Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Topic v2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oποτε τυχει δυστυχως, συνηθως εχει προσφορες κατι ανεμιστηρες, θερμαστρες κλπ :-)

Εξαντληθηκαν ολα τα παραπανω.

 

(για να μην παρεξηγηθω, ειναι απο τα καλυτερα μαγαζια της Ελλαδας, παιδι της infoquest)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ερωτηση ..... εχω μια 7 ημερων καρτα Live Gold που την εδινε ενα παιχνιδι . Αν βαλω την καρτα 15/10 μπορω να κατεβασω δωρεαν το halo που θα δινει δωρεαν σε ολους τους gold ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις. Λογικά θα πρέπει να μπορείς, μου φαίνεται λίγο ακραίο να "κρύβει" πράγματα από Gold χρήστες βάσει τέτοιων διακρίσεων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά έχω ps3 με cfw και θέλω να πάρω και ένα xbox360 και να hackαρω και αυτό να παίζω τσάμπα Ποιο μοντέλο να πάρω;;; Μπορώ να αλλάξω σκληρό όπως στο ps3 Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Microsoft's free Xbox 360 game programme Games with Gold will now run indefinitely, the company has announced.


It had previously only been confirmed to last until the year's end.


Today's announcement made no mention of any extension of the programme for Xbox One, however.


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω φιλε Vole πως εισαι λιγο υπερβολικος.

Οτι ειναι πολυ χειροτερες επιλογες σε σχεση με τη sony δε χρειαζεται αναλυση.

Για να τα λεμε κι ολα η sony στο νοικιαζει δεν στο χαριζει,αλλα λιγη σημασια εχει.

 

Μεχρι τωρα εχει δωσει:

-Fable 3 Ενα καλο παιχνιδι,σχετικα νεο.Καλη επιλογη

-Defense Grid: The Awakening Το καλυτερο μεχρι τωρα για μενα παιχνιδι που εχει δωσει,δεν υπηρχε περιπτωση να το παιξω πιο πριν γιατι δεν το γνωριζα καν.15+ωρες καψιμο.

-Assassins creed 2 Παλιο αλλα πολυ καλο.

-Crackdown Μετριο παιχνιδι,παλιο.Κακη επιλογη.

-Dead Rising 2+DR case0  Πολυ καλο παιχνιδι,σχετικα νεο.Καλη επιλογη

-Μagic 2013 To εμαθα,το τερματισα.Προσωπικα μου αρεσε αλλα μαλλον χαλασε αρκετα ατομα αυτη η επιλογη,μιας κ οι φαν μαλλον το ειχαν.

-Rainbow six vegas Δεν ειμαι οπαδος των FPS αλλα το τερματισα.Πολυ παλιο παιχνιδι,κακη επιλογη.

-Μight & Magic Clash of heroes Eχω παιξει 20+ ωρες κ τωρα μπαινω στη τριτη αποστολη.Mαλλον το παραταω γιατι μαζι με τα quest ειναι γυρω στις 60 ωρες κ μ ενοχλει στα ματια για να συνεχισω.Παντως ειναι το πιο εθιστικο που εχει δωσει μεχρι τωρα κ ενα απο τα πιο εθιστικα που εχω παιξει.

-Ηalo 3 Καλουτσικο παιχνιδι,αρκετα παλιο.Μετρια επιλογη.

 

YΓ.FATES WARNING σε 2 μερες :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνοι, το ότι το PS Plus είναι "ενοικίαση", ενώ στο Gold τα παιχνίδια είναι για πάντα δικά σου μετά είναι σημαντική διαφορά. Ωστόσο, βάσει όσων είπες εσύ, οι κακές επιλογές είναι περισσότερες από τις καλές, και από τις καλές, τα πραγματικά καλά είναι πολύ παλιά παιχνίδια.

 

 

ΥΓ: Σε 2 μέρες εκεί, εδώ (Γλασκόβη) δεν τους βλέπω να παίζουν any time soon :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

hμουν στο 67% εκει με την ληστεια με τον χρυσο.και εκανα overwrite σε ενα 27%.
βλεπω οτι υπαρχουν λινκς με saves αλλων...
https://www.xboxmb.com/threads/152719-Various-Grand-Theft-Auto-5-Game-Saves-Including-100
http://www.pakcircles.com/2013/09/gta-v-100-complete-save-game-xbox-360.html
http://www.xpgamesaves.com/forum/90-xbox-360-gamesaves/

http://www.xpgamesaves.com/topic/17000-tutorial-how-to-get-your-id%E2%80%99s-and-rehashresign-downloaded-saves/
εδω χρησιμοποιουν το 360revolution για να κανουν transfer to save file.επηρεαζει καπου στο live για να γινει auto ban?

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάποιο περίεργο θέμα με downloaded games από το xbox live arcade. Είχα αγοράσει κάποτε μερικούς τίτλους της capcom (street fighter 2 turbo hd remix, megaman 9 και bionic commnado:rearmed)

Έκανα format τον δίσκο γιατί είχε μαζέψει τόσο πολύ σαβούρα, και ο καθαρισμός της cache δεν βοηθούσε ιδιαίτερα.

Πάω να τα κατεβάσω μετά το format μέσα από το download history αλλά μου βγάζει error 800700E8, και στο arcade δεν τα εμφανίζει καν αν τα ψάξω!

Σε εσάς τα εμφανίζει ? Μίλησα με το support μέσω chat, αλλά ο τύπος δεν είχε την παραμικρή ιδέα τι συμβαίνει!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...