Προς το περιεχόμενο

Macbook air 13" μοντελο 2011 στα 700ευρο, να το πάρω?


sweet_silvia88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει εγγυηση ? αν ναι παρτο...

 

Αν οχι μαθε ποσους κυκλους εχει και ποτε το αγορασε...

 

Παντως αν το παμε με τις τιμες που ζητανε καποιοι στις αγγελιες ειναι καλη η τιμη που σου ειπαν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 400ευρο παραπάνω πέρνεις το καινουριο. Εγω λέω πάρτο.

Ok! Eyxaristw :)

 

Εχει εγγυηση ? αν ναι παρτο...

 

Αν οχι μαθε ποσους κυκλους εχει και ποτε το αγορασε...

 

Παντως αν το παμε με τις τιμες που ζητανε καποιοι στις αγγελιες ειναι καλη η τιμη που σου ειπαν..

 Ναι απο ολο το research που εκανα, ebay(μην ξεχναμε το shipping & τελωνείο!!), amazon, ελλάδα ήταν το πιο φθηνο..

 

απο 750 ευρο μου το αφησε 700 smile.png ειναι πολυ καλος φιλος και το εχω κοιταξει, δεν έχει ουτε μια γρατζουνια, και μου το δίνει με θήκη κιολας.!

 

Εγώ λέω οτι είναι πολλά

Ok, Thanks !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ειναι τελειο οπως λες ειναι καλη τιμη αλλα προσεχε εγω για σενα το λεω κοιτα ποσους κυκλους εχει γιατι αν εχει λιωσει την μπαταρια βαλε +100ευρω για καινουργια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο τα μοντέλα του air που εχουν κυκλοφορησει μετα το 2012 αξιζουν κατα την γνωμη μου λογω δίσκου.

Και με 2 χρονια λειτουργιας  που σημαινει  χωρις εγγυηση και καταπονημένη μπαταρία τα 700 ειναι παρα πολλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι πολλα, ειδικα τωρα που βγηκα και νεα γεννια, σκεψου ποσο κανει καινουργιο και ποσο πισω εχει βγει, και ποση χρηση εχει φαει.

ειπαμε καλα μηχανηματα αλλα στα 2 χρονια χωρις εγγυηση (αν δεν εχει apple care+) πολλα..

βεβαια αντε βρες το φθηνοτερο..δυσκολα.

αξιζει η υπερβαση να πας σε καινουργιο απο το να δωσεις 700€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα μάζεψε λίγα λεφτά ακόμα σιγά σιγά και πάρε ένα μοντέλο από το 12 και μετά η γιατί όχι και του 13 που παρουσιάστηκαν προχθές! Έχουν αισθητή διαφορά με το μοντέλο του 11 που σκοπεύεις να πάρεις και σε επιδόσεις και σε μπαταρία... Θα βρεις στο ebay και συγκεκριμένα από τον electronic king πολύ καλές τιμές και δωρεάν μεταφορικά. Ο τύπος τα στέλνει από Αμερική και κάτι κάνει με εφορίες τελωνεία και δεν πληρώνεις τίποτα και είναι σχετικά  φθηνός. Δεν ξέρω και πολλά από αυτά που έχω διαβάσει δεν έχω πάρει εγώ κάτι. Αλλά νομίζω η αγορά που θες να κάνεις δεν είναι καλή! Φιλικά πάντα



Αυτό το topic θα σε βοηθήσει πολύ ρίξτου μια ματιά: http://www.iphonehellas.gr/forum/topic/121761-%CF%84%CE%B9-%CF%80%CF%81%CE%AD%CF%80%CE%B5%CE%B9-%CE%BD%CE%B1-%CE%BE%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CF%80%CF%81%CE%B9%CE%BD-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%83%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF%CE%BD-electronic-king/page__hl__electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...