Προς το περιεχόμενο

Καρτα γραφικων


necroboy12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και η διαφορά τιμής δεν είναι αμελητέα (σε στενό budget), εγώ θα πήγαινα (και θα πάω σε 1 μήνα) στην 650 ti boost 2 gb (http://www.skroutz.gr/s/3078865/Gigabyte-GeForce-GTX650-Ti-Boost-2GB-OC.html) γιατί πιστεύω πως η περισσότερη μνήμη βοηθάει όσο να'ναι στα σημερινά παιχνίδια.

Δεν θα τ'λεγα ακριβός το αντίθετο μάλιστα σε κάρτες αυτής της κατηγορίας η μνήμη δεν κάνει διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τι συζηταμε ακριβως τωρα? Ο ανθρωπος ρωταει ποια ειναι ανωτερη καρτα να αγορασει και απο ο,τι φαινεται διαθετει τα χρηματα για την 650ti boost, γιατι να παει σε 7790? Απο τη στιγμη που δεν εχει προβλημα να δωσει τη χρηματικη διαφορα που εχουν παει στην 650ti boost που ειναι ανωτερη καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι αποοτι φενεται του αρεσε που η 7790 δινει 3 παιχνιδια δωρο και το σκεφτηκε λιγο  :P



Και εγω νομιζω οτι οντως η 650ti δειχνει μονοδρομος σε σχεση με την 7790,ισως καλυτερη συγκριση θα ηταν με την 7850

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι αποοτι φενεται του αρεσε που η 7790 δινει 3 παιχνιδια δωρο και το σκεφτηκε λιγο  :P

 

Και εγω νομιζω οτι οντως η 650ti δειχνει μονοδρομος σε σχεση με την 7790,ισως καλυτερη συγκριση θα ηταν με την 7850

Τα παιχνίδια είναι το τελευταίο στο κάτω κάτω τα καταιβάζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο gta vi με αυτην την καρτα nVIDIA GeForce 7900 GTX δεν παει καθολου καλααα

Με αυτην ελπιζω να μην εχει κανενα μπροβλημα http://www.skroutz.gr/s/3078865/Gigabyte-GeForce-GTX650-Ti-Boost-2GB-OC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To GTA IV είναι κακογραμμένο παιχνίδι απ'ότι είχα διαβάσει και καταναλώνει πολύ CPU.Αν και η κάρτα το maxarei χωρίς πρόβλημα πιστεύω, ΙΣΩΣ να συναντήσεις κάποια μικροπροβλήματα λόγω της κακής ποιότητας του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...