Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αποτι εχουν αναφερει θαναι μονο ονλινε,τωρα αν εχει πιστες ή οτιδηποτε αλλο δεν εχω διαβασει

Ρε τι έχουμε πάθει με τα online...

Καντήλες βγάζω. Φαίνεται εντυπωσιακό πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ubisoft Rules.....
Ακούγεται πολύ ελπιδοφόρο.Περιμένουμε ποιο αναλυτικές απαντήσεις και περισσότερες λεπτομέρειες.Πάντος απο γραφικά,σκίζει!!!!
 

 

Έχουν δοθεί ελάχιστες πληροφορίες αλλά αν έχει co-op campaign ή PVE θα το τιμήσω σίγουρα (μαζί με νέα GPU απ' ότι φαίνεται...)

Απο ότι έχουνε πει έως τώρα,θα έχει σίγουρα Co-op και σίγουρε μέρος για PVP .
Μήπως πρέπει να φτιάξουμε απο τώρα team :P?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πορωτικό παιχνίδι φαίνεται και έχει ωραίο concept..τώρα τελευταία πέφτει πολύ teasing με πολλά games και μου τρέχουν τα σάλια..

Αλήθεια..... Περιμένουμε να δούμε αν θα κρατηθεί η "φλογα" και αφού τα παίξουμε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rainbow Six, Ghost Recon Developer Ubisoft Red Storm to Assist Massive Entertainment with The Division

 

Headquartered in North Carolina, Red Storm is most notable for working on previous Tom Clancy series such as Ghost Recon and Rainbow Six, with the studio set specifically to be working on weapon design and making more “realistic” weaponry. Specifically, Red Storm producer Tony Sturtzel mentions in the post:

 

“One of the huge benefits that we have is our connections with the local military. We’ve had manufacturers come in and literally disassemble the entire weapon all the way down to the nuts and bolts, and our guys are taking hi-res photos of those things.”

“We probably have unparalleled access to these types of things because of our authenticity department and their focus on relationships. We’re not ever gonna let the cat out of the bag on some of the relations we have!”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η τρίτη φωτό,δεν μου αρέσει πως δείχνει καρφωμένο το σφυρί πάνω στο σίδερο.... Φαίνεται άσχημα..... Από ποιά κονσόλα είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

pppppppppppppffff

άντε να δούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πο ρε πο@στ@ μου. Θα προλάβω να μαζέψω λεφτά για αναβάθμιση μέχρι τότε??? Δεν το νομίζω... Με βλέπω να παίζω στα low  με 20-30 fps και να laggάρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...