Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Topic v2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 νέα δωρεάν games για τους gold συνδρομητές, πέρα από το πρόγραμμα games with gold :

 

World of Tanks όπου είναι διαθέσιμο για λήψη και

Warface (first person shooter by Crytek) θα είναι διαθέσιμο την άνοιξη του 2014.

 

Link.png Site: World of Tanks

 

Link.png Site: Warface

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guyz, υπαρχει καποιος που θελει να κανει τις co-op αποστολες του Halo Spartan Assault ???

 

ελα να βγαλουμε μερικα achievements!

 

gamertag: HexenLord

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως καινουργιος στο insomnia και ως κατοχος ενος xbox 360 e (εδω και εναν μηνα),ε ειπα να κανω τα πρωτα μου θεματα  :-D οποτε κατοχοι και μη κατοχοι του xbox 360 τι εχετε να πειτε για την κονσολα,τα παιχνιδια και τις δυνατοτητες που δινει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς ήρθες. Ξεκίνα με Halo 4, Gears of War 3 ή Judgement και Forza 4. Αυτά όπως έχω ξαναπεί σε συνδυασμό με το multiplayer τους θα σου κρατήσουν το ενδιαφέρον για αρκετό καιρό. Βάλε οπωσδήποτε gold συνδρομή για να παίζεις online και για να παίρνεις 2 παιχνίδια δώρο κάθε μήνα. Αυτά για αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το Xbox 360 το πήρα 180 ευρώ μαζί με halo 4 και tomb rider (φυσικά 250gb).πήρα το gta V και επίσης κατέβασα από το games with gold το dead island και το (δεν θυμάμαι) soldiers :cold war :-P.. Το tomb rider το τερμάτισα και δεν μου άρεσε και πολύ το online.. Το halo 4 μια φορά το παίξα και δεν μου άρεσε καθόλου.. Πολύ ωραίο το online του dead island με πολύ αδρεναλίνη xD νταξει κλασσικά παίζω το gta και πάω να το τερματίσω, επίσης σήμερα μου τελείωσε το gold member οπότε λογικά από τον καινούργιο μήνα θα βάλω για τρεις μήνες να μαι κομπλέ.. Εσείς ποια παιχνίδια έχετε? See u soon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχή είσαι μια χαρά. Μάλλον δεν είσαι των fps γιατί το Halo στο είδος του είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί εκεί έξω αυτό τον καιρό. Αν θες γράψε το gamertag σου ή στείλτο μου για να κανονίσουμε κανένα co op. 

 

Σου στέλνω μήνυμα από που να αγοράσεις φθηνά gold συνδρομή (δεν το γράφω εδώ για να μην κάνω διαφήμιση)


Γιατί να μην πάρει τα παιχνίδια από την αρχή στα Halo/Gears και να πάει κατευθείαν στα τελευταία; 

Γιατί καλύτερα να ασχοληθεί πρώτα με το multiplayer αυτών των παιχνιδιών να δει αν του αρέσουν και ύστερα να τα πάρει τα απ την αρχή. Αλλά και πάλι το Judgement έτσι και αλλιώς είναι prequel οπότε μπορεί να γνωρίσει καλύτερα και το story ξεκινώντας από αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδάρα είναι το Asylum, πολύ καλύτερο από αυτά που ακολούθησαν, κατ' εμέ. 

 

Οχι κι άσχημα ο νέος μήνας, για όποιον δεν τα έχει αυτά ήδη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Asylum ειναι το καλυτερο Batman. O Vole εχει δικιο. Βαθμολογια ανετα του 9-10 για μενα

Και το Ninja Gaiden καλο ειναι για να περναει η ωρα. Ασχημο παντως δεν το λες. γυρω στο 6 θα του βαζα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...