Προς το περιεχόμενο

[Wii acc] SpeedLink Board Bag-Blue @public 0.50€ [expired]


magdalhnh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

post-235148-0-52028200-1371374860_thumb.jpg

 

Στο public δεν έχει κάποια ιδιαίτερη περιγραφή, πέρα από το ότι είναι, Θήκη προστασίας και μεταφοράς για το Balance Board του Nintendo Wii.

 

Από άλλα sites βρήκα περισσότερα χαρακτηριστικά

 

  • Ελαφριά τσάντα μεταφοράς
  • Ενισχυμένα πλευρικά τοιχώματα
  • Ανοίγει εντελώς
  • Μεταξένια εσωτερική επένδυση
  • Δύο επιραμμένες εσωτερικές τσέπες
  • Λαβή μεταφοράς με σκρατς
  • Χρησιμοποιείται και ως αθλητική τσάντα

Διαστάσεις: 4 x 36 x 56.2 cm 

Βάρος       : 558 gr

 

 

http://www.public.gr/product/gaming/accessories/nintendo-wii-accessories/speedlink-board-bag-blue/prod483836/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από άλλα sites βρήκα περισσότερα χαρακτηριστικά

 

  • Ελαφριά τσάντα μεταφοράς
  • Ενισχυμένα πλευρικά τοιχώματα
  • Ανοίγει εντελώς
  • Μεταξένια εσωτερική επένδυση
  • Δύο επιραμμένες εσωτερικές τσέπες
  • Λαβή μεταφοράς με σκρατς
  • Χρησιμοποιείται και ως αθλητική τσάντα

Διαστάσεις: 4 x 36 x 56.2 cm 

Βάρος       : 558 gr

 

 

http://www.public.gr/product/gaming/accessories/nintendo-wii-accessories/speedlink-board-bag-blue/prod483836/

 

Για να βοηθησω μιας και το εχω στα χερια μου, να διορθωσω τα στοιχεια που βρηκες στα αλλα sites.

 

διαστασεις 2χ35χ55 cm (τωρα πως χρησιμοποειται ως αθλητικη τσαντα με 2 εκατοστα παχος... :P , αντε 2 ρακετουλες πινγκ-πονγκ και κανενα μπουκαλακι 0.5λ νερο.)

βαρος 536gr 

Το εσωτερικο δεν ειναι φυσικα μεταξενιο, αλλα απλο συνθετικο.

 

Το θετικο ειναι οτι ερχεται σπιτι σας με δωρεαν μεταφορικα μονο του αφου ανηκει στην κατηγορια gaming.  ;)

 

Edit. 2 μηνες αυτη η τιμη στο site, με 20 λεπτα εδω οπως φυσικα ηταν αναμενομενο, εξαντληθηκε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις διαστάσεις τις πήρα από το amazon παιδιά. Την παρήγγειλα και εγώ, χθες, αλλά αμέσως μετά την έδειξε εξαντλημένη και σήμερα την έχει πάλι διαθέσιμη.



Eξαντληθηκε

Ισως να την δείξει πάλι διαθέσιμη, αφού όπως προείπα χθες την έδειχνε πάλι εξαντλημένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παίζουν ή τσεκάρουν αντιδράσεις μας... Επειδή το θεωρώ πολύ πιθανό να μας διαβάζουν, θέλω να τους πω ότι όταν σοβαρευτούν με την "εξάντληση αποθέματος" και την "αντικατάσταση με κάτι παρεφερές", τότε θα τους αντιμετωπίσουμε σαν σοβαρό κατάστημα. <br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παίζουν ή τσεκάρουν αντιδράσεις μας... Επειδή το θεωρώ πολύ πιθανό να μας διαβάζουν, θέλω να τους πω ότι όταν σοβαρευτούν με την "εξάντληση αποθέματος" και την "αντικατάσταση με κάτι παρεφερές", τότε θα τους αντιμετωπίσουμε σαν σοβαρό κατάστημα. <br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Αν και οταν "φαμε" ακυρο θα τσεκαρουμε και εμεις τις αντιδρασεις τους αφου οι αρνητικες στο skroutz θα πεσουν βροχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα για 5-6 τεμάχια που θα έχουν απόθεμα, ορίστε http://www.public.gr/product/gaming/accessories/pc-controllers/mousepads/steelseries-qck-tychus/prod3040365pp/

 

H τιμή για steelseries είναι χώμα (στο amazon έχει περίου 14 λίρες) μιας και είναι ίσως η κορυφαία εταιρεία σε mousepads!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 Την παρήγγειλα και εγώ, χθες, αλλά αμέσως μετά την έδειξε εξαντλημένη και σήμερα την έχει πάλι διαθέσιμη.

 

Δεν κοιτας μηπως σου ακυρωσαν την παραγγελια; :P  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παίζουν ή τσεκάρουν αντιδράσεις μας... Επειδή το θεωρώ πολύ πιθανό να μας διαβάζουν, θέλω να τους πω ότι όταν σοβαρευτούν με την "εξάντληση αποθέματος" και την "αντικατάσταση με κάτι παρεφερές", τότε θα τους αντιμετωπίσουμε σαν σοβαρό κατάστημα. <br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Δε νομιζω οτι το θεμα ειναι "μας διαβαζουν" οσο "τους διαβαζουμε"...

Οπως ειπε ο ματριξ αυτο και μερικα ακομα πραγματα ειναι σε τιμες 'παρτο-δωρο' εδω και 2-3 μηνες, απλα με το που θα βγουν στο ινσομνια και θα πεσουν σε μιση ωρα καμια 100αρα παραγγελιες αναγκαστικα εξαντλειται...

 

ΥΓ. Το εγραψα και στο αλλο θεμα, σταματηστε να αρπαζετε αυτα του 10ευρου... χωρις πλακα, θα τα ριξουν στα 5 ευρω ή και στα... 0,50 (!) καποια στιγμη! Υπομονη να εχετε :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κοιτας μηπως σου ακυρωσαν την παραγγελια; :P  :lol:

Αν είναι να την ακυρώσουν από αύριο υποθέτω θα το κάνουν. Εγώ έβαλα με παραλαβή από κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα για 5-6 τεμάχια που θα έχουν απόθεμα, ορίστε <a href="http://www.public.gr/product/gaming/accessories/pc-controllers/mousepads/steelseries-qck-tychus/prod3040365pp/">http://www.public.gr/product/gaming/accessories/pc-controllers/mousepads/steelseries-qck-tychus/prod3040365pp/</a></p>

<p> </p>

<p>H τιμή για steelseries είναι χώμα (στο amazon έχει περίου 14 λίρες) μιας και είναι ίσως η κορυφαία εταιρεία σε mousepads!!</p>

 

5 ευρουλάρες για mousepad????!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ευρουλάρες για mousepad????!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Πολλά σου φαίνονται??

 

Edit : Και πολύ κράτησε, "Προσωρινά Εξαντλημένο" πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...