Προς το περιεχόμενο

Πιθανή τελικά και η παρουσία περιορισμών στα μεταχειρισμένα videogames του PlayStation 4 (ενημέρωση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, δεν ξέρω τι λέτε και προσωπικά δεν με πολυενδιαφέρουν οι κονσόλες, άλλα επειδή παρακολουθώ τα δρόμενα, απλά η Sony έχει ποδοπατήσει την Microsoft ως τώρα. Δεν ξέρω τα μηχανάκια τους πόσο θα πουλήσουν εν τέλει, άλλα στο θέμα marketting απλά τους έχει κάνει σκόνη. Προσωπικά δλδ αν έπρεπε να πάρω τώρα κονσόλα, θα έπαιρνα δαγκωτό PS4 (αν δεν έπρεπε να πάρω τώρα, θα έπαιρνα  το σίγουρα-μη-ελαττωματικό PS4 slim σε 1 χρόνο :P)

 

Και επειδή 1 εικόνα = 1000 λέξεις :D

 

 

sonybfxrs.gif

 

και ένα τρομερό από το θρυλικό Airplane! :D

 

whitehawk.gif

 

http://www.giga.de/events/e3-2012-electronic-entertainment-expo/specials/ps4-vs-xbox-one-das-internet-tritt-nach/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι μην μου πεις.Ποναει ε;Δεν πειραζει οταν θα βγουν οι κονσολες και δουν ολοι ποιος ειναι σοβαρος και ποιος οχι,ποιος σκεφτεται τον καταναλωτη και ποιος οχι,εσυ θα ελεγχεσαι καθημερινα απο τον αμερικανικο big brother με το ενσωματωμενο kinect (γιατι αραγε υποχρεωτικη η αγορα ενος περιφεριακου;; ;) και θα δινεις καθε 24 ωρες το στιγμα σου στην μαμα microsoft και μαζι στον οποιονδηποτε ενδιαφερομενο.

Δεν πειραζει γιατι εσυ θα αγοραζεις τα δικαιωματα χρησης ενος παιχνιδιου που δεν θα ειναι ποτε τελικα δικο σου ,

δεν πειραζει γιατι θα δινεις αναφορα με ποιους κανεις παρεα με την περιφημη "λιστα φιλων " ωστε να μπορεις να δανειζεις εστω και λιγο το παιχνιδι σου,

δεν πειραζει στην τελικη γιατι αγοραζεις ενα προιον που κανει πολλα πραγματα, μεταξυ αλλων παιζει και παιχνιδια ,οπως και το να παρακουλουθει, τις κινησεις σου , τις συνηθειες σου και τα χομπι σου μεσα απο την επιγραφη "ενος μεσου επικοινωνιας και κοινωνκης δικτυωσης".Α μην ξεχασεις να πεις και οτι δεν πειραζει αν θελησεις και μεγαλυτερο εσωτερικο σκληρο δισκο, η αν χαλασει ο εσωτερικος δισκος του xboxone σου,γιατι η μαμα microsoft δεν επιτρεπει την αλλαγη του με οποιονδηποτε αλλο, αλλα στην τελικη 

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ

γιατι η MS ειναι ακρως σοβαρη και σε σεβεται!!!Ε;;;

Εν ετη 2013 υπαρχουν ακομα ανθρωποι που δεν εχουν μαθει να διαβαζουν τις ειδησεις αλλα πιστευουν φανατικα οτι θελουν να πιστευουν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μην μου πεις.Ποναει ε;Δεν πειραζει οταν θα βγουν οι κονσολες και δουν ολοι ποιος ειναι σοβαρος και ποιος οχι,ποιος σκεφτεται τον καταναλωτη και ποιος οχι,εσυ θα ελεγχεσαι καθημερινα απο τον αμερικανικο big brother με το ενσωματωμενο kinect (γιατι αραγε υποχρεωτικη η αγορα ενος περιφαριακου;; ;) και θα δινεις καθε 24 ωρες το στιγμα σου στην μαμα microsoft και μαζι στον οποιονδηποτε ενδιαφερομενο.

Δεν πειραζει γιατι εσυ θα αγοραζεις τα δικαιωματα χρησης ενος παιχνιδιου που δεν θα ειναι ποτε τελικα δικο σου ,

δεν πειραζει γιατι θα δινεις αναφορα με ποιους κανεις παρεα με την περιφημη "λιστα φιλων " ωστε να μπορεις να δανειζεις εστω και λιγο το παιχνιδι σου,

δεν πειραζει στην τελικη γιατι αγοραζεις ενα προιον που κανει πολλα πραγματα, μεταξυ αλλων παιζει και παιχνιδια ,οπως και το να παρακουλουθει, τις κινησεις σου , τις συνηθειες σου και τα χομπι σου μεσα απο την επιγραφη "ενος μεσου επικοινωνιας και κοινωνκης δικτυωσης".Α μην ξεχασεις να πεις και οτι δεν πειραζει αν θελησεις και μεγαλυτερο εσωτερικο σκληρο δισκο, η αν χαλασει ο εσωτερικος δισκος του xboxone σου,γιατι η μαμα microsoft δεν επιτρεπει την αλλαγη του με οποιονδηποτε αλλο, αλλα στην τελικη 

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ

γιατι η MS ειναι ακρως σοβαρη και σε σεβεται!!!Ε;;;

Με συνηγορείς για το ύφος μου, δεν έχω κάτι μαζί σου και ούτε θέλω να σε προσβάλω αλλά θα σου πω ένα μυστικό.

 

 

παρακολουθούν και εσένα και ας μην έχεις xbox one, ακούνε τη φωνή σου και χωρίς το kinect. ΞΈΡΟΥΝ που είσαι και ας μη τους το πεις.

 

 

δεν είμαι οπαδός καμιάς εταιρίας αλλά όταν κάποιος πιστεύει πραγματικά ενώ χρησιμοποιεί internet οτι είναι ο έξυπνος της υπόθεσης και δεν τον παρακολουθεί κανείς... Μπορεί κάποια σχόλια μου να δείχνουν να κλείνω ως προς τη Nint άλλα τόσα θα μπορούσα να πω για PS2. PS1.

 

πάντα φιλικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συνηγορείς για το ύφος μου, δεν έχω κάτι μαζί σου και ούτε θέλω να σε προσβάλω αλλά θα σου πω ένα μυστικό.

 

 

παρακολουθούν και εσένα και ας μην έχεις xbox one, ακούνε τη φωνή σου και χωρίς το kinect. ΞΈΡΟΥΝ που είσαι και ας μη τους το πεις.

 

 

δεν είμαι οπαδός καμιάς εταιρίας αλλά όταν κάποιος πιστεύει πραγματικά ενώ χρησιμοποιεί internet οτι είναι ο έξυπνος της υπόθεσης και δεν τον παρακολουθεί κανείς... Μπορεί κάποια σχόλια μου να δείχνουν να κλείνω ως προς τη Nint άλλα τόσα θα μπορούσα να πω για PS2. PS1.

 

πάντα φιλικά :)

Παντα φιλικα μιλαμε αλλα εσυ πες μου εναν λογο οπου το kinect ειναι ενσωματωμενο στο νεο xbox την στιγμη που η sony το δινει προαιρετικα.Επισης πες μου τον λογο του 24 ωρου check την στγμη που αποδεδειγμενα δεν προσφερει καμμια ευκολια στην ζωη του παικτη αλλα αντιθετα την δυσκολευει.Και τελος πες μου, αν τελικα ολα γινονται για τον gamer, γιατι οι αλλες εταιριες gaming δεν εχουν υοθετησει παρομοια τεχνασματα αφου τελικα οπως λεει η microsoft ειναι για το καλο και την προοδο της βιομηχανιας.Εχεις αναρωτηθει ποτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο στα παιδιά στο ινσομνια πολύ καλή έρευνα πριν γράψουν το άρθρο κατάφεραν ακόμα μια μπούρδα παραπληροφόρησης.

 

Και ακόμα ένα μεγάλο μπράβο σε όσους γράφουν κατεβατά υπέρ της ms ακόμα και αλήθεια να ήταν και η sony να έκανε τα ίδια σκατα με την ms δεν γίνεται έτσι καλύτερο το xbox απλά γίνεται gtp και το ps4. Αντί να χαίρεστε που θα μπορείτε να παίζετε τουλάχιστον σε μια κονσόλα προτιμάτε να είναι τα ίδια σκατα και οι δυο για να κράζετε η βλακια σε όλο της το μεγαλείο

 

Να πάτε να αγοράσετε το xbox day one μόνο που δεν θα μπορείτε χαχαχαχαχ ορίστε δωράκι. Και μην αρχίσετε και λέτε ότι θα κάνουμε register στο αγγλικό γιατί δεν γίνεται

 

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/pre-order-xbox-one/disclaimer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα φιλικα μιλαμε αλλα εσυ πες μου εναν λογο οπου το kinect ειναι ενσωματωμενο στο νεο xbox την στιγμη που η sony το δινει προαιρετικα.Επισης πες μου τον λογο του 24 ωρου check την στγμη που αποδεδειγμενα δεν προσφερει καμμια ευκολια στην ζωη του παικτη αλλα αντιθετα την δυσκολευει.Και τελος πες μου, αν τελικα ολα γινονται για τον gamer, γιατι οι αλλες εταιριες gaming δεν εχουν υοθετησει παρομοια τεχνασματα αφου τελικα οπως λεει η microsoft ειναι για το καλο και την προοδο της βιομηχανιας.Εχεις αναρωτηθει ποτε;

φυσικά για να δούνε πολλές κινήσεις σου (δεν αναφέρομαι μόνο στην κίνηση του σώματος αλλά μέσα στο χώρο). απλά ακόμα ένας τρίτος θα το κάνει, αυτό είναι όλο.

 

επίσης σε αυτή τη γενιά (και καλά next-gen) το μόνο που βλέπω είναι το ξεζούμισμα της τσέπης, στην ms βλέπεις οτι δεν μπορείς να έχεις μεταχειρισμένα και στη sony να πρέπει να πληρώνεις για το online κομμάτι του παιχνιδιού + οτι θα σου έρχεται και ο πισώπλατα νταβατζής (ΕΑ) και θα σου λέει "θέλω να δω αν το παιχνίδι είναι δικό σου, μπες ονλινε".

 

απο το κακό στο χειρότερο οδεύουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...