Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια που μας βρηκες απο Αγ.Παρασκευη εχω εναν 2ο ξαδερφο εκει που ακομα περιμενει ειδοποιηση (ενω αν θυμαμαι καλα διαβασα οτι καποιοι απο εκει εφαγαν ακυρο). Αυτος παρηγγειλε λιγο μετα απο εμενα (μεσανυχτα ακριβως εγω) οποτε λογικα πιο πριν και απο εσενα!

Ειδες μηπως αν υπηρχαν κι αλλα κρατημενα, οποτε να του πω να ελπιζει ή να περασει να τσεκαρει ξερω γω ή μπα...;

 

όταν παρέλαβα δεν είδα κάποιο άλλο κρατημένο στα ταμεία φιλαράκι, ας κάνει ενα τηλέφωνο στο μαγαζί, μπορεί να παρέλαβαν και άλλα τεμάχια σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε αφου βαζετε τις προσφορες στο φορουμ και περνει 6 κομματια ο καθενας καλα να παθετε.και ενα να παρεις φιλε μου ειναι δυνατο να παριγγειλες 6 ? :) δεν εχω κατι προσωπικο αλλα ειμαστε φορουμ και πρεπει να λειτουργουμε σαν φορουμ.οχι οταν δεν παει κατι καλα να ετοιμαζομαστε για μαζικη καταγγελια και οταν μας συμφερει να περνουμε παραπανω και να κοβουμε την χαρα απο αλλους συμφορουμητες

δεν καταλαβα γιατι ειναι κακο που πηρα και για φιλους μου. δεν τα πηρα για να τα πουλησω. δεν μιλησα για ομαδικες καταγγελιες κτλ στα οποια αναφερεσαι. αυτο που λες οτι ειμαστε φορουμ και να λειτουργουμε σαν φορουμ ..δηλαδη τι?..να λεγα στον φιλο μου διπλα που δεν εχει λογαριασμο στο insomnia.. ναι φιλε βρηκα πληκτρολογιο προσφορα αλλα θα παρω μονο για μενα ενα για να παρει και ο astymagos ενα(?)...η θα ταν πιο σωστο να παραγγειλω ενα στο ονομα του πατερα μου, ενα στο δικο μου, ενα στης κοπελας μου κ.ο.κ?.. οπως λεν και τα παιδια θα πρεπε ειτε να υπαρχει περιορισμος τεμαχιων ειτε να ειναι συνδεδεμενο το συστημα τους με την αποθηκη..αλλα αυτα εχουν συζητηθει σε προηγουμενες σελιδες. 

 

edit: επισης παρ'ολο που ξερα οτι καποιος θα πεταγοταν να κατακρινει το γεγονος οτι (εγω και η παρεα μου) χρειαζομουν 6 τεμαχια και τοσα παρηγγειλα.. σας ενημερωσα για το πως εχουν τα πραγματα με τη δικη μου περιπτωση ετσι ωστε να υπαρξει μια πιθανοτητα (μεσω επικοινωνιας με το Public) να παραλαβει κι αλλος που ισως οντως το χρειαζεται..αλλα ολα αυτα θα χουν νοημα μονο αν οντως εχει κανει τη βλακεια το Public να μου στειλει κανονικα την παραγγελια μου τη στιγμη που αλλα ατομα δεν παρελαβαν ουτε ενα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς αυτό... όταν μπάζει το σύστημα του καταστημάτος, τι τα θέλουν τα eshop... αφίνουν κάθε τόσο πάρα πολλούς πελάτες δυσαρεστημένους. και αυτό για το μηχανογραφικό λάθος παπαγαλία μέχρι που δεν πάει... μάθανε να εκμεταλεύονται και τα terms προς το συμφέρων τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κάθε ένας μπορεί να παραγγείλει όσα θέλει... όπως μπορεί και για τις ΜΗ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ...
Μπορεί να βρήκε και ευκαιρία για δωράκια σε φίλους και γνωστούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικά με συνομιλία μου με το κατάστημα και με την εξυπηρέτηση πελατών θα παραλάβω και εγώ το τρίτο το καλύτερο.... Οι τύποι δεν παίζονται! Αρχικά πήγαν να ρίξουν το φταίξιμο στο σύστημα και ότι ο σερβερ υπερφορτώθηκε(!) και δεν μπορούσε να γνωρίζει κανείς πως θα λειτουργήσει! Και όταν μετά του είπα ότι είμαι φοιτητής πληροφορικής και αυτό που λέει δεν ισχύει και ότι όπως έχουν προγραμματίσει το σύστημα να δουλεύει(με αύξων αριθμό) αυτό θα κάνει, έριξε το φταίξιμο στους προμηθευτές. Μάλιστα στο τέλος με ρώτησε αν χρειαζόμουν βοήθεια με κάτι άλλο του είπα ότι  φτάνει, αρκετά με βοήθησε, μου απάντησε με σαρκασμό να έχω ένα "Πολλλλύ υπέροχο απόγευμααα"  :-) 

ps Όχι μόνο έφαγα άκυρο αλλά έδωσα το 5ευρω στα τηλέφωνα! Θάνατος σε όλους!!  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλαβα κι εγώ μέηλ με το γνωστό κείμενο και πάνω που είπα ωχ,

διάβασα ότι από τα δύο που παρήγγειλα θα πάρω ένα

-το οποίο φυσικά θα πάει στην κοπελιά μου για να μην έχω γκρίνιες.

 

κατάστημα πειραιά,

παραγγελία παρασκευή πρωί.

 

όπως έγραψα κι εδώ χθες πάντως, το ένα αστεράκι στο σκρουτζ δεν το γλυτώνουνε, όχι επειδή δεν έλαβα πλήρη την παραγγελία μου, αλλά για όλους τους συμφορουμίτες που διαβάζω εδώ ότι παραγγείλαν και φάγαν άκυρο.

 

αν είναι να λαμβάνουν οι μισοί από αυτούς που παραγγέλνουν, ας το γράφουν καθαρά να ξέρεις ότι μπαίνεις σε κλήρωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα παραγγειλω μια τηλεοραση κοντα στο 1000αρικο κ θα την αφησω να περιμενει για παντα.Κ επειδη εχω απειρο χρονο με νεο account.Οι μπακαληδες.

 

Αποστολή από το GT-I9082 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα .... να ενημερωσω και εγω τη κοινοτητα οτι παρελαβα το ενα κομματι που ειχα βαλει παραγγελια 5 λεπτα πριν ανοιξει το τοπικ  ο leros .... (με προλαβε ...) ... ειχα βαλει στη παραγγελια επισης ενα used game και ενα μπιχλιμπιδι για να μην εχω εξοδα αποστολης ... (το game τελικα δεν ηρθε used αλλα με τη ζελατινα του κανονικα οπως επισης και το πληκτρολογιο ) .Η παραγγελια μου σταλθηκε απο το καταστημα Χανιων και βρισκομαι Τριπολη !!! 

 

Μπραβο στο καταστημα για την εκτελεση της παραγγελιας αλλα .... για ακομα μια φορα τα εκανε μανταρα ... θα μπορουσε να ειχε εξυπηρετησει καλυτερα το κοσμο ... με σειρα προτεραιοτητας και ετσι δε θα εμενε κανενας παραπονουμενος ... (επιτελους συνδεστε τα ηλεκτρονικα καταστηματα με τις αποθηκες σας ...)

 

Αποψη μου ... το πληκτρολογιο δεν ηταν σε προσφορα αλλα ηταν ακομα ενα λαθος σκοπιμο η μη το ξερουν οι ιδιοι ... το θετικο ειναι αρκετοι απο εδω παρελαβαν ... κριμα για καποιους που σπαστηκαν δικαιολογημενα !!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί φίλοι του Public.gr και του Insomnia,

 

λαμβάνουμε την πρωτοβουλία να απαντήσουμε στο άνωθι, επιδιώκοντας να ενημερώσουμε την κοινότητα του Insomnia για το γεγονός.

 

Ο εν λόγω κωδικός προϊόντος (0631879 KEYBOARD LOGITECH K360 WRL) όπως γνωρίζετε , έλαβε ασυνήθιστα χαμηλή τιμή, -80% από την τιμή καταστήματος, από λάθος στην ανανέωση τιμών μας. Το Public.gr  δέχθηκε εκατοντάδες παραγγελίες σε λίγες μόνο ώρες, που στο σύνολό τους ξεπερνούσαν το διαθέσιμο απόθεμα του προϊόντος, με αποτέλεσμα να είναι αδύνατο να ικανοποιηθούν όλοι. Παράλληλα, γνωστοποιούμε στην κοινότητα, ότι δεν είναι επιτρεπτό για μια εμπορική εταιρεία να διαθέσει εκ νέου ένα προϊόν σε τιμή κάτω του κόστους, όπως αυτή που προέκυψε στην περίπτωση αυτή.

 

Από την πλευρά μας, κάναμε ό,τι είναι εφικτό για να κατανείμουμε άμεσα τα διαθέσιμα τεμάχια κατά σειρά προτεραιότητας στους πελάτες μας, προσφέροντας περισσότερα από 250keyboards στην τιμή αυτή. Ωστόσο, υπήρχαν περιπτώσεις αρκετών πελατών, που έσπευσαν στα καταστήματα για να παραλάβουν διαθέσιμα τεμάχια, με αποτέλεσμα να υπάρχουν πελάτες με προτεραιότητα που δεν εξυπηρετήθηκαν.

 

Ζητούμε συγνώμη και πάλι από τους πελάτες που δεν κατάφεραν να λάβουν έστω 1 τεμάχιο του κωδικού, με τους οποίους θα ακολουθήσει προσωπική επικοινωνία.

 

Με εκτίμηση στην κοινότητα

Η ομάδα του Public.gr

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς μπράβο στο public που παρά το λάθος, παρέδωσε τα πληκτρολόγια. Εγώ παρέλαβα και τα 3 πληκτρολογιάκια μου(τα πήρα για την δουλειά), αλλά έχω πρόβλημα. Ένα - ένα δουλεύουν κανονικά. Όμως όταν είναι ανοιχτοί και οι 3 υπολογιστές, γίνονται παρεμβολές. Πχ το πληκτρολόγιο του pc1 κλειδώνει με τον δέκτη του pc2, το 2 δεν δουλεύει καθόλου κλπ. Τα γραφεία είναι στον ίδιο χώρο και έχουν σημαντική απόσταση μεταξύ τους. Υπάρχει λύση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...