Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσο σκέφτομαι τι pc θα θέλει για να παίξει φυσιολογικά, ιδρώνω όλο και πιο πολύ...

 

καλά, κάτσε να βγει πρώτα, γιατί τα ίδιο hype υπήρχε σε Watch Dogs και Aliens CM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

οεα οεα αδιόρθωτη η nubi :-D

 

δεν το περιμέναμε καθόλου

 

The Division Developer Insider: “We Already Downgraded A Few Things”

 

We will not reveal our source dev (whose employment we confirmed and vowed we would not reveal the identity of) but the info should be taken with a grain of salt as a result. Today, I have the ultimate displeasure to inform the public that apparently the E3 demo of The Division was running on a PC and will be downgraded overall. Developers often overshoot for the moon and end up delivering next to nothing in terms of the visual garbage that the final retail copies end up becoming (Far Cry 3, Watch Dogs, Dark Souls II in comparison to their non-downgraded counterparts). This sort of false advertising and marketing absolutely has to stop. It is a vile and dementedly sick way of companies to make money off of people who obviously preorder because the game is visually impressive. Yes – some may claim “gameplay weighs in more” but this is arguable.

 

 

http://whatifgaming.com/the-division-developer-insider-we-already-downgraded-a-few-things

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον τώρα το δήλωσαν εξαρχής.

 

αποφάσισαν να ειναι λιγο πιο τίμιοι :-D :-D :-D

 

προσωπικα με ενδιαφέρει ελάχιστα το συγκεκριμένο game απλως το αναφέρω μεσα στο γενικοτερο κλιμα την ημερών για την μεγάλη εταιρία nubisoft.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παίδες, δεν πιστεύω ότι πίστευε κανείς ότι τα γραφικά που είδαμε θα μπορούσαμε να τα δούμε σε game.... Κακά τα ψέματα τα γραφικά στην E3 2013 ήτανε τα καλύτερα που έχω δει ποτέ μου σε game....
Το δηλώσανε και καλά κάνανε. Θα είναι κατα κύριο λόγο Online παιχνίδι. Δεν μπορεί να έχει τα τρελά γραφικά..... Νόμος στα MMO

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά μπορούμε, Real-Time σε PC έτρεχε το παιχνίδι.Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι PC θέλει, ας βάλουν Ultra High settings για Ultra-Uber PC με 2 κορυφαίες GPU, αρκεί να υπάρχει η επιλογή.Αυτό είναι το PC, ότι έχει επιλογή αλλιώς να πάρουμε όλοι Ps4 να τελειώνουμε.


Τελικά είναι fake, όχι ότι δεν θα γίνει βέβαια στο τέλος..

 

never heard of this website and this comes way of N4G, so this may be real or it may be click bait. figured it was worth a post at the very least.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απέχει πολύ το ps4 από το pc. Το ξέρεις και το ξέρω πολύ καλά....
Απέχει και πολύ με το να τρέχει με R9 295x2 Sli. Άρα άμα χρειάζεται να παίξω ένα παιχνίδι στα Ultra να χρειάζομαι 3000 χιλιάρικα μόνο για κάρτες γραφικών, θα προτιμώ να πέφτει λιγο downgrade (από την στιγμή που μου το λένε) και να παίζω στα Ultra με την δικιά μου κάρτα(με κάποιες υποχωρήσεις)......

Αν τρέχει το παίχνίδι στα Ultra με κορυφαίες GPU όπως λές, τότε είναι που θα πρέπει να πάω να πάρω PS4 γιατί δεν θα συμφέρει να δινω 3-4 χιλιάρικα......

ΥΓ: Αν τα Ultra παίζει σε ΤOp gpu εγώ θα το παίζω στα medium low..... Άρα δεν είναι δικαιολογία το να μειώσω εγώ τις απαιτήσεις.....  Γιατί όπως ξαναείπα, αν το παίζω στα medium Low με 280Ε κάρτα,τότε καλύτερα να πάρω κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ιπποδύναμη απέχει, στα παιχνίδια παπάρια απέχει.Τώρα, το Ultra θα έπρεπε να απέχει πολύ από ένα Ps4 και ας ζήταγε τα κέρατά του δεν με ενδιαφέρει, γι' αυτό υπάρχει το PC.Αν θες στάνταρ γραφικά πάρε κονσόλα.Αυτή τη στιγμή οι top-end κάρτες δεν έχουν λόγο ύπαρξης, άντε να παίξεις τα console ports σε 4K..Με 250E κάρτα θα πρέπει να παίζεις με μία μίξη Medium-High όπως ήταν πριν 10 χρόνια, και με την κάρτα των 600 ευρώ να παίζεις Ultra.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...