγμη που το 2κ13 ηταν ηδη ενα τελεια στρωμενο παιχνιδι μ συγκεκριμενες κ ελαχιστες αδυναμιες,ειναι σαν να χει παει το παιχνιδι μια 5ετια πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι σαν τα περσινά patch (ειδικά αυτά που βγήκαν στο PC), τότε κλάφ' τα Χαράλαμπε από Σεπτέμβρη μήνα.

 

Oh wait, πέρσι δεν έβγαλαν καν PC patch. Περιμένω κι εγώ να δω το παιχνίδι πριν αρχίσω την γκρίνια ,πάντως είμαι βέβαιος ότι πάλι θα χρειάζεται sliders για να στρώσει.

Και στο φιφα sliders θελει για να στρωσει και να γινει πιο sim παντως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, αλλά στο Fifa δεν ασχολούμαι με sliders αφού δεν παίζω σχεδόν ποτέ offline. Οπότε για μένα στο 2k είναι... ανάποδη η κατάσταση.

 

Τι κάνεις ρε θείο, ακόμα να το βγάλεις στο PS3; Το θέλω μέσα στο ΣΚ για να το ελέγξω με την ησυχία μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεκτα προχειρα τα πραγματα στις ελληνικες ομαδες. Φατσες οι μισοι δεν μοιαζουν, σωματα αλλοκοτα και αφυσικα (ο σοφο εχει τεραστιο κεφαλι και σωμα διαμαντιδη ας πουμε σε παχος), ομαδες με περςινους παικτες και γενικα διακρινω μια προχειραντζα στις ευρωπαικες ομαδες...

 

Ελπιζω να βγει update και να μην γραψουν την ευρωπη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ροστερ των Ευρωπαικων ομαδων ειναι της περσινης σεζον,ειχε ξεκαθαριστει αυτο.Σωματα οντως αφυσικα συμφωνω,διαφωνω ομως στις φατσες.Εχει γινει εξαιρετικη δουλεια,αναλογικα τα προσωπα ειναι σωστοτερα απο πολλων παιχτων του ΝΒΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως κ να το κανεις παντως οσοι δεν μπλεκουν με θειους δεν αξιζει να δωσεις 60Ε μονο για τις Ευρωπαικες.Οι αλλαγες με το 13 ειναι λιγες κ αυτες προς το χειροτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως κ να το κανεις παντως οσοι δεν μπλεκουν με θειους δεν αξιζει να δωσεις 60Ε μονο για τις Ευρωπαικες.Οι αλλαγες με το 13 ειναι λιγες κ αυτες προς το χειροτερο

Που το ειδες ρε φιλε αυτο; Το παιχνιδι εχει πιο πολυ βαθος απο το 13, εχει περισσοτερα animations και καλυτερες αμυνες! Ειναι πολυ πιο δυσκολο και sim...Εχει αποθεωθει απο ολες τις κριτικες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...