Προς το περιεχόμενο

[Wi-Fi Wireless Router] Mini Portable TP-Link TL-WR710N 150 Mbps


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυστυχώς δεν παίρνει αγγλικά, δεν σου δίνει δυνατότητα να φορτώσεις αρχείο .bin παρα μόνο με FTP server (ένα προγραμματακι που δίνει το κινέζικο TPlink) που δεν το κατάφερα να δουλέψει.

 

φολά το Interface δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πήρα στο focalprice (grey)

Επίσης διαβάζοντας εδώ η TP-Link στέλνει διαφορετικά μοντέλα (με ίδιο όνομα) στην Κίνα (διαφορετικό hardware) γι'αυτό μάλλον δεν μπορείς να περάσεις ότι firmware θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα αυτο 300Mbps : http://www.ebay.com/itm/321113043372?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

 

το περιμενω να μου ερθει , εχει καλα reviews , βγαινει και με 2 ethernet και εχει και αυτο 2 χρησεις , ειτε με ethernet συνδεδεμενο στο router για καλυτερο σημα , ειτε repeater (λαμβανει το σημα και το προωθει παραπερα) Οποτε η κενη πλεον θυρα ethernet χρησιμευει στο να συνδεσεις κανα pc/printer κτλπ 00974%20(8).jpg

πηρε το ματι μου και PLCs με επιπροσθετο wifi functionality . και αυτα ειναι καλη ολα σε ενα λυση.

Τελικα το παρέλαβες ;;;

Εμπειρίες ;;;;;

 

Η 2η ethernet είναι μεγάλη υπόθεση! Γιατί αφου πιάνεις το wifi Που θες το κάνει extend (Σαν νεο router wifi) και σου δίνει και τη δυνατότητα να μπεις στο δίκτυο με Ethernet (για συσκευές που δεν έχουν wifi).

 

έχεις link για αυτο με τη διπλή ethernet?

http://www.ebay.com....=item3cd15d0aeb

 

 

Τελικά αγόρασε κανείς αυτό με την 2η Ethernet ;;;;

Ενημερώστε μας για ευκολία σύνδεσης και εάν έχει Αγγλκό Interface

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...