Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εφτασα 30 λεβελ και μολις ανοιξαν τα παντα στο γκειμ τρελο περιεχομενο απο εδω και περα δεν ξερεις τι να πρωτοκανεις. Πηρα και το πρωτο εξοτικ οπλακι θεριζει. Αλλα γενικοτερα θελει να τρως πολλες ωρες μεσα στην μερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά αργήσατε να μπείτε στον ωραίο κόσμο του division 1 έπρεπε να το έχετε ξεκινήσει όταν είχε πολύ κόσμο ακόμα. :( 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Virus200 είπε

Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά αργήσατε να μπείτε στον ωραίο κόσμο του division 1 έπρεπε να το έχετε ξεκινήσει όταν είχε πολύ κόσμο ακόμα. :( 

Ναι αλλα τωρα δωθηκε δωρεαν :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vigilante1319 είπε

Κατι εχει ακομα απλα στα dlc λιγο ειναι νεκρα

ε άμα μπαίνεις dz και ψάχνεις άνθρωπο με τα κιάλια σε πιάνει η καρδιά σου από εκεί που έμπαινες και έβλεπες έναν ολόκληρο server να παίζει ξύλο. Για κανα mission συμφωνώ βρίσκεις κόσμο ειδικά όταν είναι εβδομάδα global event.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Virus200 είπε

ε άμα μπαίνεις dz και ψάχνεις άνθρωπο με τα κιάλια σε πιάνει η καρδιά σου από εκεί που έμπαινες και έβλεπες έναν ολόκληρο server να παίζει ξύλο. Για κανα mission συμφωνώ βρίσκεις κόσμο ειδικά όταν είναι εβδομάδα global event.

Ναι στα μισιον δν εχω παραπονο. Αλλα με το που πηγα να δοκιμασω σκιρμις και λαστ σταντ δν εβρισκε τιποτα.  Δεν βαριεσαι θα προσπαθησω να το ξεζουμισω οσο μπορω και μετα θα παω στο 2 αν δν εχουν φυγει και απο εκει μετα χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Εντόπισα την πηγή των stutters όταν έχω ανοιχτό το PCSS. Αν βάλω prefer maximum performance από το NVIDIA Control Panel η κάρτα κάθεται στην φουλ συχνότητα (εννοείται το usage παίζει αναλόγως τη σκηνή) με αποτέλεσμα το frametime να είναι μία τέλεια ίσια γραμμή. Φυσικά με PCSS το usage είναι παραπάνω αλλά δεν έχει stutters. Αυτό βοηθάει και χωρίς να έχεις ανοιχτό PCSS, γενικά έχω παρατηρήσει ότι επειδή η οθόνη μου είναι 75Hz (ουσιαστικά έχω max frames 72 λόγω του g-sync) σε παιχνίδια που η κάρτα μπορεί να βγάλει παραπάνω από 72 fps ρίχνει την συχνότητα στις ελαφριές σκηνές και όταν θα έρθει ξαφνικά μια πιο βαριά υπάρχει stutter μέχρι να φουλάρει η συχνότητα. Λιγότερο από ένα δευτερόλεπτο είναι το stutter αλλά το καταλαβαίνεις στην κίνηση όταν μπαίνεις σε ένα μέρος με πολλά φώτα ή πολλές σκιές ή εκρήξεις, κτλ. Όταν η συχνότητα είναι πάντα στο φουλ η κάρτα είναι συνεχώς "ετοιμοπόλεμη". Από θερμοκρασία 1-2 βαθμούς πάνω στις ελαφριές σκηνές, τίποτα δηλαδή, και εννοείται μπορείτε να το ενεργοποιήσετε μόνο ξεχωριστά στο παιχνίδι μέσα από το control panel και όχι στο global για να μην τρέχει χωρίς λόγω και στο desktop στην max συχνότητα..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • 2 χρόνια αργότερα...

Παίζει κανείς αυτή την παιχνιδάρα; Έκανα εγκατάσταση εχτές μετα από πολλά χρόνια και εντυπωσιάστηκα το ποσό καλά κρατεί! 

Εάν κάποιος ψήνει για το παλιό καλό DZ, στείλτε PM. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...