Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Topic v2 [PS3]


Byron.christ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sony: Solution to PS3 Bricking Caused by Firmware 4.45 Coming on June 27

Sony Japan has confirmed that an official solution to the PlayStation 3 bricking issues caused by the faulty firmware 4.45 will be rolled out on June 27. Until then, however, owners of the console will have to make do without access to it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το παιδι που ρωτησε για τα exlusives.Ξεχασατε το Little big planet 2 που ειναι απο τα καλυτερα οπως και τα infamous που και αυτα σπερνουν κανονικα.Επισης απο resistance το ενα βασιζετε σε παλιο συστημα shoote που οταν πατας το l1 μενει εκει ο στοχος και θελει να τον ξαναπατησεις για να φυγει.Επισης και η ζωη ειναι με κουτακια και στο hard ειναι αρκετα δυσκολο.Στην αρχη μεχρι να το συνηθησεις ειναι δυσκολο αλλα μετα θα σου αρεσει πολυ.Το resistance 2 ειναι σε ολα τα επιπεδα αναβαθμισμενο με μεγαλυτερο το οτι εχει αρκετους αρχηγους.Κατι που ελειπε στο ενα δεν ειχε ουτε ενα να φανταστεις.Το 3 ακομα δεν το εχω παιξει αν και εχω αργησει πααρα πολυ.Uncharted παρτα απο την αρχη και τα 3 σπερνουν.Το ενα εχει 1-2 γριφους οτι να ναι.Ανοιξε youtube αν κολλησεις.Τα killzone ειναι κλασσικα fps χωρις πολλα πολλα αλλα στο gameplay φυσανε.God of war πρωτα τα collection επειτα το 3 που ειναι το καλυτερο hack and slash παιχνιδι.Το gowa ειναι αρπαχτη και δεν μου αρεσε καθολου περα απο τα γραφικα.Mgs4 και heavy rain δεν τα εχω παιξει ακομα αλλα ειναι στο προγραμμα.Για τελος ασε το last of us που ειναι ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια της γενιας.Επειτα παιξε απο psn games τα journey,limbo,flower.Περα απο αυτα τα αλλα ειναι multiplatform.Σιγουρα ξεχναω καποια.

 

Sent from my u8800pro using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες. Θελω να συνδεσω το ps3 με την οθονη του υπολογιστη μου. Δεν ξερω αν εχει σημασια αλλα εχω ενα mac mini 2010. Καταρχην γινεται; Χρειαζομαι καποιο εξτρα καλωδιο; Ευχαριστω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες. Θελω να συνδεσω το ps3 με την οθονη του υπολογιστη μου. Δεν ξερω αν εχει σημασια αλλα εχω ενα mac mini 2010. Καταρχην γινεται; Χρειαζομαι καποιο εξτρα καλωδιο; Ευχαριστω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Ποια ειναι η οθόνη?Τι θύρες εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλημερα παιδες. Θελω να συνδεσω το ps3 με την οθονη του υπολογιστη μου. Δεν ξερω αν εχει σημασια αλλα εχω ενα mac mini 2010. Καταρχην γινεται; Χρειαζομαι καποιο εξτρα καλωδιο; Ευχαριστω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Ποια ειναι η οθόνη?Τι θύρες εχει?

Δικη μου παραλειψη..συγγνωμη. Η οθονη ειναι η Siemens amilo ll 3190 wModel: d19w-1Οι θυρες που εχει ειναι μονο του ρευματος και αυτη που συνδεεται με τον υπολογιστη (DVI). Χρειαζεται HDMI θυρα για να τα συνδεσω;ΕυχαριστωSent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά μπορείς να το κάνεις με έναν αντάπτορα από HDMI σε DVI όπως Link.png Site: http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/periferiaka/kalodia/Turbo-X-Adapter-DVI-Male-to-HDMI-Female-GC-CV105.htm">αυτός .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικη μου παραλειψη..συγγνωμη. Η οθονη ειναι η Siemens amilo ll 3190 wModel: d19w-1Οι θυρες που εχει ειναι μονο του ρευματος και αυτη που συνδεεται με τον υπολογιστη (DVI). Χρειαζεται HDMI θυρα για να τα συνδεσω;ΕυχαριστωSent from my iPhone using Insomnia

 

Exει σίγουρα dvi?Συνήθως παλιές οθόνες που έχουν μια θύρα ειναι vga. 

Aν η οθονη ειναι αυτη http://www.lcd-compare.com/moniteur-FUJAMIL3190W-FUJITSU-SIEMENS-Amilo-Display-L-3190W.htm τοτε εχει vga oxι dvi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δικη μου παραλειψη..συγγνωμη. Η οθονη ειναι η Siemens amilo ll 3190 wModel: d19w-1Οι θυρες που εχει ειναι μονο του ρευματος και αυτη που συνδεεται με τον υπολογιστη (DVI). Χρειαζεται HDMI θυρα για να τα συνδεσω;ΕυχαριστωSent from my iPhone using Insomnia

Exει σίγουρα dvi?Συνήθως παλιές οθόνες που έχουν μια θύρα ειναι vga.

Aν η οθονη ειναι αυτη http://www.lcd-compare.com/moniteur-FUJAMIL3190W-FUJITSU-SIEMENS-Amilo-Display-L-3190W.htm τοτε εχει vga oxι dvi.

Σιγουρα εχει dvi. Το διαβασα καλα. Η οθονη που δινεις στο link, ειναι αλλη. Παντως παρηγγειλα ανταπτορα hdmi to dvi για να το συνδεσω. Δε θα εχω θεμα πιστευω. Με τον ηχο ψαχτηκα λιγο και βρηκα ποιο καλωδιο ειναι καταλληλο και το παρηγγειλα κι αυτο. Ευχαριστω για τη βοηθειαSent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού μας έδωσες το μοντέλο και δεν υπάρχει άλλη παρόμοια οθόνη με DVI.
Που ακριβώς διάβασες πως έχει DVI; Μήπως γράφει D-Sub και το μπέρδεψες;
Πάντως Link.png Site: http://www.prad.de/en/guide/screen4951.html">εδώ γράφει Native Resolution: 1440 x 900 και σύνδεση D-Sub,

οπότε με ένα Link.png Site: http://technoshop.gr/product_info.php?products_id=10200">VGA to HDMI Converter πιστεύω θα συνδέεται στα 720p.

 

VGA_Auf_HDMI_Kab_4de79c0f109aa.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις το lbp karting??? αυτο το ign γιατι του δινει μονο 5?? το κατεβασα μεσω του psn σαν lus member και μ αρεσε παρα πολυ....οποιος το χει και θελει μουλτι βλεπει υπογραφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα μαριο καρτ δν ειναιαλλα δε το λες ασχημο παιχνιδι...ουτε μετριο πιστευω...ενα καλο παιχνιδι αλλα με ημερομηνια ληξης...αυτο.ασχημο για μενα λες το catherine.... αυτο το ανωμαλο παιχνιδι που ειναι μεσα στην μλκια και την προστυχια χωρις λογο....αν και εχει ωραιο σεναριο σε γενικες γραμμες ειναι λιγο ρηχο νομιζω....αλλα οσο το παιξα το βρηκα μονοτονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Huh, αυτή η κακία για το Catherine τώρα πώς προέκυψε; Εντάξει, δεν είναι παιχνίδι για όλους, αλλά όχι για τους λόγους που λες (ανώμαλο;! ), αλλά επειδή είναι, ουσιαστικά, ένα puzzle game με roleplaying στοιχεία. Το στιλ του εμένα μου άρεσε. Στο τέλος τα χάλασε μόνο στην ιστορία, κάνοντάς με να πω απογοητευμένος "πφφφ Ιάπωνες, τι περίμενα;" - και μισώ τις γενικεύσεις τέτοιου είδους, αλλά πραγματικά είναι μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού τα ιαπωνικά παιχνίδια που δε γαμάνε την ιστορία τους σε κάποια φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Huh, αυτή η κακία για το Catherine τώρα πώς προέκυψε; Εντάξει, δεν είναι παιχνίδι για όλους, αλλά όχι για τους λόγους που λες (ανώμαλο;! ), αλλά επειδή είναι, ουσιαστικά, ένα puzzle game με roleplaying στοιχεία. Το στιλ του εμένα μου άρεσε. Στο τέλος τα χάλασε μόνο στην ιστορία, κάνοντάς με να πω απογοητευμένος "πφφφ Ιάπωνες, τι περίμενα;" - και μισώ τις γενικεύσεις τέτοιου είδους, αλλά πραγματικά είναι μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού τα ιαπωνικά παιχνίδια που δε γαμάνε την ιστορία τους σε κάποια φάση.

κοιτα , δεν ειναι κακια , τουλαχιστον αν ετσι βγηκε, αν με πεις να το βαθμολογησω με βαση το ειδος που ειναι το παιχνιδι του βαζω σιγουρα 8.5 , απλα εμενα με σπασε τα νευρα....δεν ειναι τελικα του γουστου μου να σου πω αν και στα puzzle  που επαιξα μου βγηκε μια πορωση και επειδη με εκραξες ρε ατιμε θα το συνεχισω να δω τι παιζει με αυτο γιατι με τραβηξε το σεναριο του και απο περιεργια θελω να δω τι θα συμβει...γενικοτερα εχει στοιχεια που σε τραβαει...λιγο οι καυλοχαρακτηρες γκομενες λιγο και η περιεργια που εχει το σεναριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...