Προς το περιεχόμενο

NBA 2K14 [Consoles]


johnnyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 508
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θυμιζει NBA JAM,εχει μια κεφαλα 1 στρεμα κ ενα σωμα σαν οδοντογλυφιδα

Μηπως προβλεπουν το μελλον;Μηπως τελικα φετος αδυνατισει κι αυτος οπως το θηριο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ αλλά αυτά είναι καραγκιοζιλίκια.

 

Αν έχεις τα cohones (που λεν και στο χωριό μου) βγες και πες επίσημα στο κοινό, "κύριοι δεν ασχολούμαστε με το pc". Όχι να βγάζουν μισό game και ούτε patches ούτε updates ούτε τίποτα.

 

Να υπενθυμίσω επίσης (για πολλοστή φορά) πως το ενδιαφέρον της 2k για τα PC μάλλον εξαντλήθηκε στο patch που (δεν) έβγαλαν ποτέ... Μην περιμένετε υποστήριξη. Ό,τι κάνουν οι modders (η αλήθεια είναι πως πέρσι έγινε αρκετά καλή δουλειά με το Euroleague mod). Για nextgen gameplay σε PC κλπ πολύ αμφιβάλω ότι θα ασχοληθούν σοβαρά, αφού γνωρίζουν ότι τα λεφτά θα τα βγάλουν από τις νέες κονσόλες.

 

Ο μπάρμπας το έβγαλε πριν λίγες ώρες και για PS3 αλλά έδωσα χθες την κονσόλα στον αδερφό μου για να παίξει GTA5 και δεν μπορώ να δω το παιχνίδι τώρα, έλεος. Θα περιμένω την έκδοση για PC... :-(

 

edit: μόλις βγήκε και για PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια... πως μπορω να ζητήσω από συμπαίκτη να έρθει για screen;

 

Με το Β (x360 controller) ή με τον Ο (ps3) πατημενο.

 

p.s. Το παιχνιδι ειναι απιστευτο. Ειναι με διαφορα το καλυτερο NBA2k που εχει φτιαχτει. Η εκδοση για pc εχει πραγματικα φοβερα γραφικα με διπλασια textures για τους παικτες. Η ποιοτητα ειναι εφαμιλλη με το trailer που ειδαμε για τη Next-gen εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε κανείς το PC version να μας πει εντυπώσεις; Από gameplay, rosters, plays, AI etc. εννοώ.

 

Ακριβως ιδια η εκδοση με αυτη των κονσολων αλλα τα γραφικα ειναι στο επιπεδο των trailer που εδειξε η 2k για τη Next-gen εκδοση. Ακομη και οι προπονητες ειναι πλεον με high-res textures στο pc. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως ιδια η εκδοση με αυτη των κονσολων αλλα τα γραφικα ειναι στο επιπεδο των trailer που εδειξε η 2k για τη Next-gen εκδοση. Ακομη και οι προπονητες ειναι πλεον με high-res textures στο pc. 

OK thanks. Απομένει λοιπόν να πεταχτώ σε κάνα μαγαζί.

Η πλάκα είναι ότι χτες που κοίταζα δεν το είχαν και έλεγαν κατόπιν παραγγελίας. Θα τσεκάρω πάλι.

 

Edit: http://www.skroutz.gr/s/3709328/NBA-2K14-PC.html?keyphrase=nba+2k14

WTF?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK thanks. Απομένει λοιπόν να πεταχτώ σε κάνα μαγαζί.

Η πλάκα είναι ότι χτες που κοίταζα δεν το είχαν και έλεγαν κατόπιν παραγγελίας. Θα τσεκάρω πάλι.

 

Edit: http://www.skroutz.gr/s/3709328/NBA-2K14-PC.html?keyphrase=nba+2k14

WTF?

δεν ειναι στο επιπεδο next gen οπως εδειξε το βιντεακι για ps4.ειναι ακριβως σαν το περσινο για το pc!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK thanks. Απομένει λοιπόν να πεταχτώ σε κάνα μαγαζί.

Η πλάκα είναι ότι χτες που κοίταζα δεν το είχαν και έλεγαν κατόπιν παραγγελίας. Θα τσεκάρω πάλι.

 

Edit: http://www.skroutz.gr/s/3709328/NBA-2K14-PC.html?keyphrase=nba+2k14

WTF?

 

H retail εκδοση κυκλοφορει στις 4/10 Ευρωπη( και Ελλαδα). Την Παρασκευη δηλαδη. Στην Ελλαδα ισως και να μην το βρεις ουτε την Παρασκευη και να σου πουνε απο Δευτερα..Aν βιαζεσαι αγορασε το και κατεβασε το απο Steam σημερα.

 

δεν ειναι στο επιπεδο next gen οπως εδειξε το βιντεακι για ps4.ειναι ακριβως σαν το περσινο για το pc!! 

 

Οχι δεν ειναι σαν το περυσινο. Το εχεις δει σε pc?Εχει τα διπλασια textures απο περυσι, νεο φωτισμο στα γηπεδα και επιπλεον floor reflections. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειδα σε pc!!το εχω απο τον θειο!! :P ιδιο με περυσι με φενεται εμενα γιατι εχω και το 2k13 εκτος αμα βαλεις Mods για γηπεδα κτλ!!παντως ουδε μια σχεση με το next gen που θα βγει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειδα σε pc!!το εχω απο τον θειο!! :P ιδιο με περυσι με φενεται εμενα γιατι εχω και το 2k13 εκτος αμα βαλεις Mods για γηπεδα κτλ!!παντως ουδε μια σχεση με το next gen που θα βγει!!

 

Χωρις mods, ισχυουν ολα οσα εγραψα. Επισης τα cutscenes και τα replays εχουν μεγαλυτερη λεπτομερεια. Βαλε το 2k13 και καπακι βαλε το 2k14 και θα δεις τις διαφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...