Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Topic v2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 704
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολυ δυνατος ο Απριλης για το Live. Δυστυχως δεν μπορω να επωφεληθω της προσφορας καθως τα εχω κ τα δυο. Χαιρομαι ομως για τους φιλους που θα αποκτησουν δωρεαν 2 πολυ καλα παιχνιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο λίγο μπήκα στο Live, ψάχνω να βρώ τα DLC για το FM3 αλλά το μόνο που βρίσκω είναι avatar items.

Αφαίρεσαν όλα τα car packs ή ιδέα μου είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για το Live και τα games που δίνει δωρεάν: έχω μία συνδρομή του ενός μήνα και ήθελα να σας ρωτήσω αν τη βάλω στις 14 του μήνα για παράδειγμα θα μπορώ να πάρω δωρεάν το παιχνίδι που δίνει στις 15 και τη 1η του άλλου μήνα ή θα πάρω μόνο αυτό στις 15?Επίσης πότε ανακοινώνονται τα παιχνίδια που θα δίνει δωρεάν τους επόμενους μήνες?Είμαι καινούργιος στο 360 (το πηρα να παίξω τα exclusives) και θα ήθελα τέλος να μου προτείνατε κανά παιχνιδάκι exclusive από τα arcade που λέει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πρώτη σου ερώτηση η απάντηση είναι ναι, θα μπορείς και τα δύο. Στη δεύτερη, νομίζω ότι τα ανακοινώνουν 1-2 μέρες πριν, αλλά δεν είμαι και σίγουρος. Κάνε follow τον Major Nelson σε κάποιο social platform, ώστε να τα μαθαίνεις αμέσως μόλις ανακοινωθούν. 

 

Aποκλειστικά Arcade δεν έχουν μείνει και πολλά αξιόλογα πλέον, σχεδόν όλα έχουν βγει και για PC. Ξεκίνα με Shadow Complex. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεαν σημερα το Hitman: Absolution

 

Μην βιαστειτε να πειτε, οτι ειναι δωρεαν απο την αρχη του μηνα γιατι

 

Ισχυει χωρις gold subscription!

 

http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Hitman-Absolution/66acd000-77fe-1000-9115-d80253510804

 

(δεν εχει διευκρινιστει αν προκειται για λαθος ή αλλαγη πολιτικης, προλαβετε μη τυχον και αλλαξουν γνωμη!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε nek4d.Το τσίμπησα αν και το χα και στο pc αλλά δεν το χω παίξει ακόμα. Το χει ξανακάνει η microsoft αυτό να δίνει τελείως δωρεάν παιχνίδι για όλους?


Δωρεάν βλέπω είναι και το The Walking Dead ή κάνω λάθος?
http://marketplace.xbox.com/el-GR/Product/The-Walking-Dead/66acd000-77fe-1000-9115-d802584111de?cid=search


Μετά από ψάξιμο αυτά είναι δωρεάν εντελώς:
Ascend: Hand of Kul
WARFACE
World Of Tanks
The Walking Dead: Episode 1
World Series of Poker: Full House Pro
Doritos Crash Course
Hexic HD
Harms Way
Happy Wars

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεαν σημερα το Hitman: Absolution

 

Μην βιαστειτε να πειτε, οτι ειναι δωρεαν απο την αρχη του μηνα γιατι

 

Ισχυει χωρις gold subscription!

 

http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Hitman-Absolution/66acd000-77fe-1000-9115-d80253510804

 

(δεν εχει διευκρινιστει αν προκειται για λαθος ή αλλαγη πολιτικης, προλαβετε μη τυχον και αλλαξουν γνωμη!)

 

Που στο καλό τις βρίσκετε αυτές τις προσφορές ρε παιδιά; Δυστυχώς, δεν μπαίνω συχνά εδώ και την έχασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν φλασαρω το xbox 360, θα μπορω να παιζω και online; Και ποσο ευκολη ειναι η διαδικασια; Γενικοτερα αξιζει η αγορα του πλεον; Πιο πολυ για το Kinektik.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να αγορασω XBOX controller για το πισι (windows)

 

1. Πρεπει να αγορασω ξεχωριστο απο αυτο του 360 η ειναι ολα τα ιδια;

2. Δε θελω να μπλεκω με ασυρματα κατα κυριο λογο λογω μπαταριων απ οσα εχω διαβασει και το οτι το κανουν πιο βαρυ.

Αλλα αν προτιμησω ασυρματο (κατι που δεν εχω αποφασισει ακομη) εχω 2 αποριες.

2α. Μπορει το ασυρματο να συνδεθει με καλωδιο usb στο πισι και να φορτιζει ενω ταυτοχρονα παιζει απο εκει ακομη και αν οι μπαταριες ειναι εντελως αποφορτισμενες; η αν δε θελω να χρησιμοποιω μπαταριες γινεται να ειναι συνδεδεμενο μονιμα με καλωδιο και να χρησιμοποιειται ως ενσυρματο;

2β. Χρειαζεται επιπλεον ειδικος ανταπτορ ωστε να το βλεπει το pc ασυρματα και αν ναι ποιος; (ειδικο bluetooth η κανει οποιοδηποτε generic bluetooth?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να αγορασω XBOX controller για το πισι (windows)

 

1. Πρεπει να αγορασω ξεχωριστο απο αυτο του 360 η ειναι ολα τα ιδια;

2. Δε θελω να μπλεκω με ασυρματα κατα κυριο λογο λογω μπαταριων απ οσα εχω διαβασει και το οτι το κανουν πιο βαρυ.

Αλλα αν προτιμησω ασυρματο (κατι που δεν εχω αποφασισει ακομη) εχω 2 αποριες.

2α. Μπορει το ασυρματο να συνδεθει με καλωδιο usb στο πισι και να φορτιζει ενω ταυτοχρονα παιζει απο εκει ακομη και αν οι μπαταριες ειναι εντελως αποφορτισμενες; η αν δε θελω να χρησιμοποιω μπαταριες γινεται να ειναι συνδεδεμενο μονιμα με καλωδιο και να χρησιμοποιειται ως ενσυρματο;

2β. Χρειαζεται επιπλεον ειδικος ανταπτορ ωστε να το βλεπει το pc ασυρματα και αν ναι ποιος; (ειδικο bluetooth η κανει οποιοδηποτε generic bluetooth?)

1. Ολα ίδια. Στην περίπτωση του ασύρματου, αυτό που λέει ότι είναι για Win κι όχι για 360 έχει στο πακέτο και το receiver.

2α. Οχι, δεν μπορεί να γίνει ενσύρματο. Το καλώδιο φόρτισης μεταφέρει μόνο ρεύμα.

2β. Ναι, δες την απάντηση στο 1. Δεν είναι bluetooth. 

 

To quote p3tran, όμως, πάρε το ενσύρματο. Πιο ελαφρύ, πιο ισορροπημένο βάρος, οι επαναφορτιζόμενες μπαταρίες οι official πεθαίνουν τελείως μετά από 1-2 χρόνια, πιο φτηνό, και το καλώδιό του είναι αρκετά πιο μακρύ από το καλώδιο φόρτισης του ασύρματου. Ασε που αν θες να παίζεις ενώ φορτίζεις θα πρέπει να πιάνεις 2 usb ports. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω κι εγω. Παρε το ενσυρματο. Πολυ ευχαριστημενος εχω μεινει. Το καλωδιο ειναι μηκους 3 μετρων που βολευει και για χρηση με το 360 αν καμια μερα αν ξεμεινεις απο μπαταριες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...