Προς το περιεχόμενο

Η ισχυρότερη κυβερνοεπίθεση στην Ελλάδα! Οι Anonymous εναντίον της Βουλής των Ελλήνων!


Spyros7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

απο το star.gr

 

Προεδρείο Βουλής: Δεν ισχύουν τα όσα γράφονται, προσπαθούν να δημιουργήσουν εντυπώσεις με ψεύτικα στοιχεία Άνθρωποι από το περιβάλλον του

Προέδρου της Βουλής ξεκαθάρισαν

ότι οι πληροφορίες για κυβερνητική επίθεση εναντίον της Βουλής είναι ψευδείς και ότι δεν ισχύει τίποτα από όλα αυτά. Τόνισαν ότι οι Anonymous βασίζονται σε παλιά στοιχεία και ότι το σύστημα της Βουλής είναι πλήρως θωρακισμένο και προφυλαγμένο από κάθε είδους... "επίθεση".

 

http://www.star.gr/Pages/Media.aspx?art=184447&artTitle=oi_anonymous_eisevalan_stin_elliniki_vouli

Anonymous και l33t hacking, Προεδρειο Βουλης και τα θωρακισμενα συστηματα του, Star [σκετο] σε ενα post. Ποιον να πρωτοπιστεψει κανεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους κάναμε και σωτήρες τους ανόνυμους.

Περίπτωση ιντιμίντια νο2 είναι και τίποτα παραπάνω κι όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Για τους υπόλοιπους λαϊκ στη σελίδα τους στο φβ και βουρ για επανάσταση με κουκουλίτσες calvin klein.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρωμάει από χιλιόμετρα μακριά ότι είναι fake η είδηση, lol ασπουμε ρε ελληνικά windows xp? αντί το λογότυπο τις google μια φωτο του κεδικογλου? οτι να νε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι να λέμε τώρα... αφού δεν βγάλανε μανιφέστο οι anonymous στο twitter τους που να το επιβεβαιώνουνε ή εγώ είμαι στραβός και δεν το βλέπω.

Επεξ/σία από SeXBOX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους κάναμε και σωτήρες τους ανόνυμους.

Περίπτωση ιντιμίντια νο2 είναι και τίποτα παραπάνω κι όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Για τους υπόλοιπους λαϊκ στη σελίδα τους στο φβ και βουρ για επανάσταση με κουκουλίτσες calvin klein.

Λοιπόν εγώ κατάλαβα!

Μην ξεχνάς και τα μπουφανάκια TheNorthFace.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιο πολύ για πράκτορες της CIA και νεοταξικά πιόνα μου κάνουν, παρά για χακτιβιστές (ίσως όμως να κάνω κ λάθος). Φυσικά το γεγονός ότι "ίσως" βγάλουν μερίδα της βρώμας μερικών πολιτικών είναι θετικό, αλλά to good too be true. Στα σχέδια αποσταθεροποίησης της Ελλάς, ίσως η συνταγή να έχει κ anonymous. 

 

Ας είμαστε προσεκτικοί και ας μην ενθουσιαζόμαστε με τον κάθε νέο, "επαναστάτη" το μέλλον θα δείξει (εαν υπάρξει μέλλον σύντομα...). 

 

Edit:Typos

Επεξ/σία από Beerloah
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σημειο που λετε

 


Θυμίζουμε ότι η Βουλή των Ελλήνων έχει πέσει πολλές φορές στο παρελθόν θύμα κυβερνοεπιθέσεων (δείτε εδώ, εδώ και εδώ)

Links που θα επρεπε να υπηρχαν ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...